Щом не те беше срам......
за термодатчика : Махаш буксата на синия датчик до термостата и мериш съпротивлението между двата пина. За AAU показанията трябва да са такива :
Anbuch написа:при 20 градуса съпротивлението трябва да варира от 2000 до 2750 ома
и съответно :
при 40 градуса - 1000 до 1500
при 60 градуса - 525 до 675
при 80 градуса - 300 до 375
При 80 градуса може датчика да работи коректно ,но при примерно под 40 градуса не
За датчика на Хол :
viewtopic.php?f=7&t=115464&hilit=%D0%B4%D0%B0%D1%82%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B0След като започва да се оправя на 70 градуса,я остави да поработи малко с проблема (да речем до 50 градуса),свали и четерите свещи на колата и ги разгледай дали са еднакви. Да няма някоя такава

или пък между електродите си да има парченца нагар
Свали си дистрибуторната капачка и я разкледай отвътре да няма следи от пробив. Пробива на капачката представлява малки пукнатини от вътрешната и страна ,все едно са капиляри. Виж да не и е износен централният електрод,този който е в основата и и е на пружинка.. Изтъркай нагара от четерите електрода на капачката ,както и от "допирната" повърхност на палеца с тях (да се покаже меденият им цвят)
За ремъка.... натискаш го точно посредата между ролките,трябва да потъва не повече от 1 см надолу