Проблем с гледане на 3D от Vaio към Samsung Smart TV

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
de6ev
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 28 окт 2013 17:39
Автомобил:
Двигател:

Проблем с гледане на 3D от Vaio към Samsung Smart TV

Мнениеот de6ev » Пон 28 окт 2013 17:51


Здравейте,

Имам Sony Vaio с видео карта "NVIDIA GeForce GT 735M (2GB) hybrid graphics w/ Intel Wireless Display technology" и телевизор "SAMSUNG UE-40F6470". Ако гледам филм с Blu Ray качество от компа към телевизора нямам никакви грижи и мога да пусна функцията на телевизора от 2D->3D. Също и тези филми, които са с две картини лява+дясна и горна+долна ги обръща на 3D без проблеми. Проблема идва когато се опитам да пусна филм от ISO file. Маунтвам го и след това пускам към плеъра, тръгва си филма и пише, че е 3D, така и изглежда на телевизора се вижда леко размазан, но очилата не се активират докато не му задам да го превърне от 2D на 3D. Използвам TotalMedia Theatre. Сега последно време дори не ми дава да я отворя програмата. Първият път когато пуснах Аватар се получи перфектно. Телевизора позна видео картата на лаптопа ми и я добавих, след което пуснах филма и телевизора изписа, че е филм в 3D формат и да сложа очилата. Но това беше, вече не иска да го прави този номер.
Някой да има идеи....
Благодаря




Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта