Търся коректен домашен майстор за София

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2212
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Търся коректен домашен майстор за София

Мнениеот Каспър » Чет 27 май 2021 20:18


Здравейте. Трябва ми проверен човек който да се занимава с дребни домашни ремонти в София. Дреболии за които на мен все не ми остава време. Пример: монтаж на вентилатор за баня, монтаж на простор, смяна на панти на вратичка на кухненски шкаф, смяна на мивка и сифон, смяна на ел.табло и т.н. Тоест трябва да разбира от електро, ВиК и да умее да пробие някоя дупка :mhihi




Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Търся коректен домашен майстор за София

Мнениеот ktamen » Съб 29 май 2021 17:56


Не търси универсален майстор icon_idea
Познавам много жичкаджии, само на няколко от тях бих се доверил да барат жиците в къщи. Нито един от тях няма да се навие да пипа нещо друго.
Познавам и много универсални майстори, дето после много съм си блъскал главата, докато им оправям магариите.
Лошото е, че дори да извикаш отделни майстори, няма гаранция, че ще разбират от занаята си. И те също могат да натворят магарии.
Това, че лампите светят от 30 години не винаги значи, че жичкаджията си е свършил добре работата, често означава, че си имал късмет.
Бих ти препоръчал жичкаджия, ама не знам дали ще се навие да ти свърши работа, ако те интересува ми пиши на лични.
ПП Смяната на елтаблото, може да изисква и нова инсталация, едновремешните инсталации са правени за малки мощности и по други стандарти. Всъщност за какво искаш да го сменяш, какво му е на старото.


Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2212
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Re: Търся коректен домашен майстор за София

Мнениеот Каспър » Съб 29 май 2021 21:46


Трябва ми универсален майстор. Апартамента е стар и непрекъснато се появяват различни дреболии, а за основен ремонт нямам време. Отново поради липсата на свободно време не мога за всяка дреболия да търся конкретен специалист. Затова един за всичко. Таблото е много старо и му е време. Нямам много големи консуматори че да сменям инсталация, един климатик 9-ка, един 12-ка и една готварска печка, това са по-големите.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 160 госта