Въпрос за джанти
-
blqq
- Мнения: 4
- Регистриран на: Сря 07 яну 2009 21:27
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Асеновград
Въпрос за джанти
Здравейте, трябва ми помощ - имам поло 1000 кубика 13-ки джанти и сега си намерих 13-ки от тойота пак с 4 болта, и ме уверяват че ще станат. Моля помогнете ми, искам да сам 100% сигурен, че ще станат, и дали да давам парите си за тях? Моля помогнете ми!
- lrlmodo
- Мнения: 4356
- Регистриран на: Нед 26 ное 2006 19:51
- Автомобил: Zafira OPC
- Двигател: Z20LET
- Местоположение: София, Овча купел
Re: Въпрос за джанти
Като болтове май са 4x100, центр отвор е 65мм - няма защо да не станат
само втулки ще им сложиш че на VW е 57.1
Re: Въпрос за джанти
Само проба друже и то отпред, защото аз така пробвах мои джанти от Хонда да си сложа на Полото. Отзад станаха екстра, обаче отпред ядец опряха в спирачните апарати.
Последна промяна от rokera на Вто 28 юли 2009 20:41, променено общо 1 път.
- lrlmodo
- Мнения: 4356
- Регистриран на: Нед 26 ное 2006 19:51
- Автомобил: Zafira OPC
- Двигател: Z20LET
- Местоположение: София, Овча купел
Re: Въпрос за джанти
rokera написа:Само проба друже и то отпред, защото аз така пробвах мои джанти от Хонда да си сложа на Полото. Отзад станаха екстра, обаче отпред ядец опряха в сприрачните апарати.

- _HepBaka_
- Мнения: 163
- Регистриран на: Нед 02 ное 2008 16:12
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
Re: Въпрос за джанти
lrlmodo написа:rokera написа:Само проба друже и то отпред, защото аз така пробвах мои джанти от Хонда да си сложа на Полото. Отзад станаха екстра, обаче отпред ядец опряха в сприрачните апарати.
И аз така смених джантите и ми упираха в спирачните апарати (отпред) и по 1 фланец от Жигула и заспа
Re: Въпрос за джанти
dzvera2 написа:аз съм с 15-ки и не правете тази грешка само!
Защо ?
пп: почти всеки ден ти виждам полото

- Dido_Petrov
- Мнения: 400
- Регистриран на: Нед 01 окт 2006 21:50
- Автомобил: Polo 6N
- Двигател: 1.8 20VT
- Местоположение: Стара Загора
Re: Въпрос за джанти
аре пак!!! Абе пичове слагайте каквото искате . Кефа цена няма е само да не стържат по калниците де 

- bbboiko2004
- Мнения: 4314
- Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
- Автомобил: VW Polo 2f
- Двигател: 3f - 1993
Re: Въпрос за джанти
Колега какво не има харесваш на 15"??? Аз съм с 14" не съм с 15 защото гумите трябва да са ми много ниски от което идва страх от дупки, криви джанти ... Това обаче не пречи на 14 също да съм с ниски гуми 185/55. Като се преминава към по големи цолаци винаги се намалява и височината на гумата не може 15 пък и гума на 60 и да не закача 

Re: Въпрос за джанти
точно тва имам в предвит ако сложиш 15 на полото значи гумата е наи много 55 даже аз съм с 50 дупки криви джанти именно тва е кофтито !! а за полото каде си го виждал 
Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта