Съвети за подобрения по интериора

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Съвети за подобрения по интериора

Мнениеот pi6one » Вто 06 май 2008 22:21


Автомобилът е от гаража-Поло 6н. Интересувам се, дали мога да си сменя вътрешните пластмасови дръжки с метални(никелирани)такива от следващия модел Поло. По снимки гледам, че са почти еднакви, дори се надявам да станат без напасвания. Някой да е правил това упражнение? Следващите идеи са за рингове около циферблатите и евентуално метален "ринг" около скоростния лост или мечтата ми-метална плочка с разграфени канали за лоста-като на Ламботата и на Фераритата :) Благодаря предварително! Ако има някаде из форума такава тема, моля да бъда извинен и темата да бъде изтрита, тъй като всичко, което намерих е за ВЪНШНИ дръжки.




Потребителски аватар
smash_
Мнения: 232
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот smash_ » Сря 07 май 2008 18:51


Недей бара колата, че ще стане като пернишки голф :twisted: най-добре си е както немеца го е барнал.


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Мнениеот N1P0 » Сря 07 май 2008 19:45


рингове за таблото се продаваха и тука по темите некъде,
не е лошо да смениш волана че съм го признал за най грозния сериен волан :lol:


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Сря 07 май 2008 21:22


Аа не съм съгласен за пернишкия голф :) Тука нема луди светлинки, шарени надписи и т.н. Просто малко повече комфорт,а иначе по-лош волан за мен от серийния на Корса Б няма(тоя без възглавницата). Нищо против колата, ама волана е :shock . Моя е без възглавница и си ми харесва. За по-напред може и за смяна да мислим, ама засега ме човъркат дръжките :)


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Сря 07 май 2008 21:24


Аа не съм съгласен за пернишкия голф :) Тука нема луди светлинки, шарени надписи и т.н. Просто малко повече комфорт,а иначе по-лош волан за мен от серийния на Корса Б няма(тоя без възглавницата). Нищо против колата, ама волана е :shock . Моя е без възглавница и си ми харесва. За по-напред може и за смяна да мислим, ама засега ме човъркат дръжките :)


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Сря 07 май 2008 21:24


Аа не съм съгласен за пернишкия голф :) Тука нема луди светлинки, шарени надписи и т.н. Просто малко повече комфорт,а иначе по-лош волан за мен от серийния на Корса Б няма(тоя без възглавницата). Нищо против колата, ама волана е :shock . Моят е без възглавница и си ми харесва. За по-напред може и за смяна да мислим, ама засега ме човъркат дръжките :)


Потребителски аватар
smash_
Мнения: 232
Регистриран на: Пон 21 апр 2008 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот smash_ » Сря 07 май 2008 22:03


хаха колегата, малко си се потретил :lol:


Потребителски аватар
Znajko
Мнения: 354
Регистриран на: Чет 17 апр 2008 10:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ре

Мнениеот Znajko » Сря 07 май 2008 22:12


Вземи си салон РЕКАРО и го тапицирай с естествена кожа, а тавана и страничните колонки с черна Алкантара. Ефекта е изумителен :wink:


Потребителски аватар
Anbuch
Полохолик
Мнения: 3278
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 23:53
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: CGGB 2010г
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот Anbuch » Сря 07 май 2008 23:05


това ли ти трябва? http://www.tuningforyou.de/shop/index.p ... lo-6N.html

Ако да ,вижтази тема http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=76260


Потребителски аватар
CTaH4o
Мнения: 483
Регистриран на: Пон 10 дек 2007 0:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съвети за подобрения по интериора

Мнениеот CTaH4o » Чет 08 май 2008 0:58


pi6one написа:т или мечтата ми-метална плочка с разграфени канали за лоста-като на Ламботата и на Фераритата

май на много хора ни са ни мечта тия плочки, макар че не знам от естетическа гледна точка колко биха се вързали с интериора на полото


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Чет 08 май 2008 12:15


Много се извинявам!Причината е кофти нет вчера и си мислех, че не съм ги изпратил, но явно съм :oops: . Моля, модераторите да изтрият двете излишни мнения.А иначе за салона, моят си ми харесва-дълбочината на седалките ми достатъчна, а кожата е голям кеф, но има време за всичко. Според мен тая "плочка" ще подхожда на интериора, но след смяна на някои елементи с хромирани такива, каквато е и моята цел :) Иначе точно това имам предвид-тия дръжки са много готини от сайта. Ако тия от Поло 00-01 не стават, ще се наложи поръчка на тия, а и цената е доста под това, което очаквах :) Зарадва ме колега, Anbuch :maaad:


Потребителски аватар
Anbuch
Полохолик
Мнения: 3278
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 23:53
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: CGGB 2010г
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот Anbuch » Чет 08 май 2008 12:58


Има хромиращи спрейчета и зная ,че не са скъпи. В Хасково в Кауфланд има ,както и по магазините за автобои. Не съм ги пробвал как ще стоят на пластмаса,но дори и да траят по година ,мисля ,че си струва(щом ,челта ти е хромиране). Виж тези джанти,с такъв спрей са минати ,ама недържи много ,на джанта де :!: .По скоро проблема ще ти е да постигнеш идеално гладки повърности преди нанасянето на спрея (с водна шкурка ли с какво ли).

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.ph ... 0%ED%F2%E8


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Чет 08 май 2008 13:27


Ами колега, честно казано незнам как ще стои на пластмаса, но намеренията са ми за истински метални елементи. Аз съм ги описал в темата за бъдещите глезотии на колите ни, но ще ти напиша и тук:рингове на циферблатите(тук може и пластмаса да са, но поне няма да си личи много), ринг или плочка при скоростния лост, вътрешни дръжки и топка за лоста. Тук е дилемата дали да си сложа такава от "тунинг" магазин хромирана без надписи и т.н. или от някакъв друг автомобил-голф 4, вектра 98-99 и подобни. Незнам дали тая хромираната няма да се драска от пръстени и други подобни.



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта