Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Vizor » Чет 30 юли 2009 17:29


Това е заради волята ти не заради колана ти. Така, че мога да допълня, че според мен това не деиства!




Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Чет 30 юли 2009 17:37


а аз колан нямам бре ..просто казвам че се слабее като дадеш зор на месото и че не уважавам всичките тия диети, колани и шамани :)


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Vizor » Чет 30 юли 2009 17:44


Tyan написа:а аз колан нямам бре ..просто казвам че се слабее като дадеш зор на месото и че не уважавам всичките тия диети, колани и шамани :)


Аз си помислих, че пак си изперкал некви колани и такива.
Виждал съм хора да отслабват фрапантни килограми. Аз лично бях 83кг в казармата. Сега съм 63. Преди тоалетна.

Рецептата е следната:

1-во по цяла вечер не спиш и съответно не ядеш
2-ро будене на другия ден с главоболие към 5-6 часа на обед
3-то набързо хапваш нещо щото ти звънят да слизаш пред вас
4-то отиваш към 1-во...

Тегаво е ама действа.. 15кг за 3 месеца


Потребителски аватар
arrougance
Мнения: 764
Регистриран на: Вто 15 апр 2008 20:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот arrougance » Чет 30 юли 2009 17:50


iGolf написа:спри хляба и сладкото братле,аз сам десетина кила надолу за 2 месеца и се чувствам мнго леко!и аз мислех за фитнес но като теб нямам време и ме по мързява!хапвай повечко зеленчуци, салатки,минерална вода и най важно никакво тесто,банички ,милинки,пици,колкото и да са вкусни¬успех!


Не ми се четеше цялата, но мнението на колегата е много правилно. Основното нещо при свалянето на килограми е менюто. От опит ти казвам- спри ПОСТЕПЕННО да слагаш сол, да прекаляваш с сладкото, тестата, мазните пържоли,БИРАТА И АЛКОХОЛА СЪЩО. Ако искаш да ускориш процеса на сваляне на килограми започни да тичаш. Едно 30 минутно кросче ти е напълно достатъчно. Коланите които ги рекламират по телевизията вероятно имат някакъв ефект, но недостатъчен. Бих ти препоръчал да си вземеш гумен колан, който се навива на кръста, но той би ти бил полезен само, ако се стегнеш и започнеш да спортуваш. Не знам в каква форма си, но никога не е късно да свалиш ненужните кила. И пак ти казвам основното нещо ти е менюто. Направи си 4-5 основни яденета на ден,като ще се стремиш между яденетата да не се тъпчиш с всякакви други храни. Снимай се пред огледалото как изглждаш в момента и как би излеждал след месец-два да речем, за да си направиш сравнение има ли ефект от цялото нещо, което правиш. Поздрави 8)


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот kaiser666 » Чет 30 юли 2009 17:51


Рецептата е,че няма рецепта...за всеки е индивидулано,трябва да има постоянен режим на хранен да ядеш всеки ден по едно и също време,да не ядеш въглехидрати и т.н,ако се комбинира и с кардио... Друг е въпроса,че ако си 120 кила и искаш до отслабнеш..хубаво ще станеш 90 ама като увиснеш целия и станеш торба с кокали. :roll: Иначе човешкия организъм трябва да се храни най малко 4-пъти на ден,вечер след 6 никакво ядене,защото няма файда от него.

п.п Много зависи от човека,имам приятел който е намалил сладкото и тестените гадости,сутрин прави кардио,вечер тренира и за 4 месеца не е мръднал,това вече си е от организма.
МОЛЯ ВИ НЕ ПИЙТЕ ХАПЧЕТА<КАФЕТА И ВСЯКАКВИ ГЛУСПОТИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ
Ако си чешете топките 2-пъти на ден съм сигурен,че ще има по голям ефект отколкото тоя колан :mhihichr:
Съвсем друг е въпроса,че ако спрете храната първо почва да се куби мускул,а не мазнина.


Потребителски аватар
quattro^^
Мнения: 1662
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:52
Автомобил: audi a6 c5
Двигател: AJL
Местоположение: Пловдив

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот quattro^^ » Чет 30 юли 2009 18:18


за развисването не на всеки действа, мой близък приятел беше плондер, почна диети, взимаше хапчета от които само като ги душнеш ти минава апетита моментално...за 1 месец от 120 стана на 92-93 и нема никви странични ефекти mhihi ама и ходи на бокс, бяга...


chombe5
Мнения: 52
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот chombe5 » Пет 31 юли 2009 2:33


Аз съм бил в спортно училище 8 години с джудо сега ходя на фитнес човече вярвай ми това е начин на живот- без хляб. Ориз и картофи само през деня сладко забрави- пилешко риба и телешко само трябва да ядеш
а се спреш и за 3 месеца макс си същия и даже по зле ,майката му е бягане,скачане на въже като боксьорите и за друго не се сещам в момента, тея вибро са за мързела и не действат -всичко е за търговията ,снимат разни фитнес маняци и ти набиват тези простотии за да си купиш :screwy просто фитнесът и храненето е начин на живот.Аз ходя на фитнес да не направя корем като чичко а не щото да се правя на здравко все пак на 33 съм вече :D движение и ниско
въглехидратна храна без мазно и сладко -кофти а :Mr Green Fun


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот One » Пет 31 юли 2009 8:16


имам един познат
маниак на тема йога, внимаваше не само какво и как яде ами и как диша.....
изглеждаше един сух като мумия - без грам мазнинка по него, а зимата в студа само по едно анцугче ходи отдолу гол.....

ня го бях виждал много време
един ден го срещам - брех хем е той хем не е, не мога да зацепя къде е промяната...
а той напълнял - не дебел, но нормално изглеждащ - не като мумията на рамзес
викам му - Жоре какво стана бе я какъв си дебелан - а той - еееее писна ми тоя дълъг и гладен живот дето бях подкарал.......

та всяко нещо с мярка - ако не се прекалява и имаш нормална обмяна на веществата - няма нужда да се пазиш от всичко - еба го живота
да се углеждаш във всяко нещо дето хапваш, да броиш и пресмяташ калрии - това си е болест
айде за професионални спортисти - разбираемо е, ама нормален човек....

ключето е да не се прекалява нито с яденето и пиенето , нито с ограниченията нито със спорта :)


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Пет 31 юли 2009 9:12


аосолютно всичко трябва да е умерено и с мярка ..... обаче там е работата, че живота все по ленив и неподвижен става .... сума народ ...излез навън и се огледай за млади пухкави хорица .... масово дори от деца.....еле па за тъпченето на децата бабите колко са за бой .... хапни баби, ууу, ааа какво си мършаво, само 50 кила кит, нищо не ядеш ...у хапни ...влака иде ту туу отвори уста .... торбалан ще дойде, изяж си пръжките...ааа сега да те облечем и за полярна експедиция ....само 30 градуса е навън ....
... спи се, яде и пие, качва се в колата, отива на работа/училище, седи на бюро, яде и пие, пие кафе, пуши цигари, седи на бюро, яде и пие, качва се в колата, прибира се, яде и пие....и това в инфинит лууп с разнообразяване два пъти месечно.... при такъв начин на живот няма как да не се пълнее .... то всеки си е с различен метаболизъм и гени .... но масово хората си набавят цялата им нужна енергия за деня с две хранения, а ядат по цял ден ..... вафличка тук.... бисквитка там....на обяд и вечеря тотално нагмуцване ..... и после инфаркти и инсулти не ами... 25 годишни хора с инфаркт .... по 250 човека всеки ден умират от инфаркт и все на първите места по инфаркти и инсулти ....ами да ви споделя че не е от работа това ;)

Как го сътворих това без нито един край на изречение! :P


Потребителски аватар
zdravko_dimitrov1986
Мнения: 1769
Регистриран на: Сря 17 окт 2007 17:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот zdravko_dimitrov1986 » Пет 31 юли 2009 9:17


Както ви казах започнах да тичам и се чувствам превъзходно, но се обади старата травма с енискуса и това ми пречи.
Кажете някакъв лек за него, или мисля да отивам на операция. Казаха мио че се прави някаква за един ден и след това няма никакво обездвижване. Всичко става много бързо.
То това вече се не трае - не мога да си позволя още на 23г. да съм с болни колена.
Препоръчайте нещо клиника, доктор, или лек за търият менискус.
Поздрави.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот One » Пет 31 юли 2009 9:23


zdravko_dimitrov1986 написа:Препоръчайте нещо клиника, доктор, или лек за търият менискус.
Поздрави.

Дианабад се води най-добрата спортна травматология


Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот ChimeyJimmey » Пет 31 юли 2009 9:24


Tyan написа:...
Как го сътворих това без нито един край на изречение! :P

Tи си като Маркес, бре младеж!
Цели съдби хорски в едно изречение... mhihi

Но има нещо вярно.
Отслабването става само с физическо натоварване, при това - зверско и систематично.
Другите случаи са при заболяване, но това не се препоръчва никому. :?


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Tyan » Чет 10 сеп 2009 15:40


гледах волей ....и след като свърши от 15 минути рекламират севън омни потенс .... изкараха го че харчи 600 калории на час ....всеки де малко е наясно ще ви каже колко трябва да се бъхтате за да стопите 600 калории ... в НАСА са го ползвали, в Русия го ползвали да готвят олимпийските си надежди ......точно това казаха дословно.... ама що говореха пък в минало време ...сигурно експлодираш ако не внимаваш с него ...... няма ли регулиращи органи ....ще го изкарат, че и ХИВ лекува .... бива ли такива заблуждаващи реклами .....


Потребителски аватар
Viktor_99
Мнения: 1956
Регистриран на: Пет 24 юни 2005 15:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот Viktor_99 » Чет 10 сеп 2009 15:46


Мазна баничка за идеален целулит!

Ако ставаше така с колани, никой нямаше да е дебел!


Потребителски аватар
jims
Мнения: 1089
Регистриран на: Вто 26 юни 2007 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Вибрационен колан за отслабване - действа ли.

Мнениеот jims » Чет 10 сеп 2009 17:00


За два месеца смъкнах почти 15 килограма ;) От почти 90 сега съм 75-76 и се чувствам супер, направо като нов човек. По-малко хапване, по-здравословна храна, без диети. Забравят се повечето тестени, сладки, шоколадови и газирани неща. Или поне се приемат в някакво малко количество.
Също трябват много движение и спортуване. Засега съм само на бягане и упражнения. Когато имам време и възможност, повече.
При мен има и още два фактора, които помогнаха да смъкна толкова много, но те не са за препоръчване.

С колани няма как да стане... Не може да се тъпчеш по цял ден и да водиш залежал живот и с един колан да смъкнеш килата... Това си е направо като научна фантастика.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта