Курсове по гграфичен дизайн?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
CCCP_FAN
Мнения: 916
Регистриран на: Вто 12 апр 2005 20:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Курсове по гграфичен дизайн?

Мнениеот CCCP_FAN » Пет 12 мар 2010 12:21


Искам да се запиша на крсове по дизайн за да усъваршенствам малко знанията та въпроса е къде има такива курсове и някои ходил ли е и тн. малко повече инфо ми трябва щото нета е пълен с обяви и тн. ма как да познаеш добрата обява?




Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Курсове по гграфичен дизайн?

Мнениеот scuba » Пет 12 мар 2010 12:39


kaто човек, който 18 години с това си вадя хляба ти казвам: "НЯМА такива курсове". Тия дето сега "преподават", на времето аз съм ги учил. Всичко е въпрос на МНОГО труд и рутина. Никакъв курс няма да ти даде знанията, които ще придобиеш в една печатница за 4 месеца. Намери си истинска фирма, която сериозно се занимава с това и просто поработи няколко месеца. Теорията на тези курсове и много далеч от истинската практика. Все едно да учиш чужд език по учебници в центъра на София, и да учиш същия език на практика в центъра на Лондон (примерно)

Аааа... и друго.. да знаеш че в БГ никой не прави разлика м/у Дизайн и ПРЕДПЕЧАТ
Ако кандидатсваш за едното задължително трябва да знаеш и другото


Потребителски аватар
CCCP_FAN
Мнения: 916
Регистриран на: Вто 12 апр 2005 20:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Курсове по гграфичен дизайн?

Мнениеот CCCP_FAN » Пет 12 мар 2010 15:57


ясно е ма искат много програми както и опит за да те земат иначе аз основните функции ги знам идеята е малко по - подробно и професионално да се погледне на програмата


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Курсове по гграфичен дизайн?

Мнениеот scuba » Пет 12 мар 2010 17:50


CCCP_FAN написа:...идеята е малко по - подробно и професионално да се погледне на програмата

Книги и труд. Тва е. Пикльовците по курсовете,няма да те научат на нищо


Потребителски аватар
vwfena
Мнения: 1827
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 0:14
Автомобил: VW passat
Двигател: PB 1991
Местоположение: Елин Пелин
Контакти:

Re: Курсове по гграфичен дизайн?

Мнениеот vwfena » Пет 12 мар 2010 19:56


Аз мисля че това което ще ти кажат по курсовете спокойно може да го прочетеш в нета и с млако упражнения да имаш някаква основа. Иначе както каза Скуба най-добре се учи от работата и от "неволята" както се казва.В нета има много инфо, много упражнения така че няма много голяма смисъл от курсове поне за мен.Ако имаш желание дори от нета може да научиш повече от колкото на курс, но пракиката е нещото което най-много учи.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта