Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот kris11 » Чет 10 сеп 2009 20:14


zdravko_dimitrov1986 написа:Както ви казах започнах да тичам и се чувствам превъзходно, но се обади старата травма с енискуса и това ми пречи.
Кажете някакъв лек за него, или мисля да отивам на операция. Казаха мио че се прави някаква за един ден и след това няма никакво обездвижване. Всичко става много бързо.
То това вече се не трае - не мога да си позволя още на 23г. да съм с болни колена.
Препоръчайте нещо клиника, доктор, или лек за търият менискус.
Поздрави.


Ти пък какво се оплакваш ?? Зимата спиш ли какво ?/ Е й ти Боро на 10 км и цял ден на Маркуджиците и шкембето ще ти залепне на гърба. Да ти направя ли зимен спортен режим??
Със ските и колената няма да те болят :D
За 6 дни каране до дупка края на 02 м смъкнах 8 кг Въпреки зверското тъпчене сутрин и вечер в х-л Рила на обща софра.Ако си мислиш , че съм добре с краката се лъжеш . Имам 7 шева на ляв глезен и при натоварване боли , ляво коляно и то не е тамън - сега посред лято ходя с наколенка.
Ама кефа цена няма. Ех няма ли да се пооправи това време , да понатрупа малко сняг . От март месец нататъка времето отиде на разваляне.




Потребителски аватар
Румяна.Дишкова
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 12 фев 2020 19:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Румяна.Дишкова » Сря 12 фев 2020 20:17


Вибрационен колан "Vibroaction " помага за изгарянето на мазнини, в желаните от вас зони. Спомага за: горенето на мазнини, загуба на тегло, храносмилането, отпускане на тялото и премахване на стреса. То Можете да сваляте килограми, докато си почиват вкъщи след работа, носейки колана. Срещу скромната сума от 70лв, след еди какво си намаление.
Пълен боклук.
Той.. Както и предполагам и всички такива колани.
Днес си го закупих, ползвах го около 15мин. Уж предизвиквали потене и така се горели мазнини, не можах да разбера дали ще ме накара да се изпотя. Просто като усещане беше приятно, вибрациите му са доста силни. По-скоро е колан-масажор. Защо не можах да разбера дали ще ме изпоти? - Защото се развали. Това му беше 15мин гъдел. От сайта, някакъв "технически експерт се изрази така :" изчакаийте малло и преобваийте пак". Явно не беше достатъчно адекватен, за да ми даде нормален отговор. Та, съветът ми е..изобщо не чакай да видиш какви са мненията на хората за тези колани в другите форуми. Избий си идеята за тези колани от главата. Щом нямаш време за фитнес, спри газираното, сладкото, тестяното и пърженото. Повече плодове и зеленчуци и се опитай, поне до някои места да ходиш пеша, а не винаги с колата. Трябва движение. А, и...закуската ти е най-важното хранене за деня. Хапвай нещо сутрин, след това на обед отново. Избягва храненето след 18часа, освен мляко, плод, зеленчук, салатка, нещо леко и в умерено количество. Дори само като прекрати храненето след 18ч ще видиш достатъчно добър, задоволителен ефект!
Успех!


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот petarkolev » Пон 30 мар 2020 13:05


Браво. Това е живата истина.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта