За криптовалутите

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: За криптовалутите

Мнениеот 777 » Пон 01 ное 2021 13:25


Пак казвам, ако не си гледал филма го гледай. Думата прогнози е несериозна в такъв бранш - правят ги заинтересувани източници. Все едно брокер на имоти да ти говори, че цените падат или някога ще паднат.




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8295
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: За криптовалутите

Мнениеот Stivi » Пон 01 ное 2021 15:18


Филма който препоръчваш може да е забавен, но като му видях заглавието ...ме загуби ! Да се сравнява криптото /говорим за сериозните проекти не разни Мъскови кучешки монети/ , с типичната пирамида от времето на мутрите, или омайването на будали с МММ, е меко казано несериозно !

777 написа:Все едно брокер на имоти да ти говори, че цените падат или някога ще паднат.

А да си видял да падат !?


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: За криптовалутите

Мнениеот 777 » Пон 01 ное 2021 16:53


Stivi написа:Филма който препоръчваш може да е забавен, но като му видях заглавието ...ме загуби ! Да се сравнява криптото /говорим за сериозните проекти не разни Мъскови кучешки монети/ , с типичната пирамида от времето на мутрите, или омайването на будали с МММ, е меко казано несериозно !

Първо вземи гледай филма, щом не си го гледал. След това вземи се позамисли малко и не бързай с приказки като "не може да се сравнява". Създателят на МММ и главен герой във филма накрая си мечтаеше да разпространи пирамидата си в целия свят (акции, които поскъпват - не се говори за пирамида докато е актуална). Ако не беше умрял (реалният човек), щях да си мисля, че може да участва в криптото. На ниво създател, а не копач.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alpinab, mar011@abv.bg, MMX, tdi fen и 66 госта