Избор на барбекю

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на барбекю

Мнениеот DoH_KuXoT » Сря 25 май 2022 14:23


fur1ous написа:В какъв смисъл няма да ми я вземат, зареждал съм я на доста места, принципно главно на газстанцията за битова газ зад булгарплод зареждам.
Никога не са ме връщали, а защо ми е да им я давам бутилката, аз си я ползвам. Не желая да ми я взимат :icon_lol

аз оставям празна бутилка и взимам друга пълна бутилка на всеки обект който ги предлага , с твоята бутилка това няма да стане




Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1316
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Избор на барбекю

Мнениеот fur1ous » Сря 25 май 2022 14:38


Факт, но нямам нужда. Аз си ги зареждам моите.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на барбекю

Мнениеот DoH_KuXoT » Сря 25 май 2022 15:00


Аз също мога да я зареждам навсякъде :) но мога и да разменям. Не знам колко е депозита към момента, но според мен е по-добре парите да се вложат в депозит на бутилка която може да се ползвам и по двата начина , а не във втора употреба бутилка с неясна възможност за размяна.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на барбекю

Мнениеот VWGT » Сря 25 май 2022 15:09


Ооо това е вариант, ако депозита е около цената на бутилката, абсолютно това е офертата! Няма да се занимавам да обикалям да зареждам, да следя срокове годност и тн. Като не ми е потребна я връщам и кой от къде е. Ще го проверя на място, мерси!


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6055
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на барбекю

Мнениеот DoH_KuXoT » Сря 25 май 2022 15:13


Пиши после колко е депозита към днешна дата да имаме прясна информация, на всяко ОМВ може да го направиш


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на барбекю

Мнениеот VWGT » Съб 11 юни 2022 21:34


Преди две седмици оставих 80 лева депозит в Шел за 10 килограмова бутилка на в-газ (жълта).
Отделно за газта в нея платих 40 лв.


нани87
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 05 юни 2023 11:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на барбекю

Мнениеот нани87 » Пон 05 юни 2023 11:26


Слагате скара отгоре?Аз на моето барбекю слагам подложка за скара ,бяха ми подарили от някъде.Това върши работа https://bbqmasters.eu/product/nezalepva ... skara-mesh


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Избор на барбекю

Мнениеот group® » Пон 28 авг 2023 21:24


Да повдигна тоз архив.
Днес си взех от Метро газово барбекю - 4 горелки + газов котлон. Марката е на Метро - Tarington house.
Съседът си взе вчера и му го пробвахме, много добре изглежда за 460лв някъде (промоция). Правихме риба и зеленчуци, нищо по-така, но стана супер.
Затова избързах и купих днес, барабар с покривало, плоча за пици и разни други аксесоари (четка за чистене, кутия и чипс за опушване, приставка за зеленчуци), за под 600лв.

Предстои да тествам, но изработката и сглобавянето + процеса на обгаряне, в който не мерише на евтини китайски бои, дават надежда. Самата скара е чугун и изглежда супер.

Явно остарявам и търся все по-лесното :redface
Голям фен съм на дървените въглища, но вече ме мързи. 8-9 години откакто сме в къща и все на въглища бях, ама ...

Ще дам повече инфо, когато потествам повечко :beer


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4413
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Избор на барбекю

Мнениеот Pet_rov » Сря 30 авг 2023 15:19


От години тъстът ми има газово, чугунин корпус с 2 горелки. Проблемът при него е, че.като закапе блажното от мръвката, понякога се подпалва. Опитахме се да решим този проблем, като наредихме някакви вулканични камъни около горелките с цел по-равномерно нагряване и почти се получи. Може да се пробва, по спомен не бяха скъпи в Бриколаж.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта