Моля за съвет относно гараж.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
kacarov_dupnitsa
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 15 юли 2009 12:01
Автомобил: Ауди А6
Двигател:
Местоположение: Станке Димитров
Контакти:

Моля за съвет относно гараж.

Мнениеот kacarov_dupnitsa » Чет 27 ное 2014 18:57


Здравейте, имам питане относно поставянето на гараж, в блока в който живея си спират като араби в пустиня направо ми е писано всяка вечер да спирам като тях на тротоара по принуда или буквално на средата на улицата. Пред блока има 20-30 гаража като 99% от тях са НЕзаконни просто съм 100% сигурен в това, интересува ме, гаража като временна постройка ли се води, смисъл какво ще стане ако си купя един гараж и си го сложа в тази площадка то е междублоково пространство по скоро при другите гаражим която преди години е била предвидена за детска площадка?.

Знам че от моя страна ще бъде също не законно, но мисля че за да дойдат от общината да го преместят ще им трябва куп документи, а и мисля че няма да дойдат да премахна само моя гараж.

Благодаря ви предварително




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30039
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Моля за съвет относно гараж.

Мнениеот dobrin » Нед 30 ное 2014 1:09


:use_search Има писано по въпроса с незаконните гаражни клетки. Рано или късно сигурно ще предприемат нещо по премахването им. Въпросът е кога и дали си струва да се похарчат едни пари за покупка и поставяне за периода, в който няма да ги махнат.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 65 госта