батерия за жисием самсуняк N500

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

батерия за жисием самсуняк N500

Мнениеот mucho » Пет 04 фев 2005 8:01


ето последната ми болежка - та решавам ази да си купя вчера нова батерия за любимата си тутурутка и нещо не останах впечатлен от резултатите - е утепах се от обикаляне ама таквоз чудо просто нема и нема в родната ни магазинна мрежа ...

... ше каеш, че не търся неква утепана батерия ами златното руно, ти ости тва ами и като за капак на всичко прекрасно в някои магазини ме гледаха като отровени - явно да си търсиш батерия за стар модел (на който на всичкото отгоре дисплея му не е цветен и няма ама нито една полифония) е доста екзотично занимание, екстриим един вид ...

... но да не се отплесвам, та мили хора ако па случайно имате идея моля споделете, ще ми се батерията да е оригинална (с цялата условност на тва понятие ;) ), но кат глеам тъй май тряя се радвам на квато и да е

благодаря за вниманието и евентуалната помощ ;)




Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Пет 04 фев 2005 12:50


Иво, провери ли в едно магазинче на Козлодуй - от Раковска завиваш по Козлодуй надясно и в един безистен след 20-30 метра... Ще го видиш... Имат батерии за почти всичко, и са доста тънки... Провери...


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пет 04 фев 2005 12:54


Питай Расо :idea:


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Пет 04 фев 2005 13:31


мерси за инфото пичови ;)



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта