Акции срещу дебилията и администрацията

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
tdi_20yare
Мнения: 282
Регистриран на: Съб 05 дек 2009 13:52
Автомобил: audi a3
Двигател: asz+brezel
Местоположение: варна

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот tdi_20yare » Сря 06 юли 2011 9:34


Ljubon написа:Аз пък мисля, че на автокъща Капитолия изобщо не и е мястото в Борисовата градина. Ама като се шарят кинти, всичко е възможно. scare

През тази къща сигурно са минали най много крадени возила,там май няма кола която да не могат да ти я докарат и в същия ред на мисли нали се сещаш,че никой не може да ги погледне даже,камоли да им каже нещо...




berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот berta » Сря 06 юли 2011 16:50


Petrolhead написа:Пожелавам ти да пробваш една разходка на температури около нулата, потен и наритан след футбол. Като ти се смръзне сопола ще си мечтаеш за паркинг в парка :)
Борисовата градина не може да бъде истински парк, или поне не на цялата си площ. В нея се намират прекалено много места за които е нужен достъп с автомобил. За това съм да се ограничи максимално достъпа, но поне до стадионите и колодрума трябва да може да се стига на 4 колела. Дали ще са мостове, влакове или регулировчици.....

човече къв спортист си ти ? четеш ли това което пишеш ? аз ли не мога да разбера що за спортист си или нз... значи можеш да ходиш да тарчиш 90 мин там у студа и послед 3 мин да са ти проблем да стигнеш пак тарчейки до колата ? е това е тея спортисти са ми любимите :) спортист който ходи да спортува с колата :)


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2115
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Petrolhead » Сря 06 юли 2011 16:59


berta написа:
Petrolhead написа:Пожелавам ти да пробваш една разходка на температури около нулата, потен и наритан след футбол. Като ти се смръзне сопола ще си мечтаеш за паркинг в парка :)
Борисовата градина не може да бъде истински парк, или поне не на цялата си площ. В нея се намират прекалено много места за които е нужен достъп с автомобил. За това съм да се ограничи максимално достъпа, но поне до стадионите и колодрума трябва да може да се стига на 4 колела. Дали ще са мостове, влакове или регулировчици.....

човече къв спортист си ти ? четеш ли това което пишеш ? аз ли не мога да разбера що за спортист си или нз... значи можеш да ходиш да тарчиш 90 мин там у студа и послед 3 мин да са ти проблем да стигнеш пак тарчейки до колата ? е това е тея спортисти са ми любимите :) спортист който ходи да спортува с колата :)


а ти пробвал ли си да тичаш на лед с бутонки, пробвай :)

не става въпрос дори и за мен, аз ще се оправя някак си, да не говоря че живея на 15 минути пеш от стадиона.
но представи си че си дошъл с жената, детето, носиш топки, ракети за тенис или каквото там трябва. не може да има игрища без прилежащ паркинг. защо спортуващите хора трябва да страдат от това, че някой умен човек е построил игрищата в парка, и защо спортуващите трябва да страдат от това, че общината не може да им осигури достъп до услуга за която си плаюат.


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Ljubon » Сря 06 юли 2011 17:19


Petrolhead написа:... представи си че си дошъл с жената, детето, носиш топки, ракети за тенис или каквото там трябва. не може да има игрища без прилежащ паркинг. защо спортуващите хора трябва да страдат от това, че някой умен човек е построил игрищата в парка, и защо спортуващите трябва да страдат от това, че общината не може да им осигури достъп до услуга за която си плаюат.

А ти си представи за момент, че нямаш кола и ще трябва да мъкнеш целия багаж (2-3 топки, 2-3 ракети и шише вода примерно) на ръка - направо ужас! :horror: Явно общината мисли само за хора без коли, които пътуват с градския транспорт, несправедливо, нали? mhihi
За хората с коли, като теб, трябва да направят нещо като McDonalds Drive-Thru‏ - скачаш от колата и си на корта. mhihi
Я се стегни малко и походи пеша, а ако те мързи си стой вкъщи с биричка пред телевизора. :012:


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2115
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Petrolhead » Сря 06 юли 2011 17:39


Ljubon написа:
Petrolhead написа:... представи си че си дошъл с жената, детето, носиш топки, ракети за тенис или каквото там трябва. не може да има игрища без прилежащ паркинг. защо спортуващите хора трябва да страдат от това, че някой умен човек е построил игрищата в парка, и защо спортуващите трябва да страдат от това, че общината не може да им осигури достъп до услуга за която си плаюат.

А ти си представи за момент, че нямаш кола и ще трябва да мъкнеш целия багаж (2-3 топки, 2-3 ракети и шише вода примерно) на ръка - направо ужас! :horror: Явно общината мисли само за хора без коли, които пътуват с градския транспорт, несправедливо, нали? mhihi
За хората с коли, като теб, трябва да направят нещо като McDonalds Drive-Thru‏ - скачаш от колата и си на корта. mhihi
Я се стегни малко и походи пеша, а ако те мързи си стой вкъщи с биричка пред телевизора. :012:


ей като малки деца сте, пак казвам аз съм си ОК. все ми е едно дали ще дойда за 5 минути с колата или за 15 минути пеш ми е все едно.

говоря по принцип. не е нормално да не можеш да стигнеш до многофункционално игрище, събиращо десетки хора.


Потребителски аватар
bomini
Мнения: 3037
Регистриран на: Чет 14 окт 2004 19:41
Автомобил: Audi A4 Quattro
Двигател: AVF
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот bomini » Сря 06 юли 2011 19:27


Ljubon написа:А ти си представи за момент, че нямаш кола и ще трябва да мъкнеш целия багаж (2-3 топки, 2-3 ракети и шише вода примерно) на ръка - направо ужас! :horror: Явно общината мисли само за хора без коли, които пътуват с градския транспорт, несправедливо, нали? mhihi
За хората с коли, като теб, трябва да направят нещо като McDonalds Drive-Thru‏ - скачаш от колата и си на корта. mhihi
Я се стегни малко и походи пеша, а ако те мързи си стой вкъщи с биричка пред телевизора. :012:


За теб като ходиш на тенис може би е по-лесно - 1 тенис раница и си ОК, но аз всеки път като ходя на Спортна София, трябва да нося 6 футболни топки и раница с екипировка. Как точно си го представяш да се цъфна в метрото с 2 чувала :Mr Green Fun Истината винаги е някъде по средата :beer


berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот berta » Сря 06 юли 2011 20:51


Хора ще ви дам е кратък и ясен пример,вашите родители как са ви водили в парка като не са имали коли ?Жокер:
Пеш,под ръчичка и айде в парка,са понеже има яко китайски внос не означава че трее да земеш всичко възможно което си накупил и цел ден да изиграете всичко,ти за кво взимаш 6 топки не ми е ясно ако ми покажеш че и 6те можеш едновремено да ги риташ евала,зимаш си една и си я гониш,а па и като ходите да играете играете цел отбор като имаш 6 топки раздай ги на другите и секи да носи по една ако искаш непременно да имаш 6 топки,да не говорим че няма да ти взимат от личното пространство в апартамента, ПАРК си е ПАРК и както е казал Хемингуей има 3 спорта а другото е просто игра:) така че това не е спорт :)
СПОРТ са :
Автомобилизма
Алпинизма
И Бикоборството защото при една грешка може да ти ковства живота, а в случая не вервам да утрепаш некой с ракета за федербал


berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот berta » Сря 06 юли 2011 20:57


Ljubon написа:
Petrolhead написа:... представи си че си дошъл с жената, детето, носиш топки, ракети за тенис или каквото там трябва. не може да има игрища без прилежащ паркинг. защо спортуващите хора трябва да страдат от това, че някой умен човек е построил игрищата в парка, и защо спортуващите трябва да страдат от това, че общината не може да им осигури достъп до услуга за която си плаюат.

А ти си представи за момент, че нямаш кола и ще трябва да мъкнеш целия багаж (2-3 топки, 2-3 ракети и шише вода примерно) на ръка - направо ужас! :horror: Явно общината мисли само за хора без коли, които пътуват с градския транспорт, несправедливо, нали? mhihi
За хората с коли, като теб, трябва да направят нещо като McDonalds Drive-Thru‏ - скачаш от колата и си на корта. mhihi
Я се стегни малко и походи пеша, а ако те мързи си стой вкъщи с биричка пред телевизора. :012:

като толко искаш да ти е справедливо ходи с градския транспорт да видиш за кой е неспрваедливо радвай се че имаш кола,
Представете си тези които влизат в техния кът Зеленият парк, да шофират,кво ще стане ако те решат зимата да се пускат с шейни по цариградско понеже е под наклон ?


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Ljubon » Сря 06 юли 2011 21:24


berta написа:Пеш,под ръчичка и айде в парка...
ПАРК си е ПАРК...

:да:
Някои хора са свикнали да ходят с кола и до WC.


berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот berta » Сря 06 юли 2011 21:55


Ljubon написа:
berta написа:Пеш,под ръчичка и айде в парка...
ПАРК си е ПАРК...

:да:
Някои хора са свикнали да ходят с кола и до WC.

ще ти кажа за 1 познат който водеше следния живот излиза 9 вечерта от входа пали колата и с колата до деноношното което е на около 150 метра за цигари и кафе висат там 4-5 6 часа, при което се връща с колата пред входа НЕ Я ГАСИ Заключва я и я оставя така да работи до кам 5-6 като трее да ходи за работа се 1 сме в онея времена дето се изсипвало горивото по улиците, и до ден днешен манталитета си му е същия навсякде с коалта аз без кола не съм го виждал,ако може и на балкона ще я качи хахаха х:)


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2115
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Petrolhead » Сря 06 юли 2011 22:01


Как си пишете глупости и раздавате квалификации.
За последните 3 месеца съм похарчил 80 лев за бензин, дали ходя до кенефа с колата?

Бойко носи 6 топки, защото е организатор на футболния отбор на форума ни.
Как е? Още някой да измисли хипотетична ситуация, в която да оправдаете поредното половинчато решение на належащ проблем.

Днес звънях на столичния инспекторат относно кочината в подлеза на Черковна и Ситняково, след 4 часа като минах пак от там всичко беше излизано, моето уважение.


berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот berta » Сря 06 юли 2011 22:09


Petrolhead написа:Как си пишете глупости и раздавате квалификации.
За последните 3 месеца съм похарчил 80 лев за бензин, дали ходя до кенефа с колата?

Бойко носи 6 топки, защото е организатор на футболния отбор на форума ни.
Как е? Още някой да измисли хипотетична ситуация, в която да оправдаете поредното половинчато решение на належащ проблем.

Днес звънях на столичния инспекторат относно кочината в подлеза на Черковна и Ситняково, след 4 часа като минах пак от там всичко беше излизано, моето уважение.

Еми Как е това че е организатор на футболния отбор на форума,не мога да разбера какво пречи да ви ги даде на вас и вие да ги носите вместо него ??? раце ли немата или ?


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот К.Одаджийски » Сря 06 юли 2011 22:24


Берта, Бертааааа, а ако беше организатор на волейболния отбор мрежата ли да им даде!?
Наистина някой хора си пишат само за активност. Петролната глава дума правилно. Парка, си е парк, но все си мисля че щом има спортни съоръжения може да се прекара една алея за колите да стигат до тях.
Далеч съм от мисълта да се бъркам, защото не съм от столицата и тия места нищо не ми говорят, но е срамота да има стадион и да няма улица до него. Вие какво го нагънахте човека все едно ви е изял десерта с вилица да му се не види, праведници такива :evil:


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот Bobi_S13 » Сря 06 юли 2011 22:26


айде да се спрем а?! :twisted:


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Акции срещу дебилията и администрацията

Мнениеот dobrin » Сря 06 юли 2011 22:57


Придържайте се към същността на темата - акции срещу безхаберието на държавни, общински и други административни органи, както и срещу незачитането на законите от представители на властта и от редови граждани. Спорове няма да се толерират в тази тема и крайният резултат може да бъде само един - :lock:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: zdravkop64 и 71 госта