Примерни тестове за пети клас?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Примерни тестове за пети клас?

Мнениеот scuba » Нед 30 май 2010 12:35


Момци.. търсих търсих.. и няма нищо. Детето го чакат тестове за пети клас и никъде не мога да намеря примерни такива. Някой да се е сблъсквал с този проблем? И евентуално решението му?
Щото като гледам колко теста ги чакат... всеки ден имат по различен предмет, а аз не мога да намеря никакви тетсове за подготовка




Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Примерни тестове за пети клас?

Мнениеот kriso_g » Нед 30 май 2010 12:38




Потребителски аватар
Aneto
Мнения: 863
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Примерни тестове за пети клас?

Мнениеот Aneto » Нед 30 май 2010 13:05


Не си ли се сетил малко късно - остават им 15 дни учене. За кога ще се подготвя, за догодина ли?
Трябваше поне преди два месеца да си намирил, а не сега
И за да не съм оф - дететот ми също е пети клас, но не съм се юрнала да му търся тестове - само това, което някои учители искаха да купим още в началото на годината. Нищо повече. И не смятам, че трябва да го юркам, още повече в края на годината. Не знам как е при вас, но за оставащите 15 дни ги чакат тестове всеки ден. Кога тепърва да сяда и да решава и примерни тестове у дома??? Трябвало е мъничко по-рано да се сетиш. Но все пак - в стор.бг има всичко, ако толкоз искаш да му подпалиш главата ....
това е мое лично мнение, не искам да го налагам или нещо друго


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Примерни тестове за пети клас?

Мнениеот scuba » Нед 30 май 2010 13:39


[quote="Aneto"..[/quote]
Не знам колко късно съм се сетил, но досега е решила по 2 сборника с тестове по всички предмети :-)
Но понеже вече те са РЕШЕНИ, искам точно преди тестовете да намеря нещо по-сериозно. Нивото в сборниците ми се струва доста ниско!!!
За разлика от теб, аз съм на мнение че точно сега е времето за юркане. Не искам да обяснявам, как на времето преди международни олимпиади съм решавал не по 30 задачи (които решавах всеки ден) а по 100 задачи на ден!Така мозъка се настровйа на вълна за бързо решаване на много задачи за кртако време - просто влизаш във форма. Тва е!!!


Потребителски аватар
Geleto
Мнения: 2394
Регистриран на: Сря 25 яну 2006 10:12
Автомобил: Passat B4
Двигател: 1.8 MI 1994
Местоположение: София
Контакти:

Re: Примерни тестове за пети клас?

Мнениеот Geleto » Нед 30 май 2010 14:05


Ако имаш време утре ела при мен на борсата. До нас точно са издателствата Богоров Летера и Колибри! Те продават тия работи. И аз ще взимам на щерката. Това е печатница Образование и наука. Бившата Г. Димитров.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта