видео разговори през телефона

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
mihailovi
Мнения: 64
Регистриран на: Пон 22 юни 2009 6:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nowa Zagora

видео разговори през телефона

Мнениеот mihailovi » Пет 10 дек 2010 14:14


здравеите,
от известно време се мъча да намеря скаип за нокия 5800 но да може да се провейдат видео разговори .... фринг е била така програма но за сажаление вече не подърйа скаип.някои ако не попадал на така програма или ако търсил това дето търся аз да помага от 3-4 дена ровя и аз нета без резултат.изкам да си ползвам Wifi-то за скаипа.Благоря предварително




Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот nokiangage » Пет 10 дек 2010 14:29


Ами колега, мисля, че няма оригинален Скайп поддържащ видеоразговори. Фринг-а наистина го прецакаха нарочно, и аз съм с 5800 и да те питам ти с коя версия на Скайп си? Всмисъл има 2 досега които са ми проработвали: едната е джава около 200 КБ а другата е 5 МБ сисх файл, който е оригинален свалеен от техният сайт.

Другият известен клиент е Nimbuzz, сега излезе 3.0 и честно не съм я пробвал. Безплатна е програмата и поддържа и Facebook и доста други доставчици...Пробвай и ако и там няма видео...ще чакаме - кво да правим!


Потребителски аватар
Fifa
Мнения: 748
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 10:16
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
Местоположение: София

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот Fifa » Пет 10 дек 2010 14:39


mihailovi написа:здравеите,
от известно време се мъча да намеря скаип за нокия 5800 но да може да се провейдат видео разговори .... фринг е била така програма но за сажаление вече не подърйа скаип.някои ако не попадал на така програма или ако търсил това дето търся аз да помага от 3-4 дена ровя и аз нета без резултат.изкам да си ползвам Wifi-то за скаипа.Благоря предварително

Разгледай това от форума на Nokia :)


mihailovi
Мнения: 64
Регистриран на: Пон 22 юни 2009 6:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nowa Zagora

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот mihailovi » Пет 10 дек 2010 17:57


ами да ти кажа инсталирах 2и 3 различни и нищо не ми тругна като хората тругна ми само fring ама после рабрах че не подърйа скаип и го изтрих в краи сметка не сам имам работещ скаип на тела .за това от форума на нокиа благодаря колека ама вече го гледах и не върши работа както казах по горе програмата фринг вече не подърйа скаип.nokiangage ако можеш ще ми дадеш ли линк поне да си дръпна работещ скаип ,то се е видяло че няма да намеря програма която да подържа скаип и да има видео ами поне да имам работещо скаипе на тела и ако имаш няки интересни програми на тела даваи : ) 10x


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот dinkonikolaev » Пет 10 дек 2010 18:11


Митак изтегли си скайп за телефона от skype.com :) Аз съм с 5530 и съм с този скайп ;)


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот nokiangage » Пет 10 дек 2010 18:16


Влизаш през телефона на m.skype.com и то само ще ти избере файла за твоя телефон...
Ако не стане пиши ми по скайп от компютър да ти пратя файла и после пък ще пишеш от тел да се похвалиш...
:beer


mihailovi
Мнения: 64
Регистриран на: Пон 22 юни 2009 6:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nowa Zagora

Re: видео разговори през телефона

Мнениеот mihailovi » Пет 10 дек 2010 18:49


даи скаип нещо ми го отваря тоя линк; )
като отворя от тела skype.com/m МИ ДАВА ТОВА http://mobiledownload.skype.com/go.php?k=3.17035



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта