Спящ човек в колата ми.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
stanimir
Мнения: 488
Регистриран на: Чет 11 май 2006 8:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Спящ човек в колата ми.

Мнениеот stanimir » Нед 18 май 2008 10:52


Здравейте,
ето какво иска да ви разкажа: Прибирам се тази сутрин къмто 5 ч. от дабъл вижън, с две девойки, и едната вика-"Я в колата ти има някой"
Викам - да бе,да....загледах се....на седалката до шофьора някъв спи. :shock :shock :shock :shock :shock в моята кола? След пусната ала Ваското 1 аларма? :shock :shock :shock
Я пак?
Няма грешка.
Отварям вратата, викам-пич,кво става, бе............
КВО СТАВА бЕ?!
Оня ми вика-извинявай, аз бях на спирката и не знам как се озовах в колата ти, исках да полегна, проверявах кои коли са отворени, извнявай......Викам, мутрите, дето съм застраховал колата ше те смачкат бе, пич. Той вика-аз работя за мутри, назова неква фирма, и пак почна да се извинява...
дрън-дрън-дрън?
А на някой случвало ли му се да си.....открие спящ или недотам спящ човек в собствената му кола?
И тва, пичове, се развива на центъра на центъра на София, нали разбирате, не зад некой зкътан блок, а където потока (потопа?) е денонощен...
Ае, сполай ви




Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Нед 18 май 2008 10:54


да като бях в казармата :wink: един "колега" го намериха да спи на командира в Мохера :lol: извадил му музиката но бил толкова къркан че така го намериха сутринта в колата :lol: :lol:
тоя 2 месеца не излезна от ареста mhihi mhihi


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Мнениеот groznika » Нед 18 май 2008 10:58


аре стига бе :shock


Потребителски аватар
WOOF
Мнения: 161
Регистриран на: Пон 03 юли 2006 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот WOOF » Нед 18 май 2008 10:58


хахахаха такова нещо съм сиг че единствено на теб се случвало колега ... хахахахах извинявай , но не мога да се сдържам.... хах няма право ... ко пък и такива неща трябва да сеслъчват един ден акто се сещаш за времето което е било ще има да се смеещ :lol:


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Нед 18 май 2008 10:58


Абе .. тва за мутрите малко си се поизтървал.. но както и да е ..

щом е проверявал коя е отворена значи твойта е била ;)

а ти що не седна на една пейка до колата си и да звъннеш на 166 ;) тогава верно щяха да го смачкат...


Потребителски аватар
stanimir
Мнения: 488
Регистриран на: Чет 11 май 2006 8:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот stanimir » Нед 18 май 2008 11:03


Vizor написа:Абе .. тва за мутрите малко си се поизтървал.. но както и да е ..

щом е проверявал коя е отворена значи твойта е била ;)

а ти що не седна на една пейка до колата си и да звъннеш на 166 ;) тогава верно щяха да го смачкат...


Ми не бе, в смисъл-много ясно,че никой застраховател не му дреме, ама Той е изтърва,че бил от мутрите.
На ква пейка ? Аз ти казах,че съм си пред входа, пред колата и го виждам изведнъж и..... той ме вижда. Ако имах ключ в себе си,щях да пусна алармата :D
Не,пич,мойта беше заключена и с пусната ала ваското 1 аларма,пич,колкото и невероятно да звучи,че си заключваме колите.

До другия колега, ами надявам се наистина да не се случва често, щото варинтите са пак ние да сме си обозали нещата, тъй както най-големите крадци на голф части са...голфаджии,та...гарван гаравану,нали?
Мен и сега ми е смешно, пък след 50 годин като си припомня, вероятно ще се треса от смях. Мдам


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Нед 18 май 2008 11:06


А искаш да ми кажеш, че някакъв маняк ти е спрял алармата, отключил ти е колата и е легнал да спи ... ;)
+ това той като стой на едно място .. имаш обемен датчик и датчик за движение .. той като влезе един път (алармата съответно си свири) и спира да мърда и предполагам че алармата е глупава и спира и тя.. и той като си стой .. и не променя обема след като е влязал и не мърда.. (тоест спи си) не би трябвало да се включи пак.. поне така мисля н есъм сигурен ваското ще каже..
иначе нали е спял как те е видял ? ако е спял влизаш си във входа и звъниш на 166 .. най-много до 2-3-5 минути ще дойдат и ще гледаш шоу ;)


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот parno » Нед 18 май 2008 11:08


що не му предложи закуска или кафенце ми го плашиш с мутри :? бахти негостоприемния си mhihi mhihi


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Нед 18 май 2008 11:10


Според мен е бил крадец, и като е видял, че се задават хора, се е направил, че спи. Наистина е трябвало да звъннеш на полицията в такъв случай.


Потребителски аватар
ZLaTa_KiFLa
Мнения: 552
Регистриран на: Вто 04 мар 2008 21:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ZLaTa_KiFLa » Нед 18 май 2008 11:12


хахаха лелееее аз ако видя такова нещо... нз как ще реагирам.Сигурно ще се поизплаша


Потребителски аватар
VW-fenka
Мнения: 3007
Регистриран на: Съб 31 мар 2007 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: London
Контакти:

Мнениеот VW-fenka » Нед 18 май 2008 11:23


ACCELERATOR написа:Според мен е бил крадец, и като е видял, че се задават хора, се е направил, че спи. Наистина е трябвало да звъннеш на полицията в такъв случай.


И според мен е трябвало да се обадиш на ченгетата .... без значение к'во прави..все пак е бил в колата ти :shock Няма значение,че е било в центъра.... в днешно време се крадат коли от самите гаражи ..камо ли в центъра... :roll:
Аз не бих повярвала, че е спял... и особено ако колата ми е с аларма , която съм включила .... направо не бих му позволила да ми се обяснява ... :evil:


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tyan » Нед 18 май 2008 11:26


бях на спирката и не знам как се озовах в колата ти ..... че падна от коня


assd
Мнения: 642
Регистриран на: Чет 27 сеп 2007 11:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот assd » Нед 18 май 2008 11:27


хахахаха :lol:

пп как пък може да ходиш в ДВ?


Потребителски аватар
maiz
Мнения: 1558
Регистриран на: Нед 01 юли 2007 7:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maiz » Нед 18 май 2008 11:28


Найстина от страни случката изглжда забавна ... но е трябвало да викнеш полиция.


Потребителски аватар
Papa_Dock
Мнения: 835
Регистриран на: Вто 30 ное 2004 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Papa_Dock » Нед 18 май 2008 11:28


Адаш бил да не си бил пиян що неси викнал ченгетата отваряйте им малко работа на тия не само да ви цоцат за кинти :idea:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта