Блиндирани врати-дайте препоръки за фирми,цени и срокове ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
miro_800
Мнения: 161
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 17:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Блиндирани врати-дайте препоръки за фирми,цени и срокове ?

Мнениеот miro_800 » Сря 23 сеп 2020 21:06


инжектопляктор написа:Извинявайте много за оффтопика, но не виждам как врата за 1000лв има декоративен характер, като за 1000лв материали и 3 дена с електрожена ще направя сейф.
Vlad777 написа:(за сравнение старата каса - турската беше хваната само с пяна и с едно макетно ножче я демонтирах цялата със все вратата... )

Извинявам се много, дори на PVC-дограмата ми съм навил по 20 сантиметра винтове за директен монтаж. Не знам за турската врата, но не е нормално да се монтира врата само с пяна. Дори на дървените врати в къщата съм хванал касите с по 20 сантиметра пирони в тухлата. Пяната е за пълнене на фуги, не да държи каквото и да е било. Който монтира врати и прозорци само с пяна...да не казвам ръчичките.

И аз се извинявам, не бе бъзикам се не се извинявам, но на някой турски врати е невъзможно да се сложи дюбел или винт за директен монтаж. Или ако се сложи то той ще се вижда и ще е кофти за този, който го е сложил. Отделно никой монтажник няма да седне да набива железа и да заварява, защото ще отиде и боята.
С пяна, дюбел, или пирон, у Враца като се напият и улазат са се вратата и три реда тули покрай нея.




Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3926
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Блиндирани врати-дайте препоръки за фирми,цени и срокове ?

Мнениеот joro_kem » Чет 24 сеп 2020 5:50


Аз ви казвам, че петък наближава....
Относно монтажната пяна - не е само за запълване на кухини, а и за допълнително укрепване и изолация.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 217 госта