Въпрос относно навигация Rns 510 - VW Polo 6R

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Svetlin01
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 22 авг 2022 16:50
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: 1600 TDI 2014

Въпрос относно навигация Rns 510 - VW Polo 6R

Мнениеот Svetlin01 » Пон 22 авг 2022 17:33


Здравейте , колеги ! Радвам се , че се присъединих към форума . Първо нека се представя - Казвам се Светлин и съм на 20 години . Живея във град Нови Искър ( София) . Минавам по същество. Колата , която карам е Vw Polo 6R 1.6 TDI 90 hp . Полото беше оборудвано със стандартното радио на VW - RCD 310. Реших , че искам да го сменя с някоя от навигациите на VW. Почнах да разглеждам по интернет навигациите и като цяло повече ми допадна RNS 510 . Намерих такава , която беше от шкода ( Skoda Columbus) . Спазарих се с човека и той ми я изпрати по куриер. Като подарък ми даде и антената за навигацията. Много коректно момче се оказа. Даже навигацията е ъпдейтната с последните карти. Сложих я на колата , въведох кода за сигурност и всичко тръгна без проблеми. Има само един проблем. Когато има престой от 1-2 часа , навигацията отново ми иска кода за потвърждение. Да попитам това нормално ли е , или има някакъв проблем ? Аз си мисля , че единствено трябва да ми иска код , ако разкача акумулатора примерно? На предишното радио RCD 310 не ми е искало код . Ще се радвам да чуя вашите мнения и благодаря предварително на всеки , който ще се включи в темата ! :)




Svetlin01
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 22 авг 2022 16:50
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: 1600 TDI 2014

Re: Въпрос относно навигация Rns 510 - VW Polo 6R

Мнениеот Svetlin01 » Вто 23 авг 2022 12:44


Колеги , казусът е решен! Когато монтирах Rns 510 преди 2-3 дни , не ми се е налагало да ходя с колата някъде и съответно навигацията я тествах само на изключен двигател . Снощи , тръгвайки за работа , отново ми поиска кода за потвърждение. Сутринта , когато приключих и се качих в колата , с даването на контакт навигацията си тръгна без никакви проблеми и никакви кодове. Явно е трябвало да се покара малко колата , за да се приспособи навигацията .



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 132 госта