Кой е с предимство?!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2212
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Re: Кой е с предимство?!

Мнениеот Каспър » Нед 20 фев 2022 23:45


Мини някой път по Казбек и се засили да използваш предимството си за ляв завой по Родопски извор, като се моли отляво да е някой готов да спре, така както ти спираш когато си там. И да спре достатъчно рано, че да можеш да завиеш спокойно ако си с кола над 4,5 мет. Огледай се и ще разбереш че видимостта е минимална, вероятността някой да спре също, тоест или чакаш или излизаш насляпо.
Това е най-лесния начин да разбереш какво чакат излизащите от Казбек коли, защо аджеба тези заблудени хорица толкова дълго седят и чакат нещо незнайно да се случи.




Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Кой е с предимство?!

Мнениеот VWGT » Сря 23 фев 2022 10:25


И аз чат-пат минавам и по двете улици. Това, че си си предимство не означава да се изсилиш и кот такоа. Като идвам по Казбек колата пред мен винаги стои и чака чинно, за да мине (все едно е без предимство), докато аз си се показвам лека полека, за да съм сигурен, че тези от Родопски извор ме виждат и до сега винаги са спирали. Не се е налагало да се обасняваме с никого. Проблем с видимостта заради паркираните коли там определено има и е редно да се регулира някак това кръстовище.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта