Харесвате или не БТВ груп?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции

БТВ - харесвате ги или не ги харесвате?

Харесвам ги
109
33%
Не ги харесвам
225
67%
 
Общо гласове: 334
Потребителски аватар
Vw_polo_16v
Мнения: 583
Регистриран на: Чет 17 юли 2008 0:07
Автомобил: VW Polo 6n Seat ibiza 1.8T
Двигател: AFH 1996 AQX 2000
Местоположение: София/Волуяк

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Vw_polo_16v » Съб 29 дек 2012 12:18


Не мога да гласувам като цяло за бТВ груп. Харесвам филмите им от 20;00 събота и неделя,но не мога да възприема че филм на 15години++ се чете. Не че не мога да чета но това откровенно дразни(да не давам пример за такива филми, всички знаем). Гледам комедито почти всяка вечер,пускат някакви свежи комедиики. Гледам и много мачове.




Потребителски аватар
MAX75
Мнения: 117
Регистриран на: Нед 10 яну 2010 15:40
Автомобил: VW Passat 1997
Двигател: AFN
Местоположение: Bulgaria

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот MAX75 » Съб 29 дек 2012 13:14


За мен програмите на БТВ Груп са най-добрите.Какво да харесвам на телевизия като Нова,която на 3-ти Март в най гледаното време дава турски сериал?


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Iezekil » Съб 29 дек 2012 14:10


Нова пуснаха 1 турски сериал и то заради БТВ,които се накъсаха от такива.За сметка на това останалите им сериали са дъ бест и англоезични :bowdown


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот znainainai » Съб 29 дек 2012 16:47


Като цяло ми допадат като телевизия все на някой от каналите им има филм за гледане или интересно предаване. За мен няма значение коя е телевизията ако ще и на мустафа алах акбар да е като е интересен филма примерно някоя от частите на умирай трудно ще му гледам канала. Естествено като пусне някоя сапунка веднага сменям канала.


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот fox_vt » Съб 29 дек 2012 17:42


znainainai написа:Като цяло ми допадат като телевизия все на някой от каналите им има филм за гледане или интересно предаване. За мен няма значение коя е телевизията ако ще и на мустафа алах акбар да е като е интересен филма примерно някоя от частите на умирай трудно ще му гледам канала. Естествено като пусне някоя сапунка веднага сменям канала.

:да: и аз съм на това мнение и затова не съм гласувал.Не мога да кажа еднозначно да или не в тази анкета то не виждам при подобна анкета за друга тв дали ще има пълно съгласие за нещо :D


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Iezekil » Съб 29 дек 2012 19:25


Да,всеки има право на мнение,но и всички хитови програми и сериали са къде???Да изброявам ли -от "биг брадър" до "отмъщението".Новините пък са едни и същи,за това са без значение...


passsat76
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 29 юли 2011 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот passsat76 » Съб 29 дек 2012 19:32


Евтини формати като биг брадър не би трябвало да определят достойнствата на една телевизия-според мен.
Относно професионалисти и съответно по добри програми бТВ са по- напред с матриала-пак мое мнение:)


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот scuba » Съб 29 дек 2012 19:38


Iezekil написа:.. "биг брадър"..

точно за това мразя Нова :-) Няма по-тъпо нещо на света и в ефира от това. Или ти може би си воайор?


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот znainainai » Съб 29 дек 2012 19:40


Леле тоя бай брадър е такава боза и измама че няма на къде повече. Както писах по-горе няма значение каква е емблемата в ъгъла на екрана интересува ме това което гледам. Като цяло не може да им се отрече на БТВ че имат голям пазарен дял спор няма в това имат си заклети фенове имат си и заклети хейтъри има и такива като мен дето не им пука коя е телевизията а гледат съдържанието.


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Iezekil » Съб 29 дек 2012 19:46


E,аз пък мразя С.,З.,У. и не ги правя на въпрос но щом нямат рейтинг значи не съм само аз.
Всички сме воайори малко или много.Биг Брадър и рейтинга му го доказва.Да,предпочитам брадъра пред Слави.Това прави ли ме воайор мен и половин България?А половината свят?Пак толкова гледат Нова пред БТВ.Даже според анкетата са повече.Воайори ли са 75% от потребителите на форума?Брадъра е боза,ама гледана.По втора има доста боза,неизвестна за никого.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Pichaga » Съб 29 дек 2012 22:09


нали няма да се скарате, напсувате и държите лошо


passsat76
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 29 юли 2011 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот passsat76 » Съб 29 дек 2012 22:38


Аз харесвам SGгруп,Мултигруп и групов секс! :обичам ви

Последна промяна от Pichaga на Нед 30 дек 2012 15:04, променено общо 1 път.
Причина: това по темата ли е?


Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2150
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Vidol Nikolov » Нед 30 дек 2012 9:48


passsat76 написа:Аз харесвам SGгруп,Мултигруп и групов секс! :обичам ви


mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11932
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот К.Одаджийски » Нед 30 дек 2012 13:11


Iezekil написа:E,аз пък мразя С.,З.,У. и не ги правя на въпрос но щом нямат рейтинг значи не съм само аз.
Всички сме воайори малко или много.Биг Брадър и рейтинга му го доказва.Да,предпочитам брадъра пред Слави.Това прави ли ме воайор мен и половин България?А половината свят?Пак толкова гледат Нова пред БТВ.Даже според анкетата са повече.Воайори ли са 75% от потребителите на форума?Брадъра е боза,ама гледана.По втора има доста боза,неизвестна за никого.

УжасТТТ, бай брадър и рейтинг! Великата телевизия с великия бай брадър с велик рейтинг и излъчване във фирмат 4:3


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Харесвате или не БТВ груп?

Мнениеот Iezekil » Нед 30 дек 2012 14:10


С кой ще го сравниш,със Слави ли?И що да е бай Брадър,дай да изброим всичко гледано.Имат ли аналог в БтВ на повечето предавания на Нова?Дай да изброим по 10,за кои се чува и кои не.
А като говорим за рейтинг аз използвам факти.Уважавам личното ти мнение,но е хубаво да се придържаме към фактите.Ето един цитат за омразното шоу:

финалният епизод на VIP Brother 2012, е събрало два пъти повече аудитория от основния си конкурент.... зрителите, които са гледали Нова ТВ, са 2/3 от всички, които са гледали телевизия в този момент. По този начин основният конкурент остава с 8 пъти по-нисък пазарен дял. Сборният пазарен дял на другите две национални телевизии e 20 пъти по-нисък от този на Нова ТВ.

... водещата позиция на Нова ТВ през съботния ден се утвърждава и от предавания като „Карбовски Директно”, „Отечествен фронт” и „Горещо”, които отново събират по-голямата част от българските зрители.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта