Нужда от кръводарители - кръвна група А-

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Нужда от кръводарители - кръвна група А-

Мнениеот gergeto » Пон 09 яну 2017 21:35


Здравейте колеги,имам един въпрос-молба.Става въпрос за мой много близък родственик-фен и активен член на друга марка автомобили-Нисан клуб БГ. Това е моят баджанак.Майка му е приета спешно в "Св.Марина"-Варна в тежко състояние- 4 тумора в пикочния мехур и напълно отказал десен бъбрек.Непрекъснато съгласуваме действията си,вкл. и необходимото кръводаряване.Оказа се обаче че жената е с изкл.рядка кръвна група:"А-". Обещах на баджанак ми да пусна тема в нашия форум,а той в неговия.Молбата и на двама ни е :Ако има някой с тая кръвна група и е дарявал кръв,и е готов да го направи отново-нека да пише на л.с. Благодаря ви предварително. :bowdown




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18723
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Колеги-кръводарители.

Мнениеот hooligans » Пон 09 яну 2017 21:59


Оправих заглавието и я закачам да се вижда във всички раздели.
Хубаво ще е да оставиш и телефон за връзка.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Нужда от кръводарители - кръвна група А-

Мнениеот gergeto » Пон 09 яну 2017 22:12


Благодаря.Телефона ми е 0889 78 78 77-Георги Георгиев.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Нужда от кръводарители - кръвна група А-

Мнениеот gergeto » Сря 11 яну 2017 21:23


Колеги,искам да изкажа най-искрените си благодарности на всички които ми писаха на ЛС с готовност да дарят кръв ,въпреки че не са от въпросната кръвна група. :bowdown
Положението към днешна дата -Утре 12.01. пациентката ще бъде изписана след направена безкръвна интервенция за отстраняване на тумори.Баджанака ми утре пътува за да прибере майка си.Въпроса е че тази интервенция според лекарите е временно решение-най радикалния вариант е тотално отстраняване на пикочния мехур.Така или иначе това е единствения(поне така казват специалистите) по-переспективен вариант,но трябва да се има готовност за кръвопреливане на кръв от А-.Искрено се надявам това развитие на проблема да не означава "отписваме я ,колкото изкара..." Оставям темата отворена с молба към всички ви -Ако се намери потенциален донор на кръв от тая кръвна група А- ,моля пишете на ЛС или позвънете на посочени ми тел.0889 78 78 77-Георги.Бъдете живи и здрави.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Нужда от кръводарители - кръвна група А-

Мнениеот gergeto » Чет 02 мар 2017 20:28


Здравейте отново колеги,да внеса малко новини по темата.
Преди 2 дни жената е изписана след тежка операция и доста престой в "Терапията" във Варна.
Няма да коментирам състоянието и переспективите и занапред-лекарите са направили всичко по силите си.
Искам от мое име и от името на близките и да благодаря отново на всички заявили безвъзмездно готовността си да помогнат.Благодаря ви хора и дано тая тема да не се активира повече за такива поводи.
Пожелавам на всички ви-само здраве и щастие ,на вас и на любимите ви хора.
:bowdown



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта