Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Vizor » Пон 30 ное 2015 20:21


AugustinerFan написа:
Vizor написа: ... За уреден мач не може и да става дума, според мен ...


Изчетох внимателно всичко написано,има логика в написаното от теб.Като фен на бойните спортове си достатъчно запознат,не го отричам.Но точно за това което съм цитирал не съм много съгласен.Казвам го като човек който е практикувал този и други бойни спортове,като бокс си тренирам и в момента по 4 пъти на седмица.Човече не съм виждал друг боксьор в тежка категория да мааа като орангутан в анимационен филм.От една страна евала че Кличко след 10 години на върха си намери майстора,от друга страна всички си изиграха цирка страхотно.Този палячо не е никакъв професионалист а циркаджия който става само за охрана в някой ирландски пъб или дискотека на Слънчев Бряг - след мача в интервюто се сравняваше с Мохамед Али,играят прекрасно измислен сценарии който ще им донесе много повече пари от когато и да било.Погребаха тежката категория,верно Фюри беше бърз но видимо и Кличко забавяше темпото и формата му беше най-лошата в която съм го виждал.Защо ли?Всички помним как другият циркаджия който се сравнява с Али - Шанън Бригс се появяваше къде ли не за да провокира Кличко преди мачовете а видеата събираха милиони гледания.Както казах тежката категория заприличва все повече и повече на WWE шоу и някак си ми се отдалечава от представите за професионален бокс.


Възможно е. Мога да коментирам само техническата част дори и да не съм профи боксьор. Точно това, че чух треньора му много тихичко как му каза, че е време да се стегне, че за сега пада ми се струва, че не беше уреден ама хич. + Това колкото и анимационен герой да е Фюри.. мааму тежки и дълги ръце с игра стил Кличко. Или оня нещо не е бил в час и не е искал да отложи мача.. или не знам. Може и да не разберем никога.

Това, че е анимационен герой никой не го отрича :D

Изображение

Ето и култовото му изпълнение.

И все пак си мисля, че и Уайлдър щеше да го одере като попче особено в такава форма. Както и да е. Точно срещу тоя смешник нямаше да падне. Колкото и купен да е.. нямаше да си остави името срещу човек дето го направи на гъз преди мача.




Потребителски аватар
AugustinerFan
Мнения: 265
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 2:22
Автомобил: Mini Cooper SD
Двигател: 2017
Местоположение: München

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот AugustinerFan » Пон 30 ное 2015 20:41


Кличко сам си каза в 4ти рунд - "Падам",а това видео като го видя всеки път много се смея,чудя се как сам не се нокаутира :11 Мисля че всичко е заради реванша,именно заради името на Кличко.Играе последните си мачове и трябва да загребат колкото се може повече.Ако го бие в първия мач,всичко приключва,но за реванша интересът ще е много по-голям и така си правят дубъл на парите ако не и повече. Не отричам че има вариант целия този цирк всъщност да не е цирк а истина, което още повече ме избива на смях.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8310
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Stivi » Пон 30 ное 2015 20:43


AugustinerFan написа:Ако го бие в първия мач,всичко приключва,но за реванша интересът ще е много по-голям и така си правят дубъл на парите ако не и повече.

Това звучи доста логични icon_idea


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Spas » Пон 30 ное 2015 21:10


Не ми го побира акъла, вие си въобразявате, че Кличко ще прецака 11 годишния си рекорд, за да спечели още пари? А имате ли идея колко пари има той? :mhihi Не е сериозно :mhihi


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 894
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот viksanlg » Пон 30 ное 2015 21:10


То когато,нещо не ни харесва спямо нашите предпочитания и интереси е най-лесното обяснние ,че мача е купен или да се съзират най-различни задкулисни сделки,а понякога нещата имат прости отговори.Колкото и един спортист като Кличко да изглежда супер здрав и в страхотна форма,не означава ,че е в по-добра кондиция от съперника си.Това е във всички спортове.Колкото и да изглеждаше противника на Кличко на маймуняк,и да му падаха гащите като селски бек човека си беше в по-добра кондиция и по-подготвен за този мач като че ли.Аз бих нарекъп това подценяване,но фактите са си загуба за украинеца.Ако има реванш съм убеден почти ,че мачът би имал друго развите,но разбира се това остава в сета на догатките,а фактите са ,че има нов шанпион....за сега..!


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот hooligans » Пон 30 ное 2015 21:24


Едно мое любимо видео, в което Емелианенко изглежда като недоспал неудачник, на който не му пука какво ще стане на ринга. :mhihi :mhihi :mhihi



Потребителски аватар
AugustinerFan
Мнения: 265
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 2:22
Автомобил: Mini Cooper SD
Двигател: 2017
Местоположение: München

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот AugustinerFan » Пон 30 ное 2015 21:25


Spas написа:Не ми го побира акъла, вие си въобразявате, че Кличко ще прецака 11 годишния си рекорд, за да спечели още пари? А имате ли идея колко пари има той? :mhihi Не е сериозно :mhihi


Аз имам идея колко пари има,ти имаш ли идея колко са алчни хората с много пари? Кой поиска 85% от приходите от мача срещу Кубрат?.Не съм фен на Кличко или Фюри фен съм на бокса и както казах тези хора погребаха тежката категория! Както и да е,няма да влизам в спорове,по-нагоре съм казал каквото имам да казвам.


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Vizor » Пон 30 ное 2015 21:32


hooligans написа:Едно мое любимо видео, в което Емелианенко изглежда като недоспал неудачник, на който не му пука какво ще стане на ринга. :mhihi :mhihi :mhihi



Е това е брат му на Фьодор. И е част от руската мафия и дори в момента е в затвора до колкото знам :D Както има един лаф.. колкото и спокоен и нормален да ти изглежда един човек не значи, че не може да ти нацепи кофата :D


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Spas » Пон 30 ное 2015 21:48


AugustinerFan написа:
Spas написа:Не ми го побира акъла, вие си въобразявате, че Кличко ще прецака 11 годишния си рекорд, за да спечели още пари? А имате ли идея колко пари има той? :mhihi Не е сериозно :mhihi


Аз имам идея колко пари има,ти имаш ли идея колко са алчни хората с много пари? Кой поиска 85% от приходите от мача срещу Кубрат?.Не съм фен на Кличко или Фюри фен съм на бокса и както казах тези хора погребаха тежката категория! Както и да е,няма да влизам в спорове,по-нагоре съм казал каквото имам да казвам.


Кличко има личностен проблем и в частност дали е един от най-великите. Ако беше подобрил рекордите за най-дълго защитил титлите, щеше със сигурност да бъде признат.... Не мога да повярвам, че ще прецака 11 годишното си постижение за пари!


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот icoico » Пон 30 ное 2015 21:59


hooligans написа:Едно мое любимо видео, в което Емелианенко изглежда като недоспал неудачник, на който не му пука какво ще стане на ринга...


Че кво да му пука толкова, предвид руския национален спорт, с който е отраснал :mhihi :mhihi



Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот hooligans » Пон 30 ное 2015 22:05


Vizor написа:
hooligans написа:]


Е това е брат му на Фьодор. И е част от руската мафия и дори в момента е в затвора до колкото знам :D Както има един лаф.. колкото и спокоен и нормален да ти изглежда един човек не значи, че не може да ти нацепи кофата :D


Никаква част от мафията не е, по-скоро пропаднал наркоман изнасилил прислужницата си... :no


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Vizor » Пон 30 ное 2015 22:22


hooligans написа:
Vizor написа:
hooligans написа:]


Е това е брат му на Фьодор. И е част от руската мафия и дори в момента е в затвора до колкото знам :D Както има един лаф.. колкото и спокоен и нормален да ти изглежда един човек не значи, че не може да ти нацепи кофата :D


Никаква част от мафията не е, по-скоро пропаднал наркоман изнасилил прислужницата си... :no


Татусите на звездите и грим рийпъра не значат точно това :)

Последна промяна от hooligans на Пон 30 ное 2015 22:31, променено общо 1 път.
Причина: Може, не знам. Стига спам :)


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот gergeto » Пон 30 ное 2015 22:53


Ъперкът със силната ръка в брадата си е 100%нокаут,и ако на Кличко му се размина на сатиметър,не мисля че някой може да нанесе толкова прецизен удар на см.от нокаута само заради шоуто или "уговорен" мач...Според мен Кличко сериозно подцени "палячото" и си плати...


Потребителски аватар
AugustinerFan
Мнения: 265
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 2:22
Автомобил: Mini Cooper SD
Двигател: 2017
Местоположение: München

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот AugustinerFan » Пон 30 ное 2015 23:23


Владимир Кличко може да е загубил умишлено мача си с Тайсън Фюри. Това обяви известният руски промоутър Владимир Хрюнов, който обясни разликата в играта на Кличко в сравнение с последните му мачове.Фюри победи украинеца по точки, а Кличко не показа познатите си удари на ринга, което отбеляза дори брат му Витали.Хрюнов заяви, че на Острова са били приети залози в размер на 3 милиона паунда при коефициент 1/6 (залагаш 1, печелиш 6).Интересното е, че самият Фюри заложи четвърт милион евро за себе си преди битката в Дюселдорф.
"Подозирам уговорка и мога да ви кажа каква е целта на Кличко и хората му. Той е към края на кариерата си и просто екипът му иска да спечели малко пари. В договора му има клауза за реванш, който може да спечели и да се оттегли като шампион.Всичко в мача му с Фюри беше странно и не мисля, че Кличко се е бил така дори със спаринг партньор", заяви Хрюнов


Явно не съм само аз на това мнение,човекът е профи в тази област!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Spas » Вто 01 дек 2015 9:41


"Бившият световен шампион по бокс в тежка категория Дейвид Хей коментира сензационната победа на своя сънародник Тайсън Фюри над Владимир Кличко. Малко след полунощ в неделя укранецът загуби поясите на WBO, IBO, WBA и IBF, след като преклони клава пред ирландския циганин с британски паспорт, победил го по точки в 12-рундов мач на стадиона в Дюселдорф.

"Какъв прекрасен завършек! Справедливостта възтържествува, победи по-добрият. Кличко ще се откаже от реванша - клауза в договора, за която той толкова настояваше. Кличко вече е свършен. Старите си тръгват, за да отстъпят път на младите. Това, което стана в неделя, беше най-доброто, което се е случвало на тежката категория от години. Млада, свежа кръв, а Фюри освен всичко друго е и много интересна личност", коментира в "Туитър" Дейвид Хей.

Aбе и този разбира малко. :mhihi :mhihi



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: petrushkov и 51 госта