FAKE Users

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

FAKE Users

Мнениеот ~None~ » Вто 20 юли 2004 23:15


Обаче в форума има много "фалшиви" потребители. Реалните не са повече от 50%.
Може да видите в статиситиките, че тези дето нямат и един пост са регистрирани почти на едини и същи дати (изберете "Потребители"/"Сортиране"). Явно някои си е пограл да регистрира "фалшета".

Айде, ако админа не го мързи - да позачисти малко тия и да се преброим наново.. :wink:




Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Вто 20 юли 2004 23:51


Може просто да са се регистрирали и само да четът.В стария форум аз доста време четох преди да почна да пиша


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Сря 21 юли 2004 7:52


не е точно така. повечето юзери само се информират.дано не им се налага да споделят проблеми.
дир-а много ме дразнеше и съм написал има няма 10 мнения.предишният форум го четох доста време преди да ме засърбят пръстите :D
във форума на бмв има 1800 регистрани! да не би да пишат всички?там съм регистриран ,но съм само "читател" :wink:


Потребителски аватар
warrior
Мнения: 471
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот warrior » Сря 21 юли 2004 11:30


Аре стига бе хора - вечев въртяхме подобна тема - пак казвам - не всички разбираме, и не е хич задължително да пишем - виж аз кога съм регистриран в тоя клуб и колко малко са ми мненията - това обаче не знамчи че не чета всеки ден ко става из форума?!


Потребителски аватар
Krass
Мнения: 163
Регистриран на: Пет 25 юни 2004 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен/Търговище, България
Контакти:

Мнениеот Krass » Сря 21 юли 2004 12:09


warrior написа:Аре стига бе хора - вечев въртяхме подобна тема - пак казвам - не всички разбираме, и не е хич задължително да пишем - виж аз кога съм регистриран в тоя клуб и колко малко са ми мненията - това обаче не знамчи че не чета всеки ден ко става из форума?!

Съгласен съм с warrior.Аз като съм аматьор и не мога да дам компетентно техническо мнение по някой въпрос за какво само да пълня форума?Но си чета всеки ден и си питам когато искам да разбера нещо.Но пък от друга страна наистина може да има и "фалшиви" юзъри,които са само за бройка.Лошото е, че малко трудно биха били разкрити, струва ми се.


Потребителски аватар
warrior
Мнения: 471
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот warrior » Сря 21 юли 2004 16:47


нищо не пречи да се направи user-ите да им expire-ва акаунта след да речем 3 месеца не-използване - така как ви се струва?


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Сря 21 юли 2004 18:16


Няма смисъл от това,ако например заминеш за някъде и нямаш възможност да влизаш във форума и акаунта ти се изтрива,гадно е


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Сря 21 юли 2004 20:28


аве деца (не визирам никого) :wink: абе що не си намерите по-интересни занимания от това да давате "умни" идеи кой, кога, как и колко юзери да се изтрият, аман .....

... то понеже сме няколко милиона тука и се чудим как да се прескачаме ...

... и ми е адски па чудну кво па толко ви пречи броя на юзерите?! (може и да не ми отговаряте :wink: - даже ше е добре да не ми отговаряте :wink: )


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19695
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Чет 22 юли 2004 10:51


Аз пък ще отговоря:

На мен не ми пречи - колкото повече регистрирани потребители - толкова по-добре! Ако може даже да се добавят автоматично потребители всеки ден - още по-добре!

Защо?

Защото като дойде някой ще види - бреееееей глей колко много хора са се регистрирали - ми айде и аз! А пък минуси не виждам от тая работа - който следи форума знае колко човека са активни - цифри не ми трябват!


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Чет 22 юли 2004 20:07


Съгласен, колкото повече толкова по добре....... тези които сме активни и пишем из темите се знаем и се забелязваме, така че какво лошо от това другите да четат и да се "учат" нали и без това целта на форума е обмяна на инфо :wink:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 76 госта