Грамотни ли сме?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
lz2aii
Мнения: 1330
Регистриран на: Съб 09 фев 2013 12:45
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVB 1.9 TDI 2002
Местоположение: Габрово

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот lz2aii » Сря 18 мар 2015 8:27


sportnia

POST Заглавие: Здр те Публикувано на: Вто 30 Сеп 2014 15:33


Здр те на всички първо изкам да се извиня ако пиша не кадето трябва :smile изкам да попитам за мнение хора които имат vw лупо харесал сам си едно 14. бензин мисля че е 75 коня изкам да знам как се даржат на пътя скапи ли са за подражка какви са им + и - аз лично сам карал поло 1993 г доста старичко си беше с двигател 1.1 но варвеше добре но понеже адски мн харесвам марката изкам пак да подкарам такава колица но лупо благодаря предварително на всички...

Не можах да го цитирам. Вероятно защото темата вече е заключена, но много радва това мнение.




Потребителски аватар
lz2aii
Мнения: 1330
Регистриран на: Съб 09 фев 2013 12:45
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVB 1.9 TDI 2002
Местоположение: Габрово

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот lz2aii » Пон 23 мар 2015 13:26


PJ_CH написа:колеги помагаити на обороти тресе купето пасат 4 1.9 тди смених тампоните на скоросната кутия но пак има леко поритване в лоста а вибрациите се увеличиха когато вдигна малко оборотите затихва


Потребителски аватар
Aleksey
Мнения: 168
Регистриран на: Пон 02 мар 2009 20:55
Автомобил:
Двигател: 1996 ABF
Местоположение: Стара Загора

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Aleksey » Пет 03 апр 2015 8:30


Темата:

опслужване на Passat 1999 2.8 193 кс

каква е цената на опслужването на този модел пасати ? Говорим за водна помпа, ремаци, ролки, филтри, масла ?


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот myrshavija » Нед 05 апр 2015 6:09


Заглавие: Въпрос относно договор с Теленор. Какво да очаквам?

Layer написа:Сега ще има зад колисна война.В четвъртък ми званяха 6 пъте да ми предлагат супер оферта на адрес. Викам кажете по тела, не можело.
Но имам ангажимент и не можах да видя кво предлагат.
Зад кое? :mrgreen


Потребителски аватар
lz2aii
Мнения: 1330
Регистриран на: Съб 09 фев 2013 12:45
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVB 1.9 TDI 2002
Местоположение: Габрово

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот lz2aii » Сря 13 май 2015 14:59


Заглавие: Голф 4 тди АТД Мотор тест на диузи Публикувано на: Чет 30 Апр 2015 9:02
thegreat1 каза:

Здравейте имах проблем с 2 от диузите на 3 и 4 цилиндар пращтах ги за рециклиране в благоевград и след връщането ми пратиха и някъв тест на самите диузи може ли някои да ми каже дали тестовете са добри след самия регулаж на диузите.

:maikomila


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот muns61 » Съб 16 май 2015 22:06


niki_68 написа:Здравей колега тука работата ми намирисва на ваком помпа ако ли пък не е ваком помпата са оловните лагери на вала който задвижва ваком помпата извадете ваком помпата и пробвай с друга ако не се оправи ще продалжим дискусията


iceto
Мнения: 397
Регистриран на: Сря 08 ное 2006 20:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот iceto » Пон 18 май 2015 15:44


nikolaivlaev написа:здравейте значи днес реших да гледам 3д точно от лаптопа на тв и се чудих как бях го подкарал по едно време след голяма борба смяна на резолюций големи мъки беше преди а и сега но го подкарах криво ляво значи аз ползввам км плеар пускате си през него филма няма значение дали картинките са ви една върхо друга или една до друга пускате си 3д функцията от тв и при мен саответно бе така че картината не се застъпваше една сас друга но 3д ефекта се вижда но неможе да се гледа филма и като прекарх отново в ровене в км плеара около 30 мин докато се сетя как го бях подкарал налучках един от начините криво ляво мисля че стана та така просто натискаш ctrl+4-ляво,6-дясно ,8-горе,2-долу цифрите са от дясната клавиатура която служи за елка в зависимост накаде трябва да се напаснат картините примерно ако филма е с картини една до друга най вероятно трябва да ги напаснете с ctrl+4,6 а който са картина над картина сас ctrl +2,8 дано сам бил полезен поне според мен изкарах някакво 3д вазпроизвеждане :rolleyes


скоро не бях виждал такава ода


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот myrshavija » Сря 17 юни 2015 10:37


Заглавие: Закупуване на PSP -съвети

MITKO_DVD написа:Предстой ми закупуване на такова устройство,нищо не разбирам,какво да гледам?,колко струва една игра-може ли да се тегли от някъде?,модели? и просто всякакво инфо ще ми е от полза icon_idea
Като гледам ще е модел Вита,като гледал има оферта за нови-ще е за подарък!!! има само устройство за с една игра в момента на промо за 200лв. и ли пакет с 8Гб карта и 5 игри за 350лв. кое е за предпочитане? icon_idea


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот hooligan_sk » Пет 04 мар 2016 23:53


UP

alexass13 написа:Добре е че си разбираш, и не ползваш скъпите услуги на сервиз.Жив пример защо не се купува кола на тия години. Те просто нямат вече ресурс.Жалко за мъките и средствата които си положил.Трябвало е отдавна да я махнеш. Все още не си писал за проблеми сас сайденителя и климатика. Опеловата ръжда по Г3 също не е за подценяване.Разкарвай я,Трябва Ти здрава кола за всеки ден, а не да се снимаш.Мартавци тука има бол.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот vucata » Съб 21 май 2016 4:36


chomukliev1 написа:Смених предните 'Горни" носача.Обаче проблем с въздушното окачване...отпред стои по-вдигната,а отзад по-ниско.
Като се опитам да я вдигна на офроулд режим ми исписва "FAULT RUNNING GEAR WORKSHOP".Всичко е зглубено както си беше...преди това
съм исключил и акумолатура...после включвам и почна да пълни възглавниците и предницата се вдигна повече от задницата.От къде може да е проблема?

:scare3


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот hooligan_sk » Съб 21 май 2016 19:24


Те са навсякъде...

vladi_1234567 написа:Здравейте на всички нов съм във форума и искам да изкажа моито мнение за сервиза на Вальо,онзи ден направихме рецйклиране на турбо и съм много доволен от неговата работа и отношение съшто така много коректен и точен човек,същто така искам да похваля и неговия колега Емо които ми направи огромно впечетленйе със много прецизна работа и отношение към мен :th_up ,абе големи пичове сте :th_up :th_up :th_up продължавайте все така


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот bobocamaro » Пон 17 юли 2017 12:49


stefko88 написа:мисалтами беше като идвам от път бес предиство и скам да завия на дясно , трябвали да се съобразявам със този ако прави обратен , кой трябва да мине прав

т'ва нещо се движи по Републиканската пътна мрежа :stumm :banghead


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот bobocamaro » Вто 22 май 2018 22:26


Свиквай те с вибрацийте при подмяна на zwei massen schwungrad с едномасов.
Свиквай те. :banghead


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Благовест » Сря 23 май 2018 12:18


Някои хора искат да 'превъртят' системата! :screwy :mhihi


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот muns61 » Сря 23 май 2018 20:05


Те щото в министерството са много грамотни. Справка - седми въпрос от матурата на дванайсетокласниците.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 42 госта