ПОМАГАИТЕ

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
kaffer
Мнения: 52
Регистриран на: Вто 27 дек 2005 3:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

ПОМАГАИТЕ

Мнениеот kaffer » Чет 23 фев 2006 13:56


имам една нурка от 1965та 1200 модел много хубава количка с голям (поне за мен) проблем-инсталацията е 6 волта.Сичко си и бачка с нов акумулатор е чистачки фарове няма ядове,но искам да сложа MP3 player чух за някакъв трансформатор от 6 качвал на 12 някои ако е ползвал нека сподели или поне от каде мога се сдобия с това нешто и кви кинти е горе долу МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО




Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ПОМАГАИТЕ

Мнениеот BuGmaN » Чет 23 фев 2006 21:05


kaffer написа:имам една нурка от 1965та 1200 модел много хубава количка с голям (поне за мен) проблем-инсталацията е 6 волта.Сичко си и бачка с нов акумулатор е чистачки фарове няма ядове,но искам да сложа MP3 player чух за някакъв трансформатор от 6 качвал на 12 някои ако е ползвал нека сподели или поне от каде мога се сдобия с това нешто и кви кинти е горе долу МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО


Имам такова нещо, чисто ново е, не съм го включвал и срещу 60лв мога да се разделя с него. :wink:


Потребителски аватар
kaffer
Мнения: 52
Регистриран на: Вто 27 дек 2005 3:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kaffer » Пет 24 фев 2006 0:23


цената е добра стига да постигнем консенсус с доставката имам голям интерес и ше се зарадвам много на някоя снимка


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Пет 24 фев 2006 11:35


Джаджата е добра, японска е, специално за МПС-та-тествах с адаптер - работи 8) . Доставката може чрез "Еконт-експрес" с наложен платеж, може и до офиса им, може и до вас, пращаш ми на лични име, адрес и тел. и чекаш. :wink:
Изображение
Изображение



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта