Какъв модел GSM ползвате и.....

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане

Кояя според вас е най-добрата марка за Тутурутки

Samsung
36
28%
Motorola
2
2%
Huawei
14
11%
Xiaomi
39
31%
Iphone
23
18%
HTC
2
2%
LG
0
Няма гласове
Nokia
3
2%
Meizu
1
1%
Други
4
3%
Всички са еднакви
3
2%
 
Общо гласове: 127
Потребителски аватар
tatenceto
Мнения: 781
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот tatenceto » Съб 24 сеп 2005 12:09


като се зачетох в постовете се сетих че първия ми тел.беше моторола 7200 цялата сим карта влизаше вътре това е далечната 1995г. от тогава съм имал саджем 715;нокия 5110;нокия 3310;нокия8210;сега съм се огледал за нов но немога реша още кой да бъде саджем х-8;или нокия 6630 и двата си имат хубави страни и хубави пари разбирасе




Потребителски аватар
jettro
Мнения: 662
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе / Любимец
Контакти:

Мнениеот jettro » Съб 24 сеп 2005 13:33


Siemens ME 45 - железен телефон, още немога да се реше да го сменя.


Потребителски аватар
PL-16v
Мнения: 629
Регистриран на: Пет 25 фев 2005 22:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот PL-16v » Съб 24 сеп 2005 15:47


От вчера съм собственик на нокиа 6630 кви цветове и ква камера има не е истина :shock:


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Съб 24 сеп 2005 15:55


Ползвам Sony-Ericsson т610 истинска мания :D


Потребителски аватар
valvolin
Мнения: 67
Регистриран на: Нед 31 юли 2005 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот valvolin » Съб 24 сеп 2005 21:57


НОКИЯ 6600-напълно непредсказуем
Изображение
НОКИЯ 8850-не го давам за нищо на света
Изображение


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Съб 24 сеп 2005 22:16


Сименс SX1 в момента.
Иначе до сега през ръцете ми са минали само сименси - C35i, S45 и CX65.
Какво мога да кажа за него... бъгав софтуер, жесток дизайн :). Макар вече да стана на годинка нямам намерение да го сменям.
Поради факта че сиеменс се отказаха от подразделението си за ГСМ-та не знам от тук нататък какви телефони ще си купувам :(. Жалко че трябва да се откажа от тази марка но просто съм свикна да ми пише под батерията Мейд ин Джърмани :).
Иначе предполагам следвашият ми телефон ще бъде пак "умен" и така като гледам тенденциите марката се очертава да е Сони-Ериксон.
Бтв.. никога не съм харесвал нокиите - нито като дизайн, нито като интерфейс.

П.С. Прочетох на първа страница че някои хора държат на менюто на БГ и на кирилицата... е аз не съм от тях.. дори напротив.. винаги менютата са ми били на английски.. :).


Потребителски аватар
WDW
Мнения: 1505
Регистриран на: Чет 12 авг 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот WDW » Нед 25 сеп 2005 1:18


Muncho написа:Сименс SX1 в момента.
Иначе до сега през ръцете ми са минали само сименси - C35i, S45 и CX65.
Какво мога да кажа за него... бъгав софтуер, жесток дизайн :). Макар вече да стана на годинка нямам намерение да го сменям.
Поради факта че сиеменс се отказаха от подразделението си за ГСМ-та не знам от тук нататък какви телефони ще си купувам :(. Жалко че трябва да се откажа от тази марка но просто съм свикна да ми пише под батерията Мейд ин Джърмани :).
Иначе предполагам следвашият ми телефон ще бъде пак "умен" и така като гледам тенденциите марката се очертава да е Сони-Ериксон.
Бтв.. никога не съм харесвал нокиите - нито като дизайн, нито като интерфейс.

П.С. Прочетох на първа страница че някои хора държат на менюто на БГ и на кирилицата... е аз не съм от тях.. дори напротив.. винаги менютата са ми били на английски.. :).


На баща ми телефона е Сименс нещо си, на една седмица и под батерията му пише Made in China !!!!
Незнам какво си свикнал ???? :P

А инак ти си ползвай английско меню, но нека си има и на Български !!! Щом от фирмата пройзводител не са си направили труда да сложат БГ меню, не те зачитат за клиент !!!
Та се питам защо да си даваш парите и да им купуваш стоката ??


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Нед 25 сеп 2005 2:47


Не си прав.. ама айде подред:

Значи на висчките телефони дето изброих под батерията си има лепенка че са произведени в Германия. Ако не си бях затрил фотоапарата някъде щях да щракна ЕсХикса и Ц35-цата ( другите два съм ги продал ) и да видиш какво пише :).Не знам на баща ти какъв е телефона и защо е произведен в братска република китай :).

За Бг менюто:
Значи ще ти кажа как седи положението при сиеменс ( предполагам при останалите марки нещата са по същия начин ). На произведените телефони се инсталират различни версии софтуер, с различна поддръжка на езиците. Например на моя телефон версията е най-общо казано за северно европейските държави ( норвежки, шведски и т.н. ). С други думи произвеждат се 2000 телефона от които 500 заминават за Русия, 500 за Англия и Франция, 500 за средна европа и останлите някъде другаде.
Над 90% от телефони които се продават в БГ са нелегален внос, като доста голяма част от тях са закупени по разни програми от чужди оператори почти за без пари. След това в бг разкомплектоват телефоните ( ако имат хендсфрии, дейта кабел или други шукарийки - продават ги отделно ) разкодират ги и ги слагат в новите кутии с логото на веригата магазини в които ще се продават. Тук е момента да се отбележи че регионалната версия на телефона ( поне при сименс ) не може да се смени и телефона си върви доживотно с нея. Та ето как телефон предназначен за Русия, Франция и т.н. се озовава в БГ. Не виждам как може да очакваш от производителя да са инсталирали БГ в телефон който ще се ползва на хиляди км от нашара мила страна или във възможно най-лошия случай - телефон предназанчен за продажба специално от определн оператор ( това значи панел с логото, допълнителни менюта и т.н. ).
Бтв... купувал ли си си телефон от Мтел? Първият ми телефон го закупих от Мтел ( тогава МобилТел ) и мога да ти кажа че в него си имаше инсталирано БГ меню. Виждаш ли разликата? Ако искаш телефон който ще си ползваш като бял човек - тогава отиваш на място където знаеш че ти продават стоката закупена преди това по законния начин.
Но понеже всеки предпочита тънканата затова над 80% от телефонита нямат инсталирано БГ меню ( при закупуване от магазина, впреки че при повечето модели това се добавя много лесно ) и масово у нас се срещат тлефони правени за Ориндж, О2 и т.н. и т.н.

А за смс-ите не кирилица простя няма да го обсъждам ... най-малкото че един знак на кирилица в смс се равнява на 2 знака латиница :).


Потребителски аватар
smg
Мнения: 414
Регистриран на: Вто 29 юни 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот smg » Нед 25 сеп 2005 5:50


Нокиа 6230....По принцип не харесам толкова скъпи телефони и не бих дал повече от 200лв за какъвто и да е телефон, но този е подарък :D


Потребителски аватар
granci
Мнения: 105
Регистриран на: Чет 04 авг 2005 16:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот granci » Нед 25 сеп 2005 10:38


Преди 6год започнах с един Ericsson 628/прилича на тухла 4ка/ след него Nokia 5110; 3210;3310 докато не изядох дървото с един Siemens C55 от Мтел който беше ,, made in China" и издържа точно една година докато му мина гаранцията и предаде богу дух. Сега ползувам пак Siemens M35i на мой приятел, но твърдо съм решил-връщам се на Nokia!


Потребителски аватар
georgipass
Мнения: 1061
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот georgipass » Нед 25 сеп 2005 11:49


Siemens CX70 :idea: Пише "made in Germany",дори си има сертификат за съответствие кутията :shock: Както и 5 различни книжки,на 5 различни езика :shock: На предният ми Сименс С55,пишеше "made in China" :roll: :?

Последна промяна от georgipass на Нед 25 сеп 2005 16:22, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13448
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот kris11 » Нед 25 сеп 2005 16:17


1999 г започнах с 1 Моторола 170 с капаче /забравих буквата/.ПОлсе Акателче, после Сажем С 930 -направо красавец за времето си, но блокира след 1г и 8м служба,после С35, S35 и накрая с най-хубавият телефон - служебен М45. Като ми го вземат ще му мисля.


Потребителски аватар
keksa
Мнения: 931
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 2:55
Автомобил: Golf VI
Двигател: CAXA
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот keksa » Нед 25 сеп 2005 16:22


пичове не знам за вас обаче аз определено мисля че има телефони и друго освен NOKIA.Въпреки че голяма част от мобилните мрежи в БГ са SIEMENS, все ми се струва че нокията ми винаги има по-добър обхват от сименса... да не казвам че едва ли има по прост за употреба телефон от която и да е нокия(изключая 9та серия)


Потребителски аватар
varkulaka
Мнения: 1063
Регистриран на: Чет 02 юни 2005 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Мнениеот varkulaka » Нед 25 сеп 2005 18:47


Само НОКИА :yeaha:


Потребителски аватар
SkyWalker
Мнения: 516
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 22:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

ре

Мнениеот SkyWalker » Нед 25 сеп 2005 19:07


Аз лично бих изневерил на НОКИА само ако мога да си намеря ГТИ на СИМЕНС!



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта