Блиндирани врати-дайте препоръки за фирми,цени и срокове ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Блиндирана врата - от къде?

Мнениеот dobrin » Нед 28 яну 2007 23:27


Предстои ми поставяне на блиндирана врата на апартамента на тъста, та се питам дали някой с опит в тази област няма да препоръча от къде може да се намери таквоз нещо на добра цена и с добро качество? Благодаря предварително :) :да:




Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 888
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Мнениеот MamaMy » Нед 28 яну 2007 23:38


Не знам от къде ще я вземеш, но питай дали може да си занесеш твоя брава и да я правят по нея. Ще имаш възможност да си купиш истинска брава, а не като някой хора да им сложат ментето :oops:


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Нед 28 яну 2007 23:40


Не върши работа. Дори обикновена дебела ламарина да е с хубава ключалка е същото. :)


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Пон 29 яну 2007 0:26


Добри скоро се въртех на този шиш. Не мога да ти препоръчам нищо в София по обясними причини. Мога обаче да ти кажа ценовия клас, до който достигнах след дълго обикаляне.

Най евтина: 500лв (Транспрогрес се казва фирмата). Недостатъка е че няма вертикално заключване.

С вертикално заключване почват от 600лв.

Истината е че общо взето ламарината е една и съща. Има разлика в самото фолио с което ще я облепят.

Избирай хубави български брави и патрони, защото имат добро обслужване при възникнал проблем и доста стандартни размери, което е предпоставка за лесна смяна.


Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот relaxxx » Пон 29 яну 2007 9:14


Аз мисля че мога да ти помогна, последно купих такава врата от МЕТРО. Отиваш в строителния сектор и там има 2 модела мисля, не е нищо специално, но е от фирма Солид 55, едни от най добрите врати на пазара. На вратата никъде не пише че е от Солид, но все пак е от там, гарантирам ти, защото те ми я монтираха( след като си платих естествено) Мисля, че вратата се дистрибутира от ф-ма Техникон, така че като видиш етикета действай. Има и вертикално заключване и много добре изработена. Друг е проблема, че вече касовите брави не са особен проблем за крадците... копеленца мръсни :arrow:

Направил съм щателно проучване на пазара и мога да ти кажа, че по добро от съотношение цена/качество няма. Тази мисля че беше ~ 500 лв. всичко друго започва от 1000 и даже успях да намеря такива за 8000 (хаха - смях, смях)


Потребителски аватар
FreAk
Мнения: 499
Регистриран на: Пон 10 окт 2005 13:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, В.Търново

Мнениеот FreAk » Пон 29 яну 2007 9:22


Аз продавам блиндирани и интериорни врати. Обади се и ще свършим работа 0886 320 217


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3926
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Мнениеот joro_kem » Пон 29 яну 2007 15:21


http://www.bulbond.com
лятото закупих 2 бр. от магазина им в пловдив, за цената си са супер. монтажа е проблемен, понеже вървят заедно с касата, а и ще ти се наложи да си закупиш читави анкери за монтажа.


Потребителски аватар
Roberta
Официален говорител
Мнения: 1570
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Roberta » Пон 29 яну 2007 15:29


relaxxx написа:..... но е от фирма Солид 55, едни от най добрите врати на пазара.
:да:
Най-добре иди в централния офис на фирмата, имат голям избор на врати, всякакви. :wink:


Потребителски аватар
Rabbit
Зайцевъд
Мнения: 965
Регистриран на: Сря 15 дек 2004 8:50
Автомобил: Audi
Двигател: BAT 2005
Местоположение: София

Мнениеот Rabbit » Пон 29 яну 2007 16:46


аз за Солид нищо хубаво не съм чувал. но все пак само слухове.
нещо хубаво съм чувал за ключарското ателие на Стамболийски срещу Нипроруда. ако трябва и връзка мога да ти намеря за специално отношение към теб.


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Мнениеот MITKO_DVD » Пон 29 яну 2007 16:48


Добри най-добрите са Солид 55 казвам ти го от опит ние работим с тях и сме доста доволни,отделно имам познат строителен предприемач и той работи само с тях и е много доволен,мисля че няма да збъркаш


Потребителски аватар
bluefen
Мнения: 886
Регистриран на: Чет 23 сеп 2004 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bluefen » Пон 29 яну 2007 16:59


Еми според мен не е чак толкова важно каква врата ще сложиш а заключващия механизъм. Наблегни на това, бравите с касови ключове се отключват за норматив и за мен не са много сигyрни. Аз бих ти предложил Герда като втора брава. А за Солид 55 врата ми е от там правена е преди 10 год здрава тежка врата но на места изби ръжда по нея.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Вто 30 яну 2007 16:44




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Вто 30 яну 2007 19:34


myrshavija написа:http://www.tunadorbg.com/

за сега и аз съм се ориентирал към тези, ама не съм сигурен. Ще видя и колегата FreAk какво ще предложи, само дето все не успявам да мина през офиса му.


Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Блиндирана врата - от къде?

Мнениеот Asen_D » Вто 30 яну 2007 19:44


dobrinb написа:......на добра цена и с добро качество?

Колега забрави за това понятие mhihi
Препоръчвам горещо ТАЗИ ФИРМА.
Големи са,
сериозни,
качеството е близо до италианското,
италиански брави програмируеми,
четиристранно заключване и всякакви ексри по избор!
Шефа го познавам лично,работили сме заедно,
40 работника има,огромни цехове,италиански машини.
Сроковете са малко дълги,
но ако търсиш КАЧЕСТВО,това е фирмата.
Имат магазин на "Витоша"


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Вто 30 яну 2007 20:27


Благодаря на всички за препоръките, ама да знаете, че все пак се слага врата на апартамент, който ще се ползва най вероятно за около един месец в годината. А и освен това е апартамента на тъщата mhihi
Сега сериозно - няма смисъл да се дават луди пари за врата, която ще пази маси и столове, всичко ще е застраховано, а и няма да има нещо кой знае колко ценно. В този ред на мисли, врати за повече от 600 - 700 лева не ми се купуват. Като казвам тази цена не си измислям, вратата в къщи я сложи преди 4 години един пич, дето правеше врати за една от известните фирми, ама на часпром ми я направи за 370 лева, като само бравата беше 240 лева италианска, не от онези с малките ключове дето ги слагат по гаражите, ами сериозен ключ, от най дългите с незнам какви си защити на бравата, а дръжките около 30 лева. Знам, че всички брави се отварят, именно заради това не мисля да давам луди пари за най-добрата брава, разбираш ли, за някакви супер покрития и т.н. Искам обикновена врата 6 см, с нормална здрава касова брава, дръжки и шпионка. Без орнаменти, без изгъзици и "луксове". А иначе има врати за 3200 лева, дето се отклюват и заключват със SMS и то само от твоя GSM, и то с точно определено съдържание на SMS-а, дето можеш да си го променяш постоянно. Просто в конкретния случай няма смисъл.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта