Lupo - гасне, abs лампа и тропане

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Desislava900
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 13 юни 2021 21:52
Автомобил:
Двигател:

Lupo - гасне, abs лампа и тропане

Мнениеот Desislava900 » Нед 13 юни 2021 22:08


Здравейте,хора!Аз карам едно малко сладичко Lupo и имам проблем с abs-а може би.
Колата прави следното нещо-спирам на светофар и трябва да тръгна.Натискам съединителя и включвам на скорост в същия момент лампата за abs-а светва колата пищи три пъти и веднага изгасва всичко(таблото,мотора) все едно ме изхвърля от страница която не може да се зареди.Връщам ключа паля тръгва и след 300 м същото.Направи ми го 3 пъти онзи ден и се притеснявам.Какво може да е според вас,ако може някой съвет.Забравих да спомена че имам нещо развалено по предницата утре ще я гледат в сервиз,май е лагер до колкото разбират някои които са я чували,защото издава виещ звук от предна дясна гума аз си мислех,че е от това че карам със зимни гуми,но явно съм бъркана.Плюс проблема с виенето имам и някакво странно клопане все едно се прекършва нещо пак там някъде от 2 дни - минах през една гадна дупка- и сега на всяка неравност се чува това клопане.Надявам се съм обяснила добре и че някой може да ме посъветва.Благодаря предварително!




thanis
Мнения: 1334
Регистриран на: Пет 21 юли 2017 9:36
Автомобил: Polo 9N
Двигател: BBY 2004

Re: Lupo - гасне, abs лампа и тропане

Мнениеот thanis » Пон 14 юни 2021 8:41


Ами възможно е датчика на ABS да е смазан кабела и да дава грешни сигнали. Общо взето сервиза трябва да ти кажат какво да правиш. Ако сте от София, съветвам да отидете в някой от форумните сервизи, за да не ви "обръснат" хубаво, ако видят, че сте жена и не разбирате. Поздрави и успех !


Desislava900
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 13 юни 2021 21:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Lupo - гасне, abs лампа и тропане

Мнениеот Desislava900 » Пон 14 юни 2021 12:58


От Пловдив съм.Тук дали няма някой от тези сервизи или са само в София


thanis
Мнения: 1334
Регистриран на: Пет 21 юли 2017 9:36
Автомобил: Polo 9N
Двигател: BBY 2004

Re: Lupo - гасне, abs лампа и тропане

Мнениеот thanis » Пон 14 юни 2021 15:12


Ами за жалост масово са в София, в Пловдив има един колега със сервиз viewtopic.php?f=13&t=124276 Това е темата му, има описание в първото мнение за местонахождение. Късмет и успех !



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта