onlinesalarysolution.com или нова измама на българска почва

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2712
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот k_garchev » Сря 05 юни 2013 21:55


Може би безработицата и безпаричието е накарало хората да си поръчат!Най-голямата уловка е,че гарантирано ти връщат парите,ако не си доволен,за това и хората поръчват!А и това 100% възвръщаемост на парите...
С риск малко да обидя поръчалите,но да им задам и аз един въпрос!Как може да сте толкова глупави(извинявам се за думата) и да повярвате,че ей така от един диск ще почнете да правите луди пари?А и сумите споменати в сайта са нереални!Как се правят по 1000$ на седмица?




Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот muns61 » Сря 05 юни 2013 22:24


В тези схеми се залага на човешката алчност и глупост...


Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот rainheart » Чет 06 юни 2013 8:06


КРС - не виждат проблем
КЗП - нямат правомощия
http://www.cybercrime.bg/bg/contacts - все още няма обратна връзка
Жалби могат да се пускат на мейл или чрез контактната форма, не е нужно да си от София или Варна за да имаш права. Очевидно на първите 2 институции няма смисъл да се пише повече, само дейност ще отчитат без реален ефект. Господарите, ако обърнат внимание, ще дадат някаква гласност, и? Ще намерят момичето от кол центъра или писалият субтитрите за клиповете и ще им кажат да върнат на хората "n" x 67лв?

Алчност, глупост, небрежност, наивност... Дали закупилите са притиснати от мизерия или ламтят за още и още не смятам, че има особенно значение. На родна почва афилейт програмите между читави сайтове откъм % комисионна, пакети за брой посещение или фиксиран абонамент може да е 100, 150, 300, 600, 800 ... лева месечно и конкретно жена ми е повярвала в обещаните цифри с идеята, че стандарта им е далеч по-добър от нашия и 1к $ не е нереално постижимо. Друг е момента, че като видиш "сайта" и го разгледаш детайлно ще поръчаш. Така че, ако се започне с глупав, по-глупав, най-глупав, половината съобщения из форума ще гласят "ае брато, много си тъп"


Iskra
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 06 юни 2013 18:18
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Iskra » Чет 06 юни 2013 18:24


да това си е чисто нова измама,давайте мнения как да я спрем,за да няма и други ощетени


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот muns61 » Чет 06 юни 2013 19:55


Iskra написа:да това си е чисто нова измама,давайте мнения как да я спрем,за да няма и други ощетени

Спирането става с интелект, ама той става все по-дефицитен.
Предното мнение - половината мнения във всеки форум са наистина тъпи...


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот icoico » Чет 06 юни 2013 20:10


Iskra написа:да това си е чисто нова измама,давайте мнения как да я спрем,за да няма и други ощетени


Пускаш onlinesalarysolution в търсачката и половината от първите десет резултата крещят ИЗМАМА. Какво още? :gruebel


bulan
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 04 юни 2013 18:57
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот bulan » Нед 09 юни 2013 17:39


Какво ни е накарало? питаше някой-ами наистина притискащото ни до дъното жизнено равнище и разчитайки на известна компютърна грамотност.Не съм повярвала на посочените печалби, но един допълнителен към пенсията доход от 100-200 лв би ми помогнало.
Писах на посочения е-мейл адрес support@onlinesalarysolution.com, получих отговор да обясня защо искам да върна диска, обясних и толкова, няма отговор с контакт/адрес или телефон/А след ден изтича 7-дневния срок. Във един от форумите намерих даден адрес на фирмата в Лондон и телефон там. Не вярвам този адрес да е истински, защото е на Оксфорд стриит, а това е улица със най-скъпите магазини.Помолих мои близки да звънната на телефона ,да видят дали и той не е фалшиф, чакам отговора им. Телефона на онлайнселарисолушън в Лондон е 0044 2079035433


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Aprilia » Нед 09 юни 2013 21:15


Ако забелязвате повечето повярвали са жени, явно са по-наивни :rolleyes


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот muns61 » Нед 09 юни 2013 21:26


Когато станеш на пенсионна възраст, късно е да си наивен. Просто си останал глупав...


bulan
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 04 юни 2013 18:57
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот bulan » Пон 10 юни 2013 7:47


Moля не коментирайте и давате квалификации за хора които не познавате.По-възрастните хора са възпитавани в друго време, когато честността и почтеността означаваха нещо.
Ако имате конкретни предложения дайте ги.Дискутирането тук има и за цел и да предпази други хора,да преценят по-прецизно тази реклама и се предпазат от допуснатите от тях грешки...


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот muns61 » Пон 10 юни 2013 11:29


Това не са квалификации, а констатации. Много пъти съм казвал, че всеки сам трябва да си извърви пътя до познанието.
Между другото, май щели да пускат диетичен нискокалоричен бензин, само с левче по-скъп от обикновения! :th_up


bulan
Мнения: 8
Регистриран на: Вто 04 юни 2013 18:57
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот bulan » Вто 11 юни 2013 13:24


Здравейте, днес получих два отговора:единият е от КЗП ,които ми искат копие от товарителността за да заведат жалбата и работят по нея
другият -ОТ ФИРМАТА/най-после/.Ето съдържанието
"Здравейте,

Гаранцията е при не постигане на посочените резултати. От ваша страна дори не са направени опити.На страницата ни е описано какво представлява наръчника.
Случаят ви ще бъде разгледан.
Ще се свържем с вас когато има решение за връщане на платената сума .

Благодаря ви за търпението . "

Аз не видях в сайта им да има такова подробно описание, но може и да е мой пропуск

НЕ ЗНАМ ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ПРАЩАМ ИСКАНОТО ОТ КОМИСИЯТА ПО ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ/четох техния отговор на друг колега тук/. Почвам да мисля,че си блъскаме главата в стената...и ще си платим за нашата наивност


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот icoico » Вто 11 юни 2013 18:36


bulan написа:...Аз не видях в сайта им да има такова подробно описание, но може и да е мой пропуск..


А,има, има, не е като да няма, само, че се чете преди да се дават грешни пари...
http://www.onlinesalarysolution.com/bg3c/terms.php

Online Salary Solution е един ефективен и удобен метод, с който можете да печелите пари по интернет от вкъщи. Този продукт ви дава всички необходими знания по онлайн маркетинг, представени чрез видео уроци и обяснени както теоритично, така и практически. Благодарение на Online Salary Solution Вие може бързо и лесно да повишите стандарта си на живот, както и да разполагате с повече време за семейството и приятелите си.

Както виждаш, можете да печелите, може и да повишите стандарта си, ама може и да не дочакате, гаранция не даваме :rolleyes

Искания за отказ/връщане на продукт се изпращат на e-mail: support@onlinesalarysolution.com, в срок от 7 дни, като се посочва причината за отказ/замяна на продукта. За да избегнем евентуални опити за злоупотреба с правото на рекламация, потребителят е длъжен да предостави доказателства, че е използвал продукта, като изпълни следните условия:

изпрати всички линкове, които е публикувал
предостави адреса на готова интернет страница, ако има такава.

При неспазване на тези условия, ние запазваме правото си на неизпълнение на искането за рекламация .


Това мисля няма нужда от коментар...


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот muns61 » Вто 11 юни 2013 18:51


Нещо невярно и неправилно да съм написал в предишните мнения? :biggrin


Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот rainheart » Вто 11 юни 2013 21:07


Темата малко се изроди на "muns61 срещу всички тъпанари"
Аз като косвено/пряко потърпевш и пръв реагирал във форума и с жалби към всичките институции мога да кажа, че постижението до момента е, че сме на челна позиция в гугъл с тази тема и това би намалило броя кандидати. От институциите файда няма, както и се очакваше от подобни администрации, така че или си изработвайте загубата и пийте една студена вода(бира) или на смени с винкелите и бухалките пред куриерската фирма, чакайте "продавача" да върне тия 67 лева :dummy



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 58 госта