Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот rainheart » Пон 25 май 2009 10:47


От колана няма особенна полза, взех си един такъв, че започнах да прекарвам прекалено много часове на компа, но по-добро от кардиото няма - замисли се за евтин велоергометър, колело или просто тичай в парка.
пс: не чети женски форуми, че жените са самовнушават разни неща и като се премерят след като са разтоварили самосвала и установят, че са свалили 300 грама звънят на всичките си приятелки да се похвалят от новата дивотия, която ползват за отслабване :screwy




Потребителски аватар
Night_elf
Рошаво мазало
Мнения: 3430
Регистриран на: Вто 05 фев 2008 14:59
Автомобил: Vw Golf V
Двигател: 1.9 TDI BKC
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Night_elf » Пон 25 май 2009 10:52


ISRalien написа:Тия женските форуми трябва да се забранят..
То за това са на диети постоянно и ефект - нулев, или ако успеят да свалят някое кило после го връщат за 2 седмици, че и отгоре качват.. Мързи ги да ходят на фитнес и предпочитат диетите, щото МИНКА ОТ 7-Я ЕТАЖ Е СВАЛИЛА 15 КИЛА С ЕДНА ДИЕТА...
Като цяло избягвай мазните храни, по-малко пържено, наблягай на печено пилешко, супички и т.н.
Нормализирай си хранителния режим, закусвай сутрин, не вечеряй късно.
Имаше един форум - bb-team.org или нещо подобно, там трябва да има доволно информация.

Аре не ми се прави че бгмама не ти е помогнал mhihi
Искам да те поправя ... не смей да твърдиш,че диетите имат ефект нулев ... Пробвал ли си ?
Зависи от много неща по какъв начин и колко искаш да отслабнеш ... Зависи и от диетата .Чувал ли си за Пиер Дюкан ? За 3 месеца майка ми свали 25кг с тая диета ...е да знаеш ,че няма ефект.И + тва килограмите не й се връщат ;)
Относно виброколаните , ако има постоянство според мен има ефект ,макар и не много голям .Във всеки един удобен момент ако го носиш ,ще забелиж някакъв резултат... Но както доста хора вече казаха .. по-добрия вариант е фитнес .. или поне тренировки вкъщи щом си ограничен откъм време ...


Потребителски аватар
pit
Мнения: 693
Регистриран на: Пон 21 фев 2005 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот pit » Пон 25 май 2009 10:56


zdravko_dimitrov1986 написа:...Не съм някакъв плондир, но от многото ядене и пиене зимата пуснах коремче.

Колега, ако те интересува друг метод за отслабване с RF, можеш да разгледаш линка :beer

А за диетите, поста на колежката горе е 100% вярно като информация, жена ми свали незнам колко по този начин.. несъм я питал за да не я засегна, но ефекта е поразителен, и без такива крайности глад до дупка и други такива, има си начини за всичко :D


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот VWGT » Пон 25 май 2009 12:46


понеже обичам да си хапвам от всичко, на корема почна да му личи, за през зимата си взехме с жената едно подобно на ток (не обичам да се потя на затворено) ... за 15 дни аз, 30 тя, ефекта беше нулев ... да не говорим, че е и неприятно болезнено. Сменихме го с кростренажор, а откакто се оправи времето - с тичане в парка + ограничаване консумацията на хляб, сладки неща, както и хапване след 19:00 часа. Двете неща просто не могат да се сравняват!
Така че ако искаш да си мислиш, че правиш нещо ... вземи си :)


Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Pavcho2 » Пон 25 май 2009 13:14


Дома си имам такъв като го купих преди година бях 93кг. все още съм 93 кг. пробвах го 5 пъти много ме издра и не съм го слагал повече - ти си решаваш. Според мен по става за масаж от колкото за отслабване:).
Ограничи бирата и увеличи интензивните движения .
Поздрави.


Потребителски аватар
zdravko_dimitrov1986
Мнения: 1769
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот zdravko_dimitrov1986 » Пон 25 май 2009 14:17


Вие пък бирата ще ограничавам, то и земетресенията почнаха дайте направо да си тегля ножа.
Ше заменя вечерното ядене с кисело млекце, но от това с най-голямата масленост и нещо плодче.
Сутрин пак едно млекце и плодче, на обяд се наплюсквам хубаво.
Коланче ще си взема сигурно и в комбинация с повече движение би трябвало нещата да станат.
Става въпрос за коланче на име 7 omni potense или нещо подобно.
Поздрави.


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Bobi_S13 » Пон 25 май 2009 14:27


с тия колани никъв смисъл.
по-добре си земи от тия с пендарите и почвай кичеците!

Не на ограниченията!


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Ivailo » Пон 25 май 2009 14:30


zdravko_dimitrov1986 написа:Вие пък бирата ще ограничавам, то и земетресенията почнаха дайте направо да си тегля ножа.
Ше заменя вечерното ядене с кисело млекце, но от това с най-голямата масленост и нещо плодче.
Сутрин пак едно млекце и плодче, на обяд се наплюсквам хубаво.
Коланче ще си взема сигурно и в комбинация с повече движение би трябвало нещата да станат.
Става въпрос за коланче на име 7 omni potense или нещо подобно.
Поздрави.

Не съм специалист, ама тая диета не ми се струва много удачна.. За вечерята да, ама сутрин да ядеш малко и за сметка на това на обяд да се насвиниш.. ОрганизЪма няма да може да усвои правилно храната.. По-логично ми звучи по равно 3-4 пъти дневно...
Най-добре се консултирай с диетолог или фитнес инструктор :idea:


Потребителски аватар
zdravko_dimitrov1986
Мнения: 1769
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот zdravko_dimitrov1986 » Пон 25 май 2009 15:17


Вие пък ще ме изкарахте егати и прасето - висок съм 1.85 и тежа около 95 - да имам излишни 5 кила - не са много.
Лошото при мен е, че или ям по-много малко, или като прасе.
Няма средно положение.
Като започна от сутрин с много ядене, така цял ден.
Ще помоля да се споделят мнения само относно въпросният колан.
Всякакви съвети относно спиране на бирата и др. такива мазохистични работи - не мерси.
Ще прочета и още инфо по нета.


Потребителски аватар
Luper
Мнения: 903
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 8:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Luper » Пон 25 май 2009 16:00


колега, колкото и да ти се иска да чуеш нещо по-различно, от тия колани ефект за отслабване няма - при по-системна употреба ще усетиш леко стягане на мускулатурата, но мазнините ще си останат, защото организмът започва да изгаря мазнините при много по-интензивен режим на натоварване и то на цялото тяло, а не на отделни части от него. Неслучайно на пътеките за тичане отстрани има скала и в зависимост от пулса ти има натоварване за възстановяване, за тонус, за отслабване, за кардио.. то се определя и от възрастта, но обикновено имаш "weight loss" при 120-140 пулс - дали с тоя колан можеш да докараш тялото до такова натоварване? :)

И аз покрай изпитите съм в същата ситуация като тебе и ще ти препоръчам да се консултираш с професионален фитнес инструктор, той ще ти даде най-достоверно инфо. Не предприемай сам "изпитани" диети, той ще ти състави подробен план за хранене в зависимост от физическите ти натоварвания. Но все пак без такива НЕ можеш да отслабнеш пълноценно - ходене, тичане, колело, спорт.. трябва да има движение. Ако решиш да се обърнеш към професионалист, препоръчвам ти ТК Малееви (до Софиаленд), аз там ходя от 4 години и няма да сгрешиш!

П.С. имах един треньор дето винаги ми казваше "че човекът е единственото животно, което се наслаждава на храната, при всички други е само инстинкт за оцеляване"! :wink:


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот katcko » Пон 25 май 2009 16:42


колега така като ти чета,постовете тоя колан не ти трябва.Ако мислиш да ядеш когато и каквото ти падне и че седейки си увас или където и да било с тоя колан ще отслабнеш си в голяма заблуда,по добре не си давай парите.Без движение(спорт или тичане) и ограничения спрямо храненето нестава.


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот kaiser666 » Пон 25 май 2009 16:52


http://www.topshop.bg/nakolenki_doktor_ ... 476-p.html

Вие говорите за нещо такова: http://www.topshop.bg/abtronik-80340-10 ... p=2&ils=10
Ама то ефекта е същия и от наколенките mhihi


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот AmW » Пон 25 май 2009 17:51


Въженце за скачане и в банята на пусната топла вода :)
Само не прекалявай :)


Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Pavcho2 » Пон 25 май 2009 17:59


AmW написа:Въженце за скачане и в банята на пусната топла вода :)
Само не прекалявай :)


Накрая отслабваш заради сметката за топлата вода ли ?


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот AmW » Пон 25 май 2009 18:03


Отслабваш щото се потиш, и то много



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 186 госта