Аптеки САНИТА - пробутват се стари лекарства

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Внимавайте и с аптеките - пробутват се стари лекарства

Мнениеот fox_vt » Пон 16 мар 2015 20:12


Преди коледа ходих до аптеката да купя нещо за стави,гледахме умувахме накрая аптекарката ми предложи артростоп рапид + в промоционална опаковка с подарък туба гел вътре.Викам добре вземам я отварям я у дома и веднага разбрах защо е създадена точно тая промоция-хапчетата са добре но гела е свършил още 7 ми месец миналата година.И разбира се това се вижда чак като отвориш кутията.В случая аптеките не са виновни тъй като надали знаят какво има вътре.Иначе гела го ползвам чат пат действа си то повечето лекарства срока им на годност е далеч по голям от обозначения но по закон срока май трябва да е кратък.




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19688
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Внимавайте и с аптека САНИТА - пробутват се стари лекарства

Мнениеот Vlad777 » Вто 07 апр 2020 10:16


Искам да повдигна темата. На 23.03 поръчах онлайн от аптеки санита - sanita.bg. "Аптека, на която може да се доверите - Санита" :mhihi
sanita-apteka.jpg
Поръчка от аптека санита

Четири дни по-късно ми писаха, че един от основните продукти, които поръчах - Дефендил - не е наличен (а на сайта го има). Разбрахме се да ми изпълнят поръчката без него. И след още 12 дни ми писаха, че и друг продукт не е наличен. А аз през цялото време (16 дни) чакам да си получа витамините и добавките и не отивам да си ги купя от друго място. Тотални несретници.

Ето и малко коментари от фейсбук профила им, които за съжаление видях късно:
Качева Диди doesn't recommend Аптеки Санита.
March 28 at 7:13 PM ·
Не поръчвайте. Нямат нищо налично и не информират своевременно докато в сайта им пише, че всичко е налично. Некоректни!
Annie Antonova Krumova doesn't recommend Аптеки Санита.
March 28 at 1:15 PM ·
Приемат поръчки без наличност. Отказват ги след като са ги потвърдили. Непрофесионално отношение.
Irena Nikolova doesn't recommend Аптеки Санита.
March 27 at 7:46 AM ·
Сайтът позволява да поръчаш продукти, които след седмица при запитване от мен, ми казаха, че част от тях не са налични. Не е коректно първо да не е отбелязано в сайта, че няма наличност, второто да не сигнализират на клиента, че няма дадени продукти, за да може той да си потърси от друго място.
Petkova Ginka doesn't recommend Аптеки Санита.
March 26 at 8:02 PM ·
Поръчах продукти на 15.03 след 8 дни попитах какво става с поръчката ми на емайл и отговора беше изчерпана наличност. помолих да ми анулират поръчката потвърдиха ми и след два ми изпратиха продуктите. Аз междувременно ги купих от друго място. НЕ Препоръчвам никаква комуникация.
Albena Marinova doesn't recommend Аптеки Санита.
March 26 at 5:03 PM ·

Не са коректни. Изобщо не разбирам защо приемат поръчки на сайта и след няколко дни ги отказват. Гледайки отзивите разбирам, че не съм единствения случай.
Silviq Miteva doesn't recommend Аптеки Санита.
March 27 at 2:38 AM ·
След 8 дни ми пишат, че витамин д, Hipp 2 не са налични, а след това дори и във Фб ми излизаха реклами за същите. Помолих да ми. преведат парите, защото са платени предварително по банков път, а ми отговатят че условията и за връщане в сайта са до14 дневен срок... Иначе
с удоволствие пазарувах досега, като доставките бяха дори експресни.
Desislava Kordova-Dimitrova doesn't recommend Аптеки Санита.
March 22 at 11:34 AM ·

Не коректно отношение!След направена поръчка преди доста дни,получих мейл ,че един от продуктите го няма,заменихме го с друг,получих питвърждаващ мейл,че поръчката и е потвърдена и ще изчакам да ми я изпратят,а днес получавам мейл,че няма нито един от продуктите!!!За това време, можех да поръчам от място,на което имаше наличност!Никога няма да пазарувам от тях !

Atanaska Marinova: Споделям мнението Ви! Заради некоректното отношение на тази аптека, децата ми останаха без витамин Д на Джеймисън! В сайта им още пише, че е в наличност, а получих мейл няколко дни след поръчката ми, че е изчерпан!
Зорка Петрова doesn't recommend Аптеки Санита.
March 16 at 2:09 PM ·
Направих поръчка чез сайта на продукти, който не бяха изчерпани. Чакам за потвърждение на поръчката, нищо. След 10 позвънявания ми отговориха, че тези продукти ги няма. Очаквало се до 10 дни да ги получат, но не можели да спрат сайта. Никъдя нама съобщение , че продуктите на дадената марка са изчерпани. НЕ Е КОРЕКТНО!!!
Stefan Nedelchev doesn't recommend Аптеки Санита.
March 8 at 3:35 PM ·
Некоректни и изключително недружелюбен персонал! Преустановявам пазаруването от тази "аптека"!
Лена Палатина doesn't recommend Аптеки Санита.
March 2 ·
Не коректни! Направих поръчка на 20.01.2020, но чак на 12.02.2020 получих отказ (не е наличен в складовете и не може да го заредим), при условие, че стоката виси на сайта им като налична. Парадокс.....
Ivailo Antonov doesn't recommend Аптеки Санита.
January 31 ·
НЕ правете онлайн заявки! 14 дни ги чаках за да ми кажат , че го нямат налично !!!! НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ !
Darry Stefanova doesn't recommend Аптеки Санита.
January 31 ·
Не поръчвайте онлайн, изпращат пратките без преглед и съответно различни продукти. Пълни измамници!
Julia Miloykova doesn't recommend Аптеки Санита.
December 17, 2019 ·
Не ми е ясно защо тези аптеки са си направили онлайн магазин, според мен той изобщо не съществува! Като поръчаш нещо, нито го доставят, нито отговарят по мейл или телефон, нито връщат обаждането :( Иначе на сайта рекламата им е "Аптека, на която може да се доверите" - да, ама не!

И това продължава така доста назад във времето. Пълни ментета!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 201 госта