Внимавайте каква минерална вода пиете

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Ivo_Jazzin
Мнения: 114
Регистриран на: Нед 29 юли 2007 20:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Ivo_Jazzin » Пет 25 юли 2008 7:06


И сия какво - останаха 1-2 читави извора в БГ?

А нали знаете, че минеералните води трябва да се редуват, не е редно да се пие само от един вид.




Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re: ре

Мнениеот joker » Пет 25 юли 2008 8:41


amikus написа:
rosy написа:
amikus написа:Хора жената е биолог правили са анализ на няколко вида минерална вода девин,горна баня торн спринг и някакви други там.В торн спринга и горната баня е
имало някакви вредни вещества
,единствено девин е била читава!!И затова ходя на цум с големите туби че ми е писнало от ментета,знам че е селско ама поне виждам какво наливам.


То и ПИБ фалира от форуми, сега някакви вредни вещества :lol: Много е наложително да има някакъв начин да се осъждат хора пишещи глупости дори и в Интернет :!:


:lol:


Ако има такъв закон ти трябва да си вече с доживотна присъда.Вредните вещества са над 100 вида патогени съдържащи се в водата описъл съм в кои и не виждам кое му е смешното??


Жокер теста не е бил коли-титър а микробиологичен проведен в СУ!

Та колеги избягвайте Горна баня,Хисар и Банкя усилено и само Девин пийте.

изследването на титъра на Esherihia colli и вид микробиологично изследване :D .....нали след различните разреждания се правят посявки за да се изолира този бактерий!


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пет 25 юли 2008 9:49


Оо тая ешерихия коли, жената имаше, явно бактерията засяда в бъбреците, но според лекари от басейн я е пипнала. Аз се лекувам с хомеопатия и на нея и помогна. Хомеопатката каза, че антибиотика само я храни тази бактерия и след време пак се появявала. Гадна работа! Абре водата по трабите си е отврад!


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ре

Мнениеот Ludia » Пет 25 юли 2008 10:08


joker написа:.... този бактерий!

този бактерий да не древногръцки пълководец?! :roll:


Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Мнениеот ChimeyJimmey » Пет 25 юли 2008 10:11


Древноримски също може да е... :gruebel


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Мнениеот joker » Пет 25 юли 2008 11:01


Tinko написа:Оо тая ешерихия коли, жената имаше, явно бактерията засяда в бъбреците, но според лекари от басейн я е пипнала. Аз се лекувам с хомеопатия и на нея и помогна. Хомеопатката каза, че антибиотика само я храни тази бактерия и след време пак се появявала. Гадна работа! Абре водата по трабите си е отврад!

Тинко това не е вярно....лъжат те най-нагло и ти прибират парите..... :twisted:
Истината е друга...при третиране с антибиотик(сиреч като си го хапват за да се отровят :wink: ) някои от бактериите се превърщат в т.н персистери...това са L-форми на същите щамове,но с много забавен метаболизъм(не искат да ядат бе-злояди стават! :wink: )....на български казано карат я като йогите само на медитация....нищо не хапват и не можеш ги отрови с антибиотник....естествено не увреждат и организма защото дремят...но при спад на имунитета тези животинки отнове се озъбват и почват да си хрупат от бъбречетата...
Единствения начин да се унищожат тези дремещи бактерии(но задължително след достатъчно продължителен курс лечение с ПОДХОДЯЩ антибиотик) е осмоларитета на урината да стане по-малък от този цитоплазмата на бактерията ....тогава настъпва физично разрушаване на причинителя от което няма бягане :lol: ....и пак на български-тряабва да се пие минимум 2 литра вода дневно за да не настъпи концентрация на урината и нейният осмоларитет да е под този на бактериалбната клетка.....
Извинете за спама,ама не мога да трая да се мамят хората и да им се прибират парите...


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пет 25 юли 2008 12:14


Колега не не става въпрос за пари! Хомеопатката ми е съседка и мн добра приятелка на майка ми! От 15 години взимам хомеопатия само за 1 проблем до сега не ми е помогнала но лекарите са категорични че тя няма да ми помогне за този проблем! Жената три пъти и излизат и антибиотик и то всякаквъ е пила... Но съседката ( хомеопатка ) гарантира, че повече няма да и излезнат! НА мен са ми минавали херпес зостер, гнойна ангина за 3 дена, киста на опашката, стафилокок, и какви ли не досади. Тази жена с очите съм виждал как е помагала на стотици хора! Много хора са против хомеопатията а също и много малка част от хомеопатията е истинска! И аз съжалявам за спама! Жокер ако имаме интерес можем да продължим на ЛС! ;)



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта