Честитка от "MBM-Express"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
kappo
Мнения: 423
Регистриран на: Чет 05 юли 2007 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот kappo » Сря 30 май 2012 21:25


Доста зле звучи всичко което казваш,аз днес взех скапаното писмо от офис в кв.Суха река ул.Стефан Богоридий 2 вътре с офиса беше все едно е минало торнадо секви документи и листа на всякъдееееееее.Пълен ад,а "шевчето" ги събираше за 5 минутка:)




Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот vucata » Сря 30 май 2012 21:30


Всеки офис е индивидуален. Ела на ул.Струма 3б пряка е на бул. Княгиня Мария Луиза да видиш колко е подреден. Имаме си 2 офиса за куриерите + 1 пощенски и 1 за получаване на пратки :beer


Потребителски аватар
kappo
Мнения: 423
Регистриран на: Чет 05 юли 2007 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот kappo » Сря 30 май 2012 21:33


vucata написа:Всеки офис е индивидуален. Ела на ул.Струма 3б пряка е на бул. Княгиня Мария Луиза да видиш колко е подреден. Имаме си 2 офиса за куриерите + 1 пощенски и 1 за получаване на пратки :beer

Това звучи вече по друг начин:)


Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот rainheart » Вто 07 май 2013 12:23


Някой с прясна честитка от НАП?
Преди малко гледам лепнат стикер на входната ми врата, че ме е посетил куриер от M&BM express и адрес на офиса им, който е наблизо. Отивам да ги попитам, за какво става въпрос - подател НАП София. На въпросите ми, кога и къде мога да получача писмото, понеже нямах смс или друго известяване се оказа, че куриерите не разполагат с телефони, служителите в офиса нямат връзка с тях, нямат известяване и ако те няма на адреса на другия ден пак търсят и така докато те намерят. Помолих ги да ми изтеглят писмото и да си го получа в офиса им пък да видим.
Поредното недоразумение с куриерски лиценз :death


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот dlug » Вто 07 май 2013 13:45


Не знам дали всички куриери са така, но в нашият офис идваха подобни честитки преди. Куриерите въобще не си бяха направили труда да звъннат в офиса. Прибирайки се от нялкъде погледнах кутията-нямаше нищо. След час като излизам-лепнат стикера. После се опитват да ми обясняват, че нямало никой...Да ме извинява колегата по-горе, ама имам много лошо вчечатление от MBM-Express. Дори и когато излишно се разкарах до офиса им се наложи да чакам, защото не знаели къде точно е пратката и се ровиха и звъняха на тоя и оня куриер докато я намерят. Много зле е работата


Потребителски аватар
d.draganova
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 16 сеп 2012 10:08
Автомобил: Golf 4 1998
Двигател: AHW 1.4 16V
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот d.draganova » Вто 07 май 2013 13:46


scuba написа:Да. Получих. От НОИ. Да ме осведомят какви осигуровки имам при тях


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот vucata » Вто 07 май 2013 20:25


dlug написа:Не знам дали всички куриери са така, но в нашият офис идваха подобни честитки преди. Куриерите въобще не си бяха направили труда да звъннат в офиса. Прибирайки се от нялкъде погледнах кутията-нямаше нищо. След час като излизам-лепнат стикера. После се опитват да ми обясняват, че нямало никой...Да ме извинява колегата по-горе, ама имам много лошо вчечатление от MBM-Express. Дори и когато излишно се разкарах до офиса им се наложи да чакам, защото не знаели къде точно е пратката и се ровиха и звъняха на тоя и оня куриер докато я намерят. Много зле е работата


Точно за това казах, че всеки офис е индивидуален. Подава се жалба и се звъни на 0700 10 100 за оплаквания, повярвай ми куриера си понася последствията със сигурност :th_up
Другото което е, след като ти бъде залепен стикер един път не е нужно да ходиш до офиса, звъниш отново на 0700 10 100 свързваш се с централата, казваш си адреса и след това се уговаря час на следващия ден и куриера идва, звъни Ви се предварително по телефона който сте оставили за връзка и филма приключва...естествено, че не могат да намерят писмото...то идва чак на следващия ден когато куриера дойде да се отчете, да се видят протоколите кои са разнесени писма, кои писма са със стикер, кои са със отказ за получаване....затова се получават разминаванията, всеки търчи в офиса веднага със стикера.... :c010


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот golfer » Вто 07 май 2013 22:19


малко :offtopic
вече съм свикнал с абсурдите в тази държава, но въпреки това факта, че държавните институции ползват услугите на частна куриерска фирма е покъртителен.
Какво точно са Български пощи се чудя? :screwy


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6115
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот ktamen » Вто 07 май 2013 22:49


Български Пощи за съжаление не дават комисионни на държавните служители. Няма да се изненадам, ако и самите Български Пощи ползват услугите на подобни куриери за да изпратят писмо.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот dlug » Сря 08 май 2013 6:25


vucata написа:
dlug написа:...

Другото което е, след като ти бъде залепен стикер един път не е нужно да ходиш до офиса, звъниш отново на 0700 10 100 свързваш се с централата.... :c010

Точно това направих-обадих се. Казаха ми че трябва да отида до офиса за да си взема пратката. И отидох на другият ден, не съм търчал венага :biggrin Общо-взето всичко което направих беше по инструкция. Нейсе, все пак евала на колегата, информацията е изчерпателна, вярвам че ще бъде от полза на много хора :th_up


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот vucata » Сря 08 май 2013 20:34


Значии възползвайте се от тази информация....след стикера звъните на 0700 10 100 и правите уговорка за следващия ден в удобен за вас час :th_up


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6148
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот VWGT » Чет 09 май 2013 7:57


А с неполучените пратки как се действа, че като се замисля съм игнорирал 2-3 талива съобщения, и само титуляря ли може да ги вземе ?


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот vucata » Чет 09 май 2013 18:48


Пратката след като не е потърсена след втория стикер се връща на подателя....това в срок от около 4-5 до 6-7 работни дни- не съм сигурен точно колко време писмото/пратката стоят в офисите.....


Потребителски аватар
Transporter4eto
Мнения: 10
Регистриран на: Съб 17 мар 2007 19:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот Transporter4eto » Пон 07 окт 2013 18:10


Каква хубава тема имало, че се чудих и аз от къде да търся информация. Та днес и аз намерих стикерче на входната врата, имаше и още едно за комшията (въпреки че му бяха объркани имената), и следи от лепило за още един брой. Явно не съм сам.В началото се стреснах да не би да е някоя снимка, но може би е от друга институция. Платих данъка на колата в петък и може би идват да ми го връщат, заради лошите пътни условия :mhihi


Потребителски аватар
kappo
Мнения: 423
Регистриран на: Чет 05 юли 2007 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот kappo » Сря 13 ное 2013 18:16


Transporter4eto написа:Каква хубава тема имало, че се чудих и аз от къде да търся информация. Та днес и аз намерих стикерче на входната врата, имаше и още едно за комшията (въпреки че му бяха объркани имената), и следи от лепило за още един брой. Явно не съм сам.В началото се стреснах да не би да е някоя снимка, но може би е от друга институция. Платих данъка на колата в петък и може би идват да ми го връщат, заради лошите пътни условия :mhihi


Надявай се да не е за "даване" на мен ми връчиха наказателна глоба от "ХЕИ" преди 6-7 години (работех на павилион за бързо хранене)са ме "хванали" с изтекла здравна книжка с 3(дни) :death .

.На приятели са им идвали задължения към Мобилни оператори който са били "отрязали" преди години:)

Последна промяна от kappo на Пет 15 ное 2013 17:10, променено общо 1 път.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bongoo, petar_a и 69 госта