Къмпинг-места и оборудване

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Къмпинг-места и оборудване

Мнениеот brum » Пон 10 фев 2020 9:24


Coleman има в Amazon.uk и цените са прилично по-ниски от нашенските. Само не знам като излязоха от EU дали няма разни митнически сборове...




Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Къмпинг-места и оборудване

Мнениеот VWGT » Пон 10 фев 2020 9:38


Промяна в митата от UK може да има най-рано 2021 година, и то само при условие, че не се договорят с ЕС.
През 2020 няма да има никаква промяна в движението на стоки, услуги и хора.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9873
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Къмпинг-места и оборудване

Мнениеот group® » Пон 10 фев 2020 9:53


Изобщо не са по-ниски цените в Амазон, ако няма промоция. А и с промоция - доставките са брутални.
Мисля, че гледаш различни шатри - тази е онази на Хули https://www.amazon.co.uk/Coleman-Shelte ... 02&sr=8-10

А ето тази е истинската all whather, която е здрава и държи на всичко (май я няма в БГ):
https://www.amazon.co.uk/Coleman-Shelte ... 202&sr=8-8

Както казах поне 3 вида плат има и някои са доста зле и се оплакват. Когато се чете ревю обръщайте внимание и как се ползва, че много пишат: 'Опъвам я на двора по рождени дни и е много добра'. Ама това не е показател, че става.
Аз към Colman съм малко резервиран, ама ...

Хули, не помня вече колко беше моята, ама под 400лв. на някаква промоция. Разликата е, че не даваш после за страници - 4бр.+ комарници отделно, което все ще ти дотрябва. 3.50м е, което поне за мен е идеален размер. 3м. ми малее. Аз съм доволен, вече имаме 1 сезон с нея. Гадно се опъва, ама те всички са така. Удари ни и буря - нямаше теч и нищо, стиска на вятър много (на Делфин доста духа август и септември). Тоя колман, който гледаш е 1000мм вода, което си е слабо доста. Ванго е 4000мм, което е достатъчно.
Изчакай да се оправи малко времето и елате на бебе парти - ще я опънем на двора, да я видиш :icon_lol


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Къмпинг-места и оборудване

Мнениеот hooligans » Пон 10 фев 2020 10:03


При мен това е разликата, че имам форселт със страници, който ще служи за подслон при дъжд и лошо време, но не става за сянка, защото става много жега вътре и няма никаква UV защита или е имал едно време. :mhihi
Защо си резервиран към Coleman? Аз от доста години съм с палатка Колеман и нямам никакви забележки към нея, страхотна е. За бебе партито съм с 2 ръце ЗА. :Mr Green Fun


ПП: След справка с приятели с каравани, които са пробвали различни шатри, днес взех Шатра Outwell Day Shelter L за 439лв в промоция. Отзиви ще мога да дам юли месец.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта