Еконтомат

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1612
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Еконтомат

Мнениеот MMX » Пет 09 ное 2018 12:01


Допускаш ли, че е възможно приемащият в Еконт да не измери точно кашона (примерно) и накрая да се окаже, че с малко не може да влезе в клетката?




Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1146
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Еконтомат

Мнениеот Skruji » Пет 09 ное 2018 13:37


Не, не го допускам, нали за това са на работа там и тези неща трябва да ги знаят.
Винаги може някой да сгреши, но вярвай ми, че точно в Еконт ще се постараят да поправят грешката бързо и в твоя полза.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1612
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Еконтомат

Мнениеот MMX » Пет 09 ное 2018 15:15


Кажи направо, че работиш там. Въпросът не беше в коя полза ще се решат нещата, а дали има готов план за действие - примерно препращане към централния офис за града, питане по телефона на получателя къде да го препратят или питане на изпращача какво да се прави. Като казваш "тези неща трябва да ги знаят" пак ще повторя, че един служител не знаеше, че от Еконтомат може да се изпраща. Не трябва ли да ги знае тия неща?


Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1146
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Еконтомат

Мнениеот Skruji » Пет 09 ное 2018 16:50


Това къде работя аз не е твоя работа, не съм писал тук, за да се заяждаш.
Също така не мой проблем, компетенцията на служителите в Еконт.
Пита нещо, аз си направих труда да ти отговоря, а ти започна с предположенията какво ще стане ако еди какво не стане и т.н. Пробвай и ще разбереш, машинките поне за моите пратки са работили както трябва.
Аз лично съм пращал няколко пъти до Еконтомат и не съм имал проблеми. Никога обаче не съм пращал от Еконтомат. Винаги когато от Еконт са ми обърквали нещо, са го оправяли бързо и за тяхна сметка, че даже и бонуси съм получавал.
И за да приключа в тази тема, ще кажа следното:
Само който не работи, само той не греши.
Поздрави.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1612
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Еконтомат

Мнениеот MMX » Пет 09 ное 2018 17:06


Аз допускам, че може да има грешки при подготвяне (премерване) на пратки от служители и ме интересува какво може да очаквам като последици. По-конкретно при получаване на пратка от Gabco.org, която се препраща към Еконт и съм задал Еконтомат - някои пратки може да са в по-голям кашон и да не успее да се побере. Вероятно ще се обадят да кажат, че не става и ще се уреди въпроса по телефона. Но ако все пак я изпратят извънгабаритно искам да знам какво ще следва. Хем не знаеш отговора, хем държиш да се правиш на информиран.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: georgitrifonov и 55 госта