Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Ivailo » Пон 25 май 2009 19:00


AmW написа:Въженце за скачане и в банята на пусната топла вода :)
Само не прекалявай :)

Вече виждам как се пребивам след първия скок :shock :shock :shock

По темата: Колега, не е нужно да си прасе, за да поискаш съвет от диетолог/фитнес инструктор!
Напротив, смятам, че това е правилния начин.
Ти искаш някой да ти каже, че от тоя колан има ефект и че без да се мъчиш ще свалиш n кила точно от корема.
Аз лично съм песимист (пробвал съм подобно), за това ти давам други решения.




Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот kaiser666 » Пон 25 май 2009 19:13


AmW написа:Въженце за скачане и в банята на пусната топла вода :)
Само не прекалявай :)



Е най на края да се каже нещо читаво в тая тема,но човека май иска да свали мазнините докато стои пред телевизора а това се тресе,мазнините ги гори сърцето и не виждам как тая измишлйотина ще направи нещо,а диетолога какво ще му каже?Да не яде въглехидрати и да ходи на витнес най вероятно,а колегата май няма желание за това.


AmW написа:Или хранителен режим с малко тренировки, или тренировъчен вежим с нормално ядене.


Много точно казано :!:

Последна промяна от kaiser666 на Пон 25 май 2009 19:32, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот AmW » Пон 25 май 2009 19:20


На тия простотии на Ве Ес Телешоп още като бех на 12 не им вервах, пък камо ли сега.
Или хранителен режим с малко тренировки, или тренировъчен вежим с нормално ядене.


Потребителски аватар
Adnan
Мнения: 3535
Регистриран на: Чет 08 фев 2007 14:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Adnan » Вто 26 май 2009 9:08


Ако спрете ракията и спите по малко ще видите какъв ефект има.
Но недоспиването си има свой недостатъци : Раздразнителност, неефективност, нервност.

Веднъж скуба беше пуснал тема ако се диша повече О2 (кислород) той ще изгори мазнините. А самия той каза :
-Разликата между животните и нас е че ние се опитваме да го направим по възможно най мързеливия начин.

П.П. по темата коланите за нищо не стават жената от един месец го блъска това на корема, краката, ръцете, гърба ... Като видя репортаж какви са недостатъците за вътрешните органи се отказа и мина отново на хапчета и бял/зелен/червен чай. Не ме питайте не им вярвам на нито едно от видяното по телевизията.
Има ( 4234243234232 * 123121 ) * 4 фактуриел + 1 интеграл от ДХ -тематики, удърни диети за отсабване за надебеляване в интернет и книги.


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот KingoftheROAD » Вто 26 май 2009 10:04


AmW написа:Отслабваш щото се потиш, и то много

по-точно отслабваш защото се обезводняваш...


Потребителски аватар
Stoi
Вечен БАН
Мнения: 2115
Регистриран на: Пон 03 окт 2005 21:02
Автомобил: Golf2EJettaMk2coupeZZR600
Двигател:
Местоположение: Кричим
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Stoi » Вто 26 май 2009 10:20


Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот One » Вто 26 май 2009 10:25


Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(

ожени се :) :)


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот KingoftheROAD » Вто 26 май 2009 10:32


One написа:
Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(

ожени се :) :)

яж в стил - дивото прасе умира от глаааад и мързелувай ;) няма опасност да станеш маймуна от мързел :) :beer


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот AmW » Вто 26 май 2009 10:49


Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(


Създай си някакъв постоянен режим на хранене. Примерно закуска 10, обяд 1, вечеря в 8 и го спазвай :).А ако добавиш и малко физическо натоварване тогава ще качиш със сигурност :)
Аз бях 60 кила (185см съм висок) преди 2 години, но покрай работата започнах да ям в точно определен час (заради почивките) а и самата работа е физическа, та сега съм 90 кг.

А ако искаш професионална програма за ядене (на Крика)

Ядене :
Преди закуска
Закуска
След закуска

Преди обяд
Обяд
След обяд

Преди вечея
Вечеря
След вечеря

mhihi mhihi mhihi
Но трябва да потърсиш в бб-тийм какво точно да ядеш :)


Потребителски аватар
Luper
Мнения: 903
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 8:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Luper » Вто 26 май 2009 18:04


Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(

понякога и това не е лесно :)
зависи от организма ти.. има хора, дето колкото и да ядат и каквото и да правят, много трудно качват, има други, дето пък супер лесно.. аз примерно винаги съм тренирал някъв спорт преди баскетбол, после плуване, сега бокс, отделно си ходя на фитнес и колкото и да ям то се изгражда някакъв баланс и трудно качваш кила. А през април покрай изпитите цял месец само учене и зарязах сяква физ дейност и качих 6 кг :) а имам познати и съотборници, дето тва го постигат много трудно с диети, специални режими и не на последно място с разни хапчета!

Индивидуално си е - обикновено ако лесно качваш, то пък трудно сваляш кила.. аз сега с тия 6кг като не ми става костюма за бала, ела да видиш как се праи по 2 часа кардио 2 пъти на ден, па после пак искай да надебеляваш

абе тия неща така по форумите не стават, обърни се към специалист, защото все пак става въпрос за здравето ти и можеш много лошо да си навредиш

П.С. и не го слушай колегата AmW, тях там в Англия ги тъпчат само с некви избушени хембъргъри и карат с десен волан, та да слизат направо на тротоара, без да заобикалят колата mhihi


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот One » Сря 27 май 2009 7:49


много обичам когато разни особи са виждали и чували за нещо само по телевизията или на картинка дават изчерпателни и компететни мнения :) :) :)
дали ще е анален разширител или нов модел автомобил - те са винаги на линия с мнения

а направо умирам от кеф такива, дето са виждали спортна зала само през прозорците отвън да ми говорят за натоварвания и диети и т.н.......мммм кеф


Потребителски аватар
VW-fenka
Мнения: 3007
Регистриран на: Съб 31 мар 2007 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: London
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот VW-fenka » Сря 27 май 2009 9:18


AmW написа:Въженце за скачане и в банята на пусната топла вода :)
Само не прекалявай :)

И късмет да не се пребиеш mhihi

Така...
Аз мисля, че следното ще даде резултат:
Ограничаваш сладкото, тестените продукти,алкохолът и газираното. Хубаво е да се храниш три пъти на ден, защото ако си хапваш по-стабилно веднъж дневно метаболизма ти много се обърква. Честото хапване, но по малко засилва/забързва метаболизма. Когато организмът ти е стресиран от нередовно хранене и от честите гладувания между храненията започва да си складира мазнинкиии... защитна функция какво да се прави :)
Вечер си хапвай по-малко ... това може да се обясни от биохимична гледна точка, но не мисля, че е необходимо.
Ограничаването с диети в които се гладува е най-глупавото нещо, което може да се направи. Факт е, че диетат на Пиер Дюкан дава резултати, но там не се гладува :mrgreen:

Тичане в парка ( в началото поне 30 мин бавничко, докато свикнеш )
Фитнес ( поне три пъти в седмицата )..хубаво е да ти се направи програма, която да си спазваш ( за стягане, не за трупане на мускули)
или някакъв спорт :wink:

За тези колани не мога да коментирам, защото не съм ги пробвала лично !


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Нед 14 юни 2009 11:59


аз катеря морените на Витоша.... разстоянието е 2.5км, денивелацията е 500 метра ..почвам по най късият ръкав ...местя се на средният, когато стигна края...и след това по най дългият ..първият път ми отне около два часа .....вчера си подобрих постижението с 25 минути и вече е един час при пулс 190 на финала.... като се премеря после съм по 3 кила надолу повечето от който течност ....

...... единствената екпировка дето ви е нужна са ръкавици за да не си захабявате ръцете и хубави маратонки с тънка подметка дето върви по контура на камъните като е достатъчно мека за да има грип ....пробвал съм специализирани продукти на пума и адидас и са добри ...но случайно намерих някакви български в един оръжеен магазин на около 40 лева обикновенно, но бяха на промоция по 25 ....шити и лепени със страхотна подметка ...няма такъв грип за сметка на това се хаби по бързо .....подметката е ултра хитро продължена и от страни за грип та и да се закучи не е страшно........

от както открих баирите няма друг такъв кеф :) ама не по равни пътечки с темпо на преспивна песен ....така всеки може ....RAW и бързичко.....


Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот rosy » Пон 15 юни 2009 15:24


Tyan написа:аз катеря морените на Витоша....


Tyan-не, това морените не бяха ли едни стръмни каманяци където а се лъзенеш, а...? Човек недей бе, компютъра ми е още в гаранция :012:


Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Pavcho2 » Пон 15 юни 2009 16:52


Stoi написа:Да ползвам темата и аз да питам нещо ! Кажете как да надебелея ? Какво ли не пробвах и не става :(


Смени бирата. Или заповядай ще ти дам от мойте излишни килца :).
Писна ми да ме ползват като тежест/противотежест ето 2 примера с едни реални хора те си знаят кои са:
"- павеле - седни там да видиме колко кляка таз кочина - а я сега подкачай вътре да видиме от къде тропа"
"- павеле - стъпи на тоя носач че ми бега не мога да му набия втулката ."



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта