Имобилайзер на ПОЛО 1,3 1994 г.

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
NIKOLAYN
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 28 фев 2008 18:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Имобилайзер на ПОЛО 1,3 1994 г.

Мнениеот NIKOLAYN » Съб 17 май 2008 8:11


Полото не пали . Трябва да се пали на скорост.При завъртане на ключа завърта стартера, припалва и гасне.Трябва да проверя имобилайзера дали не е причина, но не знам как и как да го поправя, ако е от него.Знае ли някой каква е ел.веригата и евентуални причини?
mod edit: vasstop




ristaki
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 10:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ristaki » Съб 17 май 2008 8:34


Същия проблем го имам и аз. Лошото е, че това го прави само на топъл двигател и то когато си поиска. Карах я на диагностика - всичко било наред. Майсторите казват, че трябва да я видят когато не поиска да запали, а това на практика няма как да стане. Другия вариант бил да я закарам в Юнитрейд и там да търсят причината, но дали ще я намерят и колко ще ме одрусат - божа работа. Дано някой с такъв проблем да пише как го е решил.


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Съб 17 май 2008 17:33


Колега, откога прави така? По принцип става така, когато палиш с обикновен ключ, който не е към имобилайзера, ами да речем правен. Всички са така. Палиш и то гасне. За мен причината е точно имобилайзер. Сигурен ли си, че си с оригиналния ключ или поне с такъв, програмиран за имобилайзера?


NIKOLAYN
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 28 фев 2008 18:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот NIKOLAYN » Нед 18 май 2008 12:12


pi6one написа:Колега, откога прави така? По принцип става така, когато палиш с обикновен ключ, който не е към имобилайзера, ами да речем правен. Всички са така. Палиш и то гасне. За мен причината е точно имобилайзер. Сигурен ли си, че си с оригиналния ключ или поне с такъв, програмиран за имобилайзера?


Да.Клъчът е програмиран. До сега палех с него ,няколко пъти не пали, после дълго време нямаше проблеми,а сега окончателно не пали.


Потребителски аватар
pi6one
Мнения: 19
Регистриран на: Вто 22 апр 2008 20:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот pi6one » Нед 18 май 2008 15:06


Ами колега беги да ти видят ключа дали е наред, ако не-да програмират нов-около 60лв. май беше. По-дебелият и неприятен вариант е нов имобилайзер. Успех!



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта