Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
lrlmodo
Мнения: 4356
Регистриран на: Нед 26 ное 2006 19:51
Автомобил: Zafira OPC
Двигател: Z20LET
Местоположение: София, Овча купел

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот lrlmodo » Пет 29 юни 2012 17:04


Аз ги поспрях пак от 2-3 седмици, пък да видим колко ще изкарам :)
Предния път цели 2г бях непушач mhihi




Потребителски аватар
Asen_D
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 0:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Asen_D » Пет 29 юни 2012 23:19


От януари 2011г. до сега без нито една цигара... :bowdown
Чувствам се и д е а л н о :wink:
Спирайте я тая гад колеги, до нищо хубаво не води... :beer


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот rokera671 » Съб 30 юни 2012 23:51


Asen_D написа:От януари 2011г. до сега без нито една цигара... :bowdown
Чувствам се и д е а л н о :wink:
Спирайте я тая гад колеги, до нищо хубаво не води... :beer

Колега,било много трудно!Жена ми пушеше яко !И ги махна от раз!Никога не съм бил пушач ,и не бих казал колко е трудно!
Сигурно ,наистина е трудно,но с повече воля се махат!Махайте ги!!!!!


Потребителски аватар
Wrofeel_VR6
Мнения: 1670
Регистриран на: Съб 14 апр 2012 20:39
Автомобил: Passat 3B2 1.8T 20V
Двигател: AEB
Местоположение: Видин

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Wrofeel_VR6 » Нед 01 юли 2012 0:38


Като чета тази тема винаги се радвам че не пуша и никога не съм пушил.Евала на колегите който са ги спрели за винаги :bowdown !


Bobi85
Мнения: 355
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 3:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Bobi85 » Нед 01 юли 2012 2:31


Днес стават точно 9 години от последната ми запалена цигара.Определящ фактор за решението ми беше коварна диагноза, поставена на близък приятел... Баси, как лети времето... Понякога все още се плаша да не се изкуша, а то минали цели 10 години. Горд съм, че успях да избавя себе си и поне десет души около мен от тази страшна проказа, наречена "Цигара"!


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот nokiangage » Вто 24 юли 2012 18:07


И аз съм "чист" от един ден вече mhihi купих си електронна за 60 лева и ми е доста по-добре сега - дъха ми се промени, пръстите ми не миришат на смрад, цигарата си има екран и брояч за дърпания от последно зареждане :banana и дано устискам... Успех колеги :beer


Потребителски аватар
ping23
Мнения: 993
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот ping23 » Вто 24 юли 2012 18:20


Искам да пробвам с електронна цигара но не знам към коя да се насоча.Някой по опитен пушач на електронни цигари да даде инфо ат къде как колко :)


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот nokiangage » Вто 24 юли 2012 18:25


Най-добре виж някой твой познат ако има и поразпитай как е откъм консумативи, моята я взех от колега от Китай, който ги продава и над 20 човека във фирмата ни са си взели и са доволни. Пробвай някоя и ако ти хареса и е изгодна си е вариант определено... :drunk


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Exell » Сря 01 авг 2012 20:50


ping23 /СПОКОЙНО ,да ТИ повторя , че не съм полицаЙ!/ , това е сайта за ел. цигари. Всички дърти ЕЛпушачи около мен започнаха само и единствено от тук да си пазаруват.
http://www.pv-bg.com/

Каква цигара , вече е въпрос на личен избор . Най-добре е да отидеш лично до магазина на Hardwarebg /до НДК/ и да поговориш с човека там. За течност препоръчвам тази.... 555 или Ruyan4 /силата , която взимаме е 18/.
С електронната цигара е в пъти по-лесно да се откаже пушенето , жената има такава , но когато не е наблизо не се сещам за нея , когато е до мен си дърпам доста :)

Вече 2 месеца без цигара и все така не ми се пуши /Plumber-е в теб ми беше надеждата да ги спреш :)/. Предишното отказване за 2 месеца бях качил с 5 кила , сега съм свалил с 4 :drinking: :drinking: Повече течности , повече движение и по-малко храна.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот k_garchev » Сря 01 авг 2012 22:53


Аз пак ги отказах!Вече две седмици не пуша!отказах ги без да използвам медикаменти!Последният път като ги спирах не пуших повече от година!Сега ще видим колко ще изкарам!


Потребителски аватар
kacarov_dupnitsa
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 15 юли 2009 12:01
Автомобил: Ауди А6
Двигател:
Местоположение: Станке Димитров
Контакти:

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот kacarov_dupnitsa » Сря 01 авг 2012 23:10


Добре как става това, аз съм забелязъл, че ако пуша на ден колкото ми се пуши истински, от вътре чак да ме човърка ще запаля сигурно 3-5 цигари макс, но една кутия ми отива от навик нещо да дими, мога да пия кафе и да не пуша, обаче кача ли се в колата е не мога да не запаля фас.


Потребителски аватар
Espero
Мнения: 310
Регистриран на: Чет 27 май 2010 0:22
Автомобил: Passat B4 1.9TDI
Двигател: 1Z
Местоположение: София

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Espero » Сря 01 авг 2012 23:17


И аз да се запиша в отбора на Екс пушачите.Пушех от 20 години.Вече почти 2 месеца не се сещам за тях.Да ви кажа не знам как стана.От веднъж намразих цигарите и ми станаха противни.Даже последната цигара беше по средата и я изхвърлих.Все още имам тук там по някоя кутия наблизо.Само да ми замирише на цигари и почвам да се карам с хората или бягам настрани.Много по добре се чуствам сега.Имам приятен вкус в устата.Не ми смърди колата.Вече не се налага да карам на отворен прозорец :lol: .Много го мразя това.Чуствам се много по добре и някакси имам повече сила и желание да върша разни неща.И като сметна каква е файдата от спестеното в пари за тез месеци ми става едно готино.Вече жената(непушачка) и котката (също)не бягат от мен като се приближа до тях. mhihi .Не ползвам нищо като заместител или некви медикаменти.Май всичко опира до вътрешна нагласа.Определено тази смрад и гняс не ми липсва. :applause:


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот rokera671 » Пет 03 авг 2012 22:33


Espero написа:И аз да се запиша в отбора на Екс пушачите.Пушех от 20 години.Вече почти 2 месеца не се сещам за тях.Да ви кажа не знам как стана.От веднъж намразих цигарите и ми станаха противни.Даже последната цигара беше по средата и я изхвърлих.Все още имам тук там по някоя кутия наблизо.Само да ми замирише на цигари и почвам да се карам с хората или бягам настрани.Много по добре се чуствам сега.Имам приятен вкус в устата.Не ми смърди колата.Вече не се налага да карам на отворен прозорец :lol: .Много го мразя това.Чуствам се много по добре и някакси имам повече сила и желание да върша разни неща.И като сметна каква е файдата от спестеното в пари за тез месеци ми става едно готино.Вече жената(непушачка) и котката (също)не бягат от мен като се приближа до тях. mhihi .Не ползвам нищо като заместител или некви медикаменти.Май всичко опира до вътрешна нагласа.Определено тази смрад и гняс не ми липсва. :applause:

:да: :да: :да: :да:


Потребителски аватар
ak_47
Мнения: 190
Регистриран на: Пон 07 яну 2008 9:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот ak_47 » Съб 04 авг 2012 14:22


k_garchev написа:

Espero написа:


Успех!

При мен станаха вече към 2-3 месеца ( не си ги броя ). Имам чувството че никога през живота си не съм пушил. На работа в Сряда идва единствения ( вече ) пушач в офиса, и като запали навън, през прозорците замирисва та се не трае.
Интересно ми е обаче дали и на останалите които са ги спрели, дали им се случва следното. Сънувам си аз нещо, и хоп, по средата на съня така се извъртат нещата, че сънувам че пуша. 1 цигара, не повече. След това, пак на сън, почвам да се чувствам гадно че съм пушил и като се събудя ме е обзело едно чувство все едно нещо лошо съм направил. Естествено, като си поемеш дълбоко въздух, без да ти хриптят гърдите, гадното чувство веднага изчезва ... Това ми се случва 2-3 пъти.


Потребителски аватар
quattro^^
Мнения: 1662
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:52
Автомобил: audi a6 c5
Двигател: AJL
Местоположение: Пловдив

Re: Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот quattro^^ » Пет 07 сеп 2012 18:46


днес ми е 2ри ден на дигитална цигарка :) моята е комплект ego-w 2 броя и за сега съм доволен от нея,даже по добра ми се струва вече от аналоговата :lol: ако има колеги от пловдив дето пафкат ел. кажете за пловдив от къде си взимате течности и консумативи



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 121 госта