Българските матраци на Екон Русе.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Българските матраци на Екон Русе.

Мнениеот myrshavija » Вто 02 юли 2013 18:00


KOKO ГЕОРГИЕВ написа:Правя следната забележка на автора: Защо си пуснал абсолютно същата тема и във форума на Ауди?
На мен ми мирише на злонамерена антиреклама.
...
А на мен ми мирише на прекалена мнителност. Колкото повече хора прочетат, толкова по-добре. А после всеки сам решава доколко му е било полезно или дали да вярва на всичко написано.




balin
Мнения: 18
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

.

Мнениеот balin » Вто 27 юли 2021 13:35


.

Последна промяна от balin на Вто 27 юли 2021 13:36, променено общо 1 път.


balin
Мнения: 18
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Не на българските матраци на Екон Русе.

Мнениеот balin » Вто 27 юли 2021 13:36


1z написа:
iwanst написа:Мда каква ли е целта на автора на темата - регистрирал се е в далечната 2005 година за да може да оплюе някакви матраци 8 години по късно - Целта на живота му. Или трябва на всяка манджа да е мерудия, да има 20 000 мнения (да не се обижда никои и аз обичам да чета глупости) и тогава да му вярваме. Хубаво е че в Русе се опитвате да правите матраци но е добре да се поема и гаранцията. Ако не съм доволен да ви осъда нали.

1. Да предпази евентуално следващите които са си харесали такъв матрак и да знаят, че има и крайно недоволни.
2. Да сподели горчивия си опит със гореописания матрак.
3. Да знят и доволните от матрака, че ако опрат до изключителната гаранция от 10 години даже до стандартната от 2 години нещата най-вероятно хич няма да се развият като очакват.

Много ясно че има доволни как иначе щях да се подлъжа да си купя и аз.

Не може да идва техен представител да го вземе и после да кажат ми гаранцията не се покрива.
Не може да чакаш 1 месец без матрак за да го пратят до завода и незнам какво си само и само да не се възпозваш от изключителната гаранция която така или иначе те няма да уважат.

И да имам правописни грешки - това е автомобилен форум и говорим за матраци.

Щом си от толкова време в форума, щеше да знаеш че има теми за избор на матрак ,където спокойно можеше да си изразиш недоволството от въпросният матрак ,а не да отваряш гръмки теми все едно детето са ти отвлекли.Както голфера ти написа фирмата е от бяла не от русе,поне си оправи заглавието!


Фирмата не е от Бяла , а е от Русе !! Само завода им е в Бяла ;)
https://ekon.bg/latex/kontakti/


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Българските матраци на Екон Русе.

Мнениеот katcko » Сря 28 юли 2021 10:25


Единият ни матрак е на 9 години, купувал съм го директно от завода в Бяла и до ден днешен е перфектен. Преди една година отново си купих на Екон и за сега нямам забележки!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта