Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на пистата

Всичко, свързано със състезания с автомобили, мотори и други
Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 11:58


Вижте сега...тука малко комуникацията е доста бедничка....Вие говорите за реклама, аз говоря за награда на победилия в дадена дисциплина...
Или по-точно казано...на много хора не им дреме грам коя фирма е дошла да си прави рекламата на събора...за участниците и публиката е важен купона и наградите- ТОВА кога ще го разберете??? Колко пъти да Ви се каже, че абсолютно никой от публиката и участниците не ги грее ? За тях е важно само и единствено релакса и забавлението...за това е събор! А вече клуба как ще организира нещата....това е друга тема. Питахме и за мацки за миенето на колите...пак до пари ли опряха нещата, или е някаква реклама? Кратко точно и ясно можеше да го кажете това нещо... АутоМоушън колко и какви награди раздадоха? Доволни остават Vwclub, че е имало АутоМоушън на събора за рекламата.... а публиката и участниците?
Разговора ми с теб Влад се загуби точно от този отговор който ми подметна...не съм мислил и грам за тъпата реклама на някой, а за удоволствието от наградата, която Шарки Фолио можеше да предостави...разбира се не мога да мисля като Вас...администраторите на Vwclub... не мога да мисля само за реклама... аз и както много други мислим за кефа и удоволствието от това да вземеш 1во място в дадена дисциплина и съответно да бъдеш награден...
За какво тогава да се организира тоя събор, като много хора си правят дръпки по 202ра, околовръстното и така нататък...
Няма значение...минало заминало :c010

П.С

Спасе, кво да кажа и на кой....нали идеята Ви беше, хората да организират нещо...За чии да казвам тогава на някой да се свързва с Вас, след като Вие предложихте НИЕ дето все се оплакваме от нещо да направим организация....Или викаш Вие сте по-представителни...не може ние да Ви излагаме :scare3




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот Vlad777 » Вто 09 юни 2015 12:05


Защо тогава не уреди Шарки фолио да предоставят награда за победителите?!? Кой те спря?


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 12:12


Чакай малко бре човеко, не скачай !
Питах те на ЛС каква сума евентуално може да се отдели, ако Шарки Фолио се навие да дойде. Маймуни с трици не се ловят...Това, че АутоМоушън е дошъл от Пловдив до пистата не означава, че някой си ще се вдигне от София и ще дойде....Нищо не ми пречеше да я питам Меги дали ще се навият да дойдат и да облепят нещо на победителя...Въпроса ми беше чисто риторичен, евентуално ако каже, че иска някаква сума пари...щях да и кажа ей има 200лева събрани, елате облепете автомобила и ще си направите и рекламата...Примерно....Кажи колко платихте на мацките дето миха Голфа, или нищо не е платено....кажете колко е платено на Dj...За това те питах за пари директно! Да съм подготвен и да знам дали има смисъл да се пазаря и да правя уговорки. Хората от Шарки Фолио са много разбрани и отзивчиви...Но явно за теб беше важна РЕКЛАМАТА...от тук нататък аз за какво да си правя уговорки с някой, след като не мога да предложа нищо освен бичене на 300км, за облепяне на един автомобил. Безплатен обяд няма...вдигнете таксата за участие и входа, за да бъде по-интересно за всички...няма как иначе. Сори- горчивата истина е поднесена топла


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот Spas » Вто 09 юни 2015 12:32


Охооооо, къде отиде бе момко.....

"Спасе, кво да кажа и на кой....нали идеята Ви беше, хората да организират нещо...За чии да казвам тогава на някой да се свързва с Вас, след като Вие предложихте НИЕ дето все се оплакваме от нещо да направим организация....Или викаш Вие сте по-представителни...не може ние да Ви излагаме"

Ти можеш да участваш в организацията, може да измислиш нещо, да го поднесеш, да се одобри, да му се намери време в графика, място на пистата и ти, който си проявил желание да си главно действащо лице, подкрепен от клуба. Но ти НЕ можеш и НЯМА да взимаш самосиндикални решения, без знанието на някой от клуба! Докато поне не станеш част от него. И да, представителни сме :mhihi , посещаемостта е добра, повечето хора са доволни, аз съм доволен :mhihi


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 12:38


Да де, точно каквото казах....Тогава за чии искате някой да организира каквото и да е било? Целта каква е? Нали ВИЕ сте си пре-способни, за какво Ви е нужна нашата помощ или предложения?
Или правите това което предложат "обикновените" хора, или не си отваряйте устата да предлагате нещо, което не е достъпно за всеки :a045
От всичко ясно и точно излиза, че каквото кажете ВИЕ това ще е....тогава организацията от "обикновените" се губи...После отново си измивате ръцете, като кажете: "Еми да си организирал бе" , когато някой се осмели да каже негативно мнение.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 12:56


И още нещо....Използвайте го тоя форумен магазин...Можеше на някой от победителите да се даде масло, тениска, шапка, чадър, стикери...Една чантичка с подаръци от Клуба...Да има томбола с номерчета, да се теглят и някой от публиката да намаже филията...пак нещичко от магазина...
Докарайте един ЗИЛ водоноска....намокрете ги тия изпържените :mhihi ...Малки и прости неща...
Също така 3-4 месеца преди самия събор, направете така, че всеки желаещ да дойде да плати по банков път. Така хем ще се разполага с пари предварително, ще се знае с какви средства се разполага + допълнителни от самия клуб, хем нещата ще се организират по-бързо...Всеки който иска да дойде си плаща предварително.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот Spas » Вто 09 юни 2015 13:04


Всичко ще бъде взето предвид, за съжаление перфектното мероприятие се организира от доста хора, за разлика от нас, една шепа хора, жертващи свободното си време, сили и бял отенък на кожата :mhihi , но съм сигурен, че следващия събор на Калояново ще бъде още по-добър и успешен от тазгодишния. :love.vwclub


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 13:08


Това е ясно за всички....Крайно време е да се проумее, че всичко е кинтииии....особено в днешни времена. Сигурен съм, че ако се вдигне малко таксата ще има по-голям купон, повечко награди... Дали ще е 20-30 лева входа за мен лично няма значение...все пак 1 път в годината е това събиране там :rolleyes Няма да е голяма болка за умиране. Плаща се предварително, който не дойде-губи :mhihi


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот Vlad777 » Вто 09 юни 2015 13:49


Само за сведение тази година имахме над 150 автомобила, които участваха в дисциплините на пистата, а тези, които посетиха събора бяха поне още 4 пъти по толкова. И ако за теб не е важно колко е входа и какво се плаща, за много от тях това си е съществено. Радвам се, че успяхме да предоставим тази възможност на толкова много хора!

А що се отнася до идеите за забавления - всеки може да измисли поне по 500 или 5000 начина да се изхарчат едни пари. И сега видиш ли големия рев, че не сме дали пари на шарки фолио :h020 Ами много ясно, че няма да им дадем, защото не ние на тях, а те на нас трябва да дават, когато се рекламират пред толкова голяма аудитория.

Идеята на темата беше всеки да помогне с ЛИЧЕН ТРУД с каквото може, а не да ми препоръчваш от кого да купувам награди и къде да харча пари. Все пак все още не съм толкова прост, че да не мога сам да харча пари без чужда помощ :screwy


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 13:56


Е добре бее...стига го дъвкал тфа Шарки Фолио....ще метаме кръстачки у варели, ще се дърпаме с въжета, ще се въргаляме в тревата...ще палиме гуми и ще се мажем с черно :bowdown
Пари не харчете, награди от Jumbo ( не е реклама) купувайте там медалчета и купи по 1.50 за брой...нема проблем :love.vwclub
Ама чакай...за кво пак ти казвам да харчиш....Не давай пари Влад...ще рисуваме картички в час по трудово и ще си ги лепим вместо стикери да се правят. Тук вече можем да помолим всички родители на деца, да започнат да ги подтикват към рисуването... И не забравяйте, не давайте пари за боички- скъпи са! Използвайте керемиди и други естествени подръчни матрЯли

В тоя ред на мисли...Пичовете от Пловдив колко платиха :twisted

И още нещо....молим те не говори в цифри колко са дошли...колко били....че помня 2011та година един друг форум колко народ събра...че ако се разчуе ще си помислят, че сме били наредени на фурна за хляб....


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот hooligans » Вто 09 юни 2015 14:15


Аз не видях конкретна идея за развлечение, освен да платим на фирма, която да дойде за да си прави реклама пред таргет групата, която сме им събрали?
:gruebel


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 14:18


Офф...на турски ли пиша....на нидерландски лии... :mhihi
Идеята беше да се облепи автомобила на победител в даден клас...било то драг или друго...
Пак се повтарям...явно за екипа на форума е важно само и единствено някой да дойде на крак, да се моли едва ли не, за да си направи реклама....То за това е блудкава работата...
Само реклама, реклама, реклама....това Ви е в главата...Еми направете рекламна агенция :Mr Green Fun


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот hooligans » Вто 09 юни 2015 14:22


Добре де, да се облепи.
И пари ще искат, нали?


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот vucata » Вто 09 юни 2015 14:29


Колко фирми дойдоха да си рекламират нещата и да направят нещо безплатно на някого ? Dj безплатно ли дойде? Мадамите за миенето на голфа? Въобще цялото мероприятие беше без пари нали? Никой 1 стотинка не е взел за да дойде! Е освен фирмата от Пловдив....То нали щото Пловдив е адски далече от Калояново....
Смятам, че спора е излишен...аз говоря като обикновен наблюдател, Вие си знаете вашето- Реклама и по възможност както каза Влад- ДА ПЛАЩАТ !
Хем искате на всички да им е забавно и да има малък процент недоволни, хем ако може да е без пари....Няма как да стане. И идеята за Шарки Фолио беше една от многото...но Влад ми уби желанието да мисля за каквото и да е било. Просто да го бяхте написали в описанието на темата, че НЕ спонсорирате фирми и не Ви интересуват такива предложения...Другия път ще се знае.
Може ако искате да рисуваме с тебешири, да се стреляме с водни пистолети и помпи. И без това е жега, ще се отрази добре :a045


Dakata_B4
Мнения: 20
Регистриран на: Вто 10 юни 2014 14:04
Автомобил: audi B4 2.6 R5 mod.5 cill
Двигател:

Re: Национален VAG Събор 2015 Калояново - Класовете на писта

Мнениеот Dakata_B4 » Вто 09 юни 2015 14:31


Ебаси драмата, да не съм във тиий-проблемс.цом
Не дошли от шаркито,ами на тайм-атак те бяха спонсори СПОНСОРИ не спонсорИРАНИ на събитието. Какъв беше приблема със кръстачката във варел или драга със жива сила,не е имало време за пиене на биричката ли. Темата беше за предложения не за какво е могло да бъде и да стане. Аз си предложих колата за рейс-такси и я докарах, надявам се хората които возих да са се накефили, вярно бяха планувани да са 10 пасажера, НО времето нямаше да стигне и станаха 5. Не виждам от предложенията като коментари ТУК някое да не е взето под внимание. Живи и здрави и безаварийни километри



Върни се в “Motorsport”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта