Надеждни туристически агенции

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
pepi_iliev
Мнения: 189
Регистриран на: Вто 15 юни 2010 17:02
Автомобил: Seat Ibiza 1.9 TDI 2000
Двигател: AGR
Местоположение: София

Re: Надеждни туристически агенции

Мнениеот pepi_iliev » Сря 04 сеп 2013 9:59


И аз да похваля Емералд Травел. Ходихме до Турция, всичко беше без забележка. :)




ki30
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 06 ное 2013 17:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Надеждни туристически агенции

Мнениеот ki30 » Сря 06 ное 2013 17:15


Здравейте на всички!
До момента не съм пътувала с изброените до момента агенции, а и не съм участвала в много организирани чрез агенции пътувания. Бях доста скептична към тчх. Тази година за първи път ползвах услугите на туристическа агенция и пътувах с "Оданс травел". Не знам дали ви е позната. Чух за нея от мои приятели, които бяха пътували с нея по-рано до Франция.Те бяха изключително доволни и ми я препоръчаха.Аз пък пътувах с тях до Венеция сега през септември и останах наистина очарована от богатите познания на екскурзовода, както и от добрата организация на групата, която успя да наложи! Шофьорът също беше на ниво и познаваше много добре маршрута по програмата! Така всъщност първото ми пътуване с организирана група премина много добре и останах наистина с добри впечатления за фирма Оданс.Смятам за в бъдеще да ползвам отново техните услуги!


Георги Чобанов
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 10 сеп 2020 21:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Надеждни туристически агенции

Мнениеот Георги Чобанов » Пет 11 сеп 2020 8:10


Напълно съм разочарован от Глобал Тур.Много съм пътувал с тях,но никога повече.Бях се записал за екскурзия,но излезе ангажимент на другия човек.Помолих ги да ме отпишат,а парите да останат за друга екскурзия по-натам.Не можело.Могли да ми върнат само 30% от сумата.Благодаря! Разочарован съм.Никога повече с Глобал Тур.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bread1978 и 48 госта