IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот MITKO_DVD » Чет 05 фев 2015 15:34


както всеки си има гъз и си го носи така и с мнението всеки си го има и си го дава :mhihi :mhihi :mhihi :mhihi

Мое то е за S5 некси тез изгризани ябълки не ме грабват,а и менюто им е малко по не удобно поне за мен :Mr Green Fun




DundyTheCroc
Мнения: 811
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Nissan Primera GT, Passat 5.5 TDI, Mondeo MK4

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот DundyTheCroc » Чет 05 фев 2015 15:34


jordanpar написа:Като лични впечатления-андроида е за предпочитане за хора които не разбират много и не им се занимава...
Защо ли си мисля, че това е по-скоро за Ябълката :mrgreen


G&G
Мнения: 18
Регистриран на: Вто 14 май 2013 13:55
Автомобил:
Двигател:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот G&G » Пет 06 фев 2015 17:07


А защо не разгледаш и Нокия, например 1520 или 1020 щом ти трябва за снимки а Windows Phone според мен е много удобен, аз преди бях с Лумия 710,а сега с 1320 и съм много доволен


Потребителски аватар
dimovip
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто 18 авг 2009 19:16
Автомобил: Passat B5
Двигател: ADR
Местоположение: Бургас

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот dimovip » Пет 06 фев 2015 18:21


Аз си взех S5. Сега ги гледаме с на братчеда Апълката и се убеждавам, че не съм сгрешил преди 6 месеца.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот k_garchev » Пет 06 фев 2015 19:02


Типично по български!Никой не каза,че е направил грешен избор!Това важи за гуми,коли и за каквото се сетите!
Отиди в един магазин,хвани двата телефона и си поиграй и с двата по 10-на минути!И по-малко ще ти стигнат,но да кажем по 10-на минути!Айфона не е за глупаци!Всички го плюват заради itunes-a,еми има програми,с които не се налага да се използва itunes-а и всичко е много лесно и достъпно!Дори и една 4S-ка е по-добра от S5!


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот Pichaga » Пет 06 фев 2015 19:13


изчакай S6, поне по ревю ще е коренно подобрен :gruebel


G60

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот G60 » Пет 06 фев 2015 19:18


k_garchev написа:Типично по български!Никой не каза,че е направил грешен избор!Айфона не е за глупаци!Дори и една 4S-ка е по-добра от S5!

Предполагам ти също си с айфон? Що не казваш ,че си направил грешен избор?!? :mhihi
Как установи ,че айфон-а не е за глупаци? Това означава ли ,че всички останали които нямаме айфон сме идиоти?
И с последната част от изказването си наистина стана за смях :icon_lol


vladoooo
Мнения: 88
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 23:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот vladoooo » Пет 06 фев 2015 19:58


Двата телефона, който си споделил не са ценово конкурентни.
Бих гледал LG G3 или Sony Xperia Z3. А ако имам колебания между тези два модела бих изчакал и Samsung S6 все пак 1-ви март не е далеч.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот k_garchev » Пет 06 фев 2015 20:02


В момента съм с три андроида!S2,S3 и Sony Z1 compact!До преди седмица имах и S4!Минал съм и през всички айфони без 6-ца!Никъде не съм казал,че който няма айфон е идиот!Хората не могат да работят с него и за това го плюват!Просто си има андроид юзъри и айфон юзъри!И въпреки че сега съм с андроиди препоръчвам айфон!За 4S-S5 признавам,че се поизхвърлих!Не съм имал С5 и не мога да дам чак толкова обективно мнение!Н0 4S е по-добър от галакси S4(лично мнение)!


Калоян Кирилов
Мнения: 1713
Регистриран на: Пон 12 фев 2007 21:27
Автомобил: Suzuki Marauder 800 Opel Astra G
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот Калоян Кирилов » Пет 06 фев 2015 20:04


Ябълките до 5 ми изглеждаха хипер еднакви и дървени. Шестицата малко разчупва нещата, но от първия Iphone досега никаква разлика не виждам и никакво развитие освен в параметрите и камерата... Освен това не знам дали има и българско меню, приятел, който е с 6-тицата каза, че няма. Не че е болка за умиране де.

Аз съм с Галакси С4 от както излезе - забивал ми е 2-3 пъти досега през тези 2-3 години. Никакви проблеми не съм имал. Доволен съм от всички приложения, които мога да използвам и особено от календара, който ми е препълнен със задачи, но страшно ме кефи колко е улеснен.

Според мен изчакай 2-3 месеца да излезе Галаски С6 да видим какво ще покаже, така и така ти се дават толкова пари... :smile


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот Pichaga » Пет 06 фев 2015 20:24


сега Лило ще ме убие :mrgreen , но за мен има два телефона-Самсунг и Ай фон. Самсунга Ноут 3 също е супер, но е голям...викат му фаблет нещо средно между таблет и телефон...за удобство в ръката айфона по-добре ляга за работа с една ръка, S4 на Самсунг ми идва голям за работас една ръка


Потребителски аватар
dimovip
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто 18 авг 2009 19:16
Автомобил: Passat B5
Двигател: ADR
Местоположение: Бургас

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот dimovip » Пет 06 фев 2015 20:46


Ми като не можеш да работиш с голям телефон си взимаш мини, което пък вече няма нищо общо с характериститите а не минитата.Някои разбират от коли, други от телефони... няма нужда от квалификации, но за мен Самсунга е по практичен от ябълката.Най-малкото заради цената.А и май-фона ще ми направи снимка или клип като самсунга на кукуво лято.Пък си е цифра да го ева и нагризаната ябълка.


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот milmar » Пет 06 фев 2015 21:30


k_garchev написа:....Хората не могат да работят с него и за това го плюват!Просто си има андроид юзъри и айфон юзъри!...

Аз не съм имал никога намерение да си взема нито круша, нито ябълка, но това ме убеждава, че не съм сгрешил до сега. Е преди време сгреших, че взех на жена ми телефон на Win, но то не се брои, защото е на жената.... пък и след като се наложи да и обясня няколко пъти как се "работи" :smile с такъв телефон, взех че и купих на Android :mhihi . Мисълта ми е, че някои хора си имат работа, нямат време да провеждат непрестанна борба с един глупав телефон все пак, макар и скъп. Държах наскоро една ябълка от най-новите, наистина на фона на моето S3 е хубав телефон. Правих снимки с моя и с ябълката, после собственика на ябълката се наложи да ме убеждава, че разлика имало, но се виждала ако гледаш снимката на монитор. Аз не видях кой знае каква разлика. Особенно пък 4S или не знам какви си с малки, ама много "качествени" дисплеи :biggrin ..... Tо затова че са качествени, на новите 6-ци дисплеите им ги прави Samsung.


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот Matematiks » Съб 07 фев 2015 16:41


1. WIn не е това, което беше.
2.Е най интуитувният според мен
3. Няма телефон, който да снима по добре от Нокия 1020/930 Особено след Деним ъпдейта
4. Е дурако устойчив, поне 1020- недостатък е че времето между снимките е 2-3 секунди, но снима 41МР


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: IPHONE 6 и SAMSUNG S5

Мнениеот milmar » Съб 07 фев 2015 17:38


За великите 57MP :biggrin на Nokiа е ставало въпрос и друг път. Чудя се защо все още произвеждат огледални фотота с далеч "по-слаби" възможности :wink , след като има Nokia1020.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта