Избор на Телевизор между 55 и 65 инча

Компютри и интернет, аудио и видео, GSM, електроуреди и всяка друга техника, различна от автомобилната, обзавеждане
Потребителски аватар
ABSOLUT
Мнения: 4426
Регистриран на: Пет 20 яну 2006 1:14
Автомобил: Passat B4+B7+Golf Mk1+Mk2 Country
Двигател: 1Z + CFGC + JB + 1P
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избор на Телевизор между 55 и 65 инча

Мнениеот ABSOLUT » Съб 11 дек 2021 11:55


Vlad777 написа:Освен да ни поканиш и да демонстрираш как предава новия телевизор и ако има и дамажана червено винце най-добре!

С виното и аз мога да съдействам, заредих две туби наскоро. От него само топлина и уют.




Потребителски аватар
sklimoto
Мнения: 261
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 21:07
Автомобил: Pasat 5.5 variant
Двигател: 1.9 avf-2005g
Местоположение: Русе

Re: Избор на Телевизор между 55 и 65 инча

Мнениеот sklimoto » Съб 11 дек 2021 17:46


Струва ми се, че някои колеги писали в тази тема, само са чували и гледали характеристики на телевизори.Имам три телевизора ,купувани нови, нарочно различни марки.Първият е Панасоник 47,СОНИ 55, 4К ,LG 48,OLED-Девятка процесор-уж най-новия 2021г.И със трите телевизора не съм имал никакви проблеми.Твърдо мога да споделя моето мнение че от СОНИТО по добро няма.Ако сравняваме 4к със 4к и OLED със OLED-СОНИТО е номер 1.Единствено LG oled вади истинско черно,звукът е супер , като преди да го закупя не ми правеше впечатление , при другите налични телевизори.По всички други показатели СОНИТО го бие.Сърфиране из интернет с гласово набиране работи супер при СОНИ.От както го имам, почти не сядам зад компа и лаптопа, и още по хубавото е че не ползвам очилата.За панасоника не пиша нищо ,защото той е 2014г.- 3- ДЕ-тогава бяха много модерни, но така и не оценени от мен.Забравих да похваля дистанционното на LG, което е със вградена мишка ,и много ми допада.



Върни се в “ОФФ-Топик - електроника, техника, обзавеждане”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта