sport1.bg написа:Съдбата на ЦСКА в Европа тази година отново е в ръцете на шефовете в Борисовата градина. От УЕФА се смилиха над армейците и Вчера дадоха петдневна отсрочка на ръководството на клуба да изчисти задълженията към НАП.
Решението на служителите в европейската централа е продиктувано от намесата на наети от шампионите адвокати, които открили сериозни несъответствия в писмото, довело до отнемането на лиценза, което е изпратено от БФС в УЕФА.
В него кратко и ясно е написано, че "ЦСКА е несъстоятелен", без да се уточнява, че червените не отговарят на изискванията само по два пункта.
След подробни писмени обяснения от централата отговориха на армейците да изчистят задълженията си до петък, за да могат отново да възстановят правото си да участват в турнира за Шампионска лига.
Такаааа.... я да видим сега кой е бил виновен?
Че тука се разискваха теми как БФС изобщо не били виновни, как правели ВСИЧ!КО възможно да сспасят отбора...
Интересно
Aбе има ли левскар на чело на БФС нещата нЕма да тръгнат на добре