Проблеми с краката - подходящи обувки

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
gadnyara
Мнения: 262
Регистриран на: Чет 15 фев 2018 18:35
Автомобил: Golf7 GTE 17 + MB S205 220d 20
Двигател:

Re: Проблеми с краката - подходящи обувки

Мнениеот gadnyara » Сря 02 май 2018 0:11


Аз постоянно съм в движение и също ме боляха краката. Открих за себе си обувките, с които спря болката от умората. Josef Seibel. В момента имам няколко модела от тази марка и други не ща да погледна. Ако попаднете някъде, не пропускайте да пробвате, още при първото обуването си личи дали ще са удобни.




Потребителски аватар
BeFree
Мнения: 157
Регистриран на: Чет 13 юни 2013 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проблеми с краката - подходящи обувки

Мнениеот BeFree » Нед 06 май 2018 19:37


Зависи от бюджета и конкретните ти нужди. Лично аз съм супер доволна от Ecco (безбожно удобни) и Ara (ортопедични), кракът се чувства просто по различен начин. И от двете марки съм щастлива като издръжливост, така че цената всъщност е оправдана. Ако ти трябва нещо за по-скромна сума, виж из спортните магазини за фитнес маратонки - скоро попаднах на едни, с които кракът ми след натоварване беше по-добре отколкото на босо :)


Volkswangel
Мнения: 610
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: Проблеми с краката - подходящи обувки

Мнениеот Volkswangel » Чет 24 май 2018 19:19


Колегата, освен проблеми с краката има проблем и с течащ покрив, което ми прозвуча като едва ли не призив да му посъбереме малко средства да си го оправи. То хубаво ама това е VW форум а не селска вечеринка. И аз имам камара лични проблеми нооооооо, никога няма да занивам хората във форума с тях.


Потребителски аватар
bobo7
форумно КГБ
Мнения: 9453
Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
Автомобил:
Двигател: AGN
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проблеми с краката - подходящи обувки

Мнениеот bobo7 » Чет 31 май 2018 9:25


направи си стелки, излизат някъде около 150лв...


Потребителски аватар
petko5
Мнения: 2926
Регистриран на: Сря 11 апр 2007 18:16
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: ААМ
Местоположение: София-Белоградчик-Стара Загора

Re: Проблеми с краката - подходящи обувки

Мнениеот petko5 » Пет 01 юни 2018 21:55


Колега niki300, първо уточнете какво означава "8-9ч.на крак, тоест тези часове са в постоянна динамика - движение пеша в градска част или в затворено помещение на едно място, като "Караул пред знамето", ако сте бил в казармата.......!?

За съвет в затворено помещение, по добро от това на колегата "dalgia-73 няма...!

dalgia-73 написа:А килограмите как са?.Бях 120 кг.и също ме боляха краката.Сега съм 95 и няма такъв проблем.Обувките също са важни.Скапаните обувки ти прецакват краката.


Ето и моя съвет:
- В затворено помещение = смъкване на килограмите и много качествени обувки... :wink
- В динамика - обикаляш пеша "градът за да го обикнеш", тоест работата е такава-пешеходен търговец-дистрибутор или нещо подобно = само качествени обувки.... килограмите(ако има такива) сами ще се стопят......:wink

Успех :th_up



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта