Къде ни снима КАТ !!!

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Нед 13 авг 2006 11:05


А бре колеги я не се филмирайте. Тези камери не записват колите в нарушение. :wink: Та те дори нямат и радари. :) А този нов модел струва сигурно над 5 бона така че едва ли някои ще монтира 100 такива по улиците. :wink:
Не видяхте ли по новините какви са тези камери. Като ги врътнат 2 пъти и им забиват и камерите и уиндоса. Камо ли пък да запишат някой. :lol: :o




Потребителски аватар
Junior
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 904
Регистриран на: Чет 08 мар 2007 11:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Junior » Вто 21 авг 2007 8:45


Съдейки по камерите и всичко написано до тук.. аз още на 2рия ден :) (17 април ми дадоха книжката) до сега да съм платил ебахти глобите...и книжката да са ми взели .. и какво ли не .... на тази на Драган Цанков ( по наклона от кулата към графа ... има ограничение 40 км/ч заради пешеходната пътека... е аз там обикновенно минавам с около 100-120км/ч а имало камера ... пфу.... а за техникума(строителният) колко пъти съм минал зад трамвай и нищо от никой.... Лентите при светофара до ТМ-то от Драган Цанков нали са 2 ленти ... една за направо и една за десен завой... е случва ми се честичко да мина от тази за десен завой и да отида на долният светофар за ляв завой по Евлогий Георгиев ... не знам ... ама и на Цариградско съм карал с бая висока скорост ...
за мен тези камери просто помагат на КАТ ако стане катастрофа да разберерат кой е виновен и нищо повече...


Потребителски аватар
Rabbit_TDI
Мнения: 8410
Регистриран на: Сря 07 юни 2006 17:32
Автомобил: A6 C5
Двигател: BFC
Местоположение: Карлово/Натрапник в София
Контакти:

Мнениеот Rabbit_TDI » Вто 21 авг 2007 8:53


Леко с тия 120 нанадолното на Драган ,че долу завиват неправилно наляво/и аз преди често бях там/ и как ще влезеш в някой не е истина-виждал съм доста лепенки там.Иначе си прав-и аз съм в тоя район и съм с милион нарушения и досега нищо :)


psstv18rp
Мнения: 1282
Регистриран на: Чет 20 юли 2006 14:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот psstv18rp » Вто 21 авг 2007 11:03


Добре че си мия колата 1 път в годината и номерата практически са нечетливи винаги.
Идеята с отразяващия спрей е добра, ще се поогледам и за това.


Symptom
Мнения: 682
Регистриран на: Сря 15 фев 2006 17:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Мнениеот Symptom » Вто 21 авг 2007 12:24


На Сливница като се идва от подлеза до първия светофар радара писка винаги, може да има камерка там ... и в двете посоки пищи... :roll:


Потребителски аватар
bomber
Мнения: 4315
Регистриран на: Вто 13 дек 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софията

Мнениеот bomber » Вто 21 авг 2007 14:16


Symptom написа:На Сливница като се идва от подлеза до първия светофар радара писка винаги, може да има камерка там ... и в двете посоки пищи... :roll:

Къде че неразбрах....


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Вто 21 авг 2007 14:33


bomber написа:
Symptom написа:На Сливница като се идва от подлеза до първия светофар радара писка винаги, може да има камерка там ... и в двете посоки пищи... :roll:

Къде че неразбрах....

Колегата май е от Пловдив...или аз бъркам :gruebel


Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CRX Racing » Вто 21 авг 2007 21:11


Такава пред Строителния техникум няма, учех там преди и съм минавал доста често, честитка нямам.


Потребителски аватар
katosun
Мнения: 96
Регистриран на: Нед 08 юли 2007 22:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот katosun » Сря 22 авг 2007 11:11


На излизане от бензиностанцията на OPET на 4-ти километър, на кръговото - снимат откъм окръжна за нарушение - т.е. ляв завой при излизане от бензиностанцията...
Трябва да стигнеш едва ли не окръжна, за да обърнеш.


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Чет 23 авг 2007 9:25


katosun написа:На излизане от бензиностанцията на OPET на 4-ти километър, на кръговото - снимат откъм окръжна за нарушение - т.е. ляв завой при излизане от бензиностанцията...
Трябва да стигнеш едва ли не окръжна, за да обърнеш.


Колега тази камера е само камера и обикновенно снима катастрофите на кръговото :wink:


Потребителски аватар
Birdie
Мнения: 798
Регистриран на: Съб 24 юли 2004 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СОФИЯ, Младост-1
Контакти:

Мнениеот Birdie » Чет 23 авг 2007 10:13


katosun написа:На излизане от бензиностанцията на OPET на 4-ти километър, на кръговото - снимат откъм окръжна за нарушение - т.е. ляв завой при излизане от бензиностанцията...
Трябва да стигнеш едва ли не окръжна, за да обърнеш.


Да бе да, то там на ден се правят ХИЛЯДИ нарушения....там съм виждал и полицейски коли да си правят нарушението, въпреки всички знаци на тая бензиностанция всеки си влиза и излиза и си прави каквито поиска завои :evil:


Потребителски аватар
patzo
Мнения: 338
Регистриран на: Чет 06 юли 2006 21:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот patzo » Чет 23 авг 2007 10:14


Има скрита камера някъде в дърветата на пътя по посока Княжево - Владая
намира се някъде срещу бензиностанцията ОПЕТ
Колегата ми получи честитка със снимка за превишена скорост на която много хубаво се вижда кой кара :idea:


Потребителски аватар
bomber
Мнения: 4315
Регистриран на: Вто 13 дек 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софията

Мнениеот bomber » Чет 23 авг 2007 21:54


dlug написа:
bomber написа:
Symptom написа:На Сливница като се идва от подлеза до първия светофар радара писка винаги, може да има камерка там ... и в двете посоки пищи... :roll:

Къде че неразбрах....

Колегата май е от Пловдив...или аз бъркам :gruebel

Дам..не съм видял :oops:


Потребителски аватар
katosun
Мнения: 96
Регистриран на: Нед 08 юли 2007 22:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот katosun » Пет 24 авг 2007 15:34


Tinko написа:
katosun написа:На излизане от бензиностанцията на OPET на 4-ти километър, на кръговото - снимат откъм окръжна за нарушение - т.е. ляв завой при излизане от бензиностанцията...
Трябва да стигнеш едва ли не окръжна, за да обърнеш.


Колега тази камера е само камера и обикновенно снима катастрофите на кръговото :wink:

Хммм - да, ама не - снимат от кола - не казвам, че е всеки ден, но позната от квартала си взе акта от КАТ точно с това нарушение и точно там снимана. Май обикновено седят до сервиза отсреща...


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Пет 24 авг 2007 16:43


нямали някакви плаки от оловно стъкло за номерата?



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта