Казват истина било.......

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Ото Кац
Мнения: 910
Регистриран на: Пет 09 юли 2004 16:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Казват истина било.......

Мнениеот Ото Кац » Пет 10 сеп 2004 7:38


изпратено CV за длъжност Senior Developer..... :)) ай ся четете и дано да се смеете много:

-------------------------------------------
БИОГРАФИЯ


Име : Пеперуна Цицеронска(по баща Каракютюкова)
Контакти : e-mail : pussy@cock.kyr
розов телефон : (+1) 868 000 708
MIRC nickname : Атомна математичка
Гръдна обиколка : 90/55/80
Награди : Златен медал от околийското първенство “мис мокра фланелка 1999-2000г.”
Мис и мисис Русе за 2003 г. едновременно.1-ва и 2-ра награда на публиката за 3-то място на същият
конкурс.

Образование :
10.2005 - 07.2005 “Крайпътен институт за усъвършенстване на мъжкото самочувствие”
специалност Подводничарка(смуче страстно и дълбоко)
09.1007 - 05.1352 Наложница и гейша на Чингис Хан.Съчетано плуване под вода.Имам книжка за мотор с
кош.
506 –555 г.пр.н.е Защитена предипломна дисертация “Програмиране и секс – всичко все да е на екс”.

Умения :
Ловка и чевръста с Камасутра гъста.
Тези пичове C++ и брат му C от малки ги познавам.
Задна прашка на assembler за нищо я нямам.Сменям регистри и акумулатори на един крак с затворени очи.
Работен девиз “Удоволствието е по-важно от самочувствието”
Win32 и COM - само със кондом.
С Java сме съученички.Работели сме по няколко магистрални проекта.Кофти пичка е!Киха като
рахитична и току виж се гътнала без предупреждение.Отдавна не съм я срещала.
Заделям памет асинхронно.
Владея всякакви технологии някои от които не знам добре а други не сте ги чували.

Интереси :
Всякакви.
В момента заменям бикини(в добро състояние,едноцветни,2 чифта) за слушалка от душ(за еротичен масаж).

Професинален опит :

Работна среда : Всякаква.Предпочитам Windows(по-мазен е).
Използвани средства : Възелин.Набор капути втора употреба.Вагинален балсам.

Това що е програма и приложение няма с каво да ме учуди вообще.За апликейшани пък да не говорим.
Мачкам ги с цици гола след полунощ.Момента на предиграта считам за най-важен.
Програмирам и на ниско ниво(по гръб,за по-добра концентрация) на всички познати и непознати
езици.Включително старошумерски санскрит с елементи на японски тантризъм.

Израснала съм от малка закърмена с идеите на емоционалния дивелъп.
Баща ми аграрно ангажиран селянин с буден ум като млад е бил доста симпатичен благодарение на което
считам ми е дал подходящо образование като ме е отгледал като блондинка още от най-ранно детство.
Вследствие на вродената си интелигентност още от малка съм искала да програмирам.
Благодарение на отток в мозъка причинен от умствено напрежение по време на домашна работа по рисуване
още в 8-ми клас се зпознах с калкулатора.Това ми дълбоко впечатление впоследствие се оказа толкова
решаващо,че малко преди абитюренският си бал отидох да огледам сградата на МЕИ-то отвън.

Бях толкова възмутена от задачите на приемня изпит по български които ми се сториха доста елемнтарни,че
реших да бойкотирам кандидатстудентската кампания като веднага възмутено напуснах залата и след една
седмица прехвърлих оценката си в ФМИ и Медицинска академия(от която впоследствие се отказах).

Завърших с успех около 3 който за мен се оказа отличен.Там пак се запознах и с Бази Данни и други колежки
които обаче не успях да запомня добре.

По-късно реших да подобря професиналната си квалификация като преподавам Информатика по училищата
като учител гастрольор но впоследсвие поради множество доходни ангажименти се отказах,което ми напомня
да отбележите вискока заплата която ще получавам когато ме вземете на работа(ако ви одобря) във вашият
отговор.
Засега програмирам усилено като се надявам да стана още по-добра след кратко време.
Така,че пишете ми!

Считам се за повече от квалифицирана за предлаганата от вас в момента работа,и мисля за най-подходящо както кавалери вие да ми се обадите първи в отговор на моята подробна писмена биография.
Ако кореспонденцията ни се окаже сполучлива следващият път може да изпратя снимка.

Желая ви успех!
Цеца(Пеперуна Цицеронска) – Атомната Математичка




Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: anrus и 81 госта