Поло Класик електрически стъкла

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Афанасий
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 03 мар 2013 17:20
Автомобил:
Двигател:

Поло Класик електрически стъкла

Мнениеот Афанасий » Нед 03 мар 2013 17:34


здравейте колеги!От 4 седмици имам 12 годишно Поло класик с предни електрически стъкла.Когато поставя контактния ключ(без да давам контакт ) често лявото стъкло се отваря без команда!Моля помогнете!




FPOLO
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 19 дек 2012 11:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Поло Класик електрически стъкла

Мнениеот FPOLO » Пон 29 апр 2013 22:21


Здравейте ,да Ви е честита колицата .Не знам от къде идва проблема ,но моят прерасна в драма -голяма ! След поредното вдигане /на левия /се чу изщракване и след 2-3 сек. се свлече надолу.Изчезна целия във вратата :( .После разбрах ,че е счупен водача.Ох разбъбрих се ...та не знам дали са "вързани бедите" ,но съчувствам ! След ремонта ,утре ще сменям водача ,та ще побърникам още малко да позачистя тук - там .Ако има ефект и спре падЕнието на прозореца ,ще споделя .
Тооо за една биричка ,доста работи ще си кажа :)


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Поло Класик електрически стъкла

Мнениеот freestyler911 » Вто 30 апр 2013 6:27


Колега оправи си заглавието и темата. На Боби рожденния ден мина ..... следват катинари ...

Проблема с водачите и комфорт модула е античен вече. Има изписано с томове как и какво се прави.
Използвайте търсачката!

Освен това, на колегата по горе бих казал че тук в този форум дори безработните помагат безвъзмездно. Просто прекалено просташко ми прозвуча това с "биричката" ..... :scare3 Да не говорим че с ищо не помогна!!!

За да не съм капо -> http://www.vwclub.bg/forum/search.php?keywords=%D0%B5%D0%BB.+%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%B0+%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=topics&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта