Честита Пролет!!!
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
- bobo7
- форумно КГБ
- Мнения: 9453
- Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
- Автомобил:
- Двигател: AGN
- Местоположение: София
- Контакти:
Честита Пролет!!!
да сте живи и здрави!
- ItsoVT
- Мнения: 824
- Регистриран на: Чет 24 фев 2005 13:50
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Велико Търново
- Контакти:
Re: Честита Пролет!!!
bobo7 написа:да сте живи и здрави!
Всички живи и здрави!
п.п.и ти Бобо и ти.
- santo_trafficante
- Мнения: 7159
- Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
- ItsoVT
- Мнения: 824
- Регистриран на: Чет 24 фев 2005 13:50
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Велико Търново
- Контакти:
Re: Честита Пролет!!!
bobo7 написа:Ураганни ветрове духаха над страната, до края на седмицата ще е дъждовно
21.03.2007
В 02.07 ч. на 21 март настъпи астрономическата пролет. Макар почти цяла зима да бе доста по-топла от очакваното, пролетта ни изненада с лошо време. Синоптиците прогнозират понижение на температурите с 5-10 градуса, както и валежи.
От вчера в страната ни се усеща влиянието на циклон. На места ветровете достигнаха скорост над 120 км/ч, но се очаква от днес да започнат да утихват. Към края на работната седмица обаче дъждовете ще се усилят.
През първия пролетен ден ще бъде облачно, ще продължи да превалява в Западна и Централна България. По-късно следобед ще завали и в Източна, където през деня ще продължи да духа умерен и силен южен вятър.
Там дневните температури ще останат по-високи - 15-20 градуса, а в останалата част от страната между 10 и 15 градуса. Минималните температури сутринта ще бъдат между 7 и 12 градуса, в крайните западни райони 4-6 градуса, прогнозират от НИМХ.
Над планините ще се задържи облачно и мъгливо. По високите над 1500 м места ще превалява и сняг. Бурният югозападен вятър в западната половина от страната ще отслабне.
по молба на Бобо!
Върни се в “ОФФ-Топик - други”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта