Препоръки за езиков курс по английски

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Препоръки за езиков курс по английски

Мнениеот Чудомир » Сря 28 авг 2013 0:39


Привет,

опитах с гугъл, но имам проблем с намирането на подходящо предложение за определена възрастова група:

Въпросът е дали има предложения за 2седмичен езиков курс по английски за ученици във възрастовата група 8-10 години в Лондон? Гугъл намира в немскоезичното пространство или курсове за възрастни или за ученици от 14 години.

Ако случайно имате пряк опит или непряк (чрез познат)с някоя фирма, която оргнизира подобни неща или още по-добре директна препоръка за училище там - ще се радвам да споделите.

Търси се само курс, а не комбинации с квартира, (полу)пансион и подобни.




Потребителски аватар
valerot
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 18 яну 2016 15:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръки за езиков курс по английски

Мнениеот valerot » Пон 18 яну 2016 15:34


Задължително ли да е в Лондон? Върши ли ви работа дистанционно обучение по английски, говорим за онлайн курсове по английски? Знам, че Davitoz предлагат такива курсове по английски. Също така и Кабината - и те имат добри преподаватели. Питам дали искате онлайн, защото много българи в чужбина анатемосват българските преподаватели. Аз като човек завършил английска гимназия, смятам че тук има много добри специалисти! А мнения от рода на "щом е българин, няма как да знае езика" ми звучат точно като "една жена на пазара каза...". Разбира се, да си на място в Кралството е безценен опит, но много от българските преподаватели са в постоянен контакт с Англия. Ходят често там, запознават се с особеностите на разговорния език и прочее. Грамитаката е ясна - там като се промени нещо се обявява официално, а и това не се случва толкова често.


Потребителски аватар
nikistoichev
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 29 авг 2015 21:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръки за езиков курс по английски

Мнениеот nikistoichev » Вто 20 сеп 2016 18:38


Моят син ходеше на курсове по английски в http://www.intellect.bg/ . Остана изключително доволен, подготовката беше на ниво и си заслужаваше парите, които дадохме.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6170
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Препоръки за езиков курс по английски

Мнениеот VWGT » Пон 26 сеп 2016 10:34


аз доколкото разбрах, Чудомир най-вероятно е в немско. Най-вероятно детето му ще прекара няколко седмици в Лондон, където му е организирано пребиваването и спането. Той търси някакви ускорени курсове там на място.

Защо не питаш тия с курсовете за 14-годишни дали не могат да ти предложат нещо за по-малки деца? Или да препоръчат нещо.


Потребителски аватар
nikistoichev
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 29 авг 2015 21:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръки за езиков курс по английски

Мнениеот nikistoichev » Сря 28 сеп 2016 22:38


Там, където записах сина ми, мисля, че предлагат и онлайн обучение, така се спокойно може да пробва.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта